1:5
3:1
- : -
FBC Texas
branky (asistence): 23:21 Anh Vu Hong (Veronika Jarešová), 30:09 Zuzana Tučková (Kristýna Kleknerová), 34:52 Veronika Jarešová, 42:01 Veronika Jarešová (Kristýna Kleknerová)
FBC Texas
branky (asistence): 15:48 Andrea Černá (Dominika Kračunová), 20:19 Michaela Blovská (Nikola Křemenáková), 22:37 Michaela Blovská, 27:09 Zuzana Purkrábková (Michaela Blovská), 28:43 Veronika Bašová (Jana Kadlecová), 36:29 Jana Kadlecová (Petra Šebová)

TJ Sokol Nové Strašecí - FBC Texas 4:6
24. Anh Vu Hong, 31. Zuzana Tučková, 35. Veronika Jarešová, 43. Veronika Jarešová - 16. Andrea Černá, 21. Michaela Blovská, 23. Michaela Blovská, 28. Zuzana Purkrábková, 29. Veronika Bašová, 37. Jana Kadlecová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Veronika Třísková 39 - Martina Kolaříková 41; po třetinách: 0:0, 1:5, 3:1;
45:00
42:01
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Jarešová, asistoval Kristýna Kleknerová (4:6).
42:00
Další skrumáž v brankovišti a Jarešová byla důrazná a dostává Strašecí opět do kontaktu
37:11
Timeout TJ Sokol Nové Strašecí
36:29
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Petra Šebová (3:6).
36:28
Kadlecova ze středu dodáva Texasu opět trocha klidu
34:52
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Veronika Jarešová bez asistence (3:5).
34:51
Součková chtěla balonek backhandem poslat skrza malé brankoviště na Toulovou, ale razance nahrávky nebyla taková, čehož využila Jarešová a dostává Strašecí na kontakt.
30:09
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Zuzana Tučková, asistoval Kristýna Kleknerová (2:5).
30:08
Tučková dostala asi poprvé v zápase šancí ke střele z nějaké rozumné vzdálenosti a hned se prosazuje, balonek cinknul o pravou tyčku branky Kolaříkové
30:00
30:00
28:46
Kadlecová zpoza branky na naběhnuvší Bašovou, která se z takové delší první prosazuje
28:43
Branku družstva FBC Texas vstřelil Veronika Bašová, asistoval Jana Kadlecová (1:5).
27:09
Branku družstva FBC Texas vstřelil Zuzana Purkrábková, asistoval Michaela Blovská (1:4).
27:08
Blovská zpoza branky, Purkrábková z první prostřeluje Třískovou počtvrté
23:21
Branku družstva TJ Sokol Nové Strašecí vstřelil Anh Vu Hong, asistoval Veronika Jarešová (1:3).
23:20
Z předbrankového prostoru se prosazují i hráčky Strašecí, konkrétně Vu Hong Anh.
22:37
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Blovská bez asistence (0:3).
22:36
Posila Texasu Michaela Blovská se prosazuje hned v prvním pohárovém utkání v novém působišti. Střelou od pravého mantinelu na bližší tyč nachytala Třískovou.
22:36
Blovská se v novém angažmá uvádí velmi dobře. Druhou branku a třetí svého týmu střílí pohotově ze skrumáže před brankou domácích.
20:19
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Blovská, asistoval Nikola Křemenáková (0:2).
16:53
Trestné střílení družstva FBC Texas neproměnil Jana Kadlecová.
16:53
Vyloučen hráč Zuzana Tučková družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za sekání.
16:52
Kadlecovou teď v další jasné šanci "zasekla" Tučková. Nařízené trestné střílení kapitánka hostí neproměňuje a budeme svědky další přesilové hry.
15:48
Branku družstva FBC Texas vstřelil Andrea Černá, asistoval Dominika Kračunová (0:1).
15:47
Andrea Černá bez rozpaků z poloviny, Třísková přes clonící Bašovou neviděla a hosté se ujímají vedení
15:00
15:00
13:34
Vyloučen hráč Kristýna Kleknerová družstva TJ Sokol Nové Strašecí na 2 minuty za blokování hokejky.
13:33
Kleknerová zatáhla za záchrannou brzdu při jasné šanci Kadlecové
03:41
Vyloučen hráč Dominika Kračunová družstva FBC Texas na 2 minuty za vysoká hokejka.
03:40
Kračunk už nemůže, tak si zahrála vysokou a jde si odpočinout.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Texas: brankář: Martina Kolaříková; hráči v poli: Kateřina Vránová, Jana Kadlecová, Andrea Černá, Veronika Bašová, Dominika Kračunová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Nové Strašecí: brankář: Veronika Třísková; hráči v poli: Anh Vu Hong, Nina Schumannová, Zuzana Tučková, Klára Šarochová, Eliška Matějková