1:1
0:3
- : -
branky (asistence): 22:51 Michaela Žáková (Sabina Dvořáčková)
branky (asistence): 02:38 Denisa Hyršová (Barbora Husková), 03:56 Denisa Hyršová (Natálie Martináková), 18:25 Barbora Husková (Petra Hložanková), 35:39 Natálie Martináková (Denisa Hyršová), 38:33 Sabrina Moravcová (Lucie Theimerová), 40:17 Veronika Kubíčková (vlastní branka)

Bulldogs Brno - 1. SC Vítkovice 1:6
23. Michaela Žáková - 3. Denisa Hyršová, 4. Denisa Hyršová, 19. Barbora Husková, 36. Natálie Martináková, 39. Sabrina Moravcová, 41. Veronika Kubíčková; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Sabina Dvořáčková 20 - Petra Klečková 2; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:3;
45:00
Komentář trenéra domácích, pana Rudolfa Škubala: Pro nás skvělý trénink obranné fáze, dokonce se nám podařilo vstřelit branku po podařeném výhozu. Soupeři děkujeme za zápas.
45:00
Komentář trenéra hostů, pana Tomáše Martiníka: Po vcelku slušné 1.třetině, šel náš výkon bohužel dolů. Soupeř poctivě bránil, místy hodně hluboko a my si s tím střelecky úplně dobře neporadili. Nicméně jsme celý víkend zvládli slušně, měli jsme chuť hrát a hlavně pro naše mladé hráčky to byla zase cenná zkušenost - zahrát si dospělý florbal a ťuknout si to společně s holkama z áčka.
45:00
Střely v 3. třetině 0:11.
45:00
43:13
Timeout Bulldogs Brno
40:17
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Veronika Kubíčková (1:6).
38:33
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Sabrina Moravcová, asistoval Lucie Theimerová (1:5).
35:39
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Denisa Hyršová (1:4).
30:00
30:00
29:11
Vyloučen hráč Tereza Tomanová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
26:57
Vyloučen hráč Tereza Slavíková družstva 1. SC Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
22:51
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil Michaela Žáková, asistoval Sabina Dvořáčková (1:3).
18:25
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Petra Hložanková (0:3).
15:00
15:00
Střely v 1.třetině 1:8.
15:00
03:56
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Natálie Martináková (0:2).
02:38
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Denisa Hyršová, asistoval Barbora Husková (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC Vítkovice: brankář: Petra Klečková; hráči v poli: Petra Hložanková, Natálie Martináková, Petra Mandátová, Eliška Planková, Barbora Husková
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Sabina Dvořáčková; hráči v poli: Anna Bachratá, Tereza Tomanová, Michaela Žáková, Veronika Kubíčková, Hana Štěrbová