2:1
2:0
- : -
FBS Olomouc
branky (asistence): 09:00 Petra Stará (Kateřina Havlová), 11:04 Adéla Šibrová (Kateřina Havlová), 17:56 Pavla Mendroková (Jana Nogawczyková), 26:37 Vladimíra Skalíková (Michaela Gibiecová), 31:35 Lucie Mišúnová (Kateřina Havlová), 31:49 Pavla Mendroková (Vendula Copanidisová)
FBS Olomouc
branky (asistence): 09:36 Martina Pejzlová (Jana Janošová), 17:44 Monika Fleischmannová (Michaela Bezdíčková)

Ossiko Třinec - FBS Olomouc 6:2
10. Petra Stará, 12. Adéla Šibrová, 18. Pavla Mendroková, 27. Vladimíra Skalíková, 32. Lucie Mišúnová, 32. Pavla Mendroková - 10. Martina Pejzlová, 18. Monika Fleischmannová; rozhodčí: Roman Sladký - Michal Charbulák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Jolana Turoňová 13 - Markéta Doubková 22; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:0;
45:00
Střely ve třetí třetině 7-4
45:00
42:52
Střela Bieleszové od mantinelu se neujala. Ossiko pokračuje v obléhání olomoucké brány.
41:28
Timeout Ossiko Třinec
41:28
Vyloučen hráč Michaela Čechovská družstva FBS Olomouc na 2 minuty za blokování hokejky.
39:30
Fleichmannová napřáhla od mantinelu. Její střela se nesla na "zadní klacek". Turoňová na poslední chvíli vystrčila svou levou ruku a gólu zabránila.
37:34
Po dlouhé době dobře řešený brejk FBS. Bezdíčková však neusměrnila míček do brány a její střela končí na zadním mantinelu.
36:05
Kawuloková zachytila rozehrávku Olomouce, poté vybídla svou kamarádku ke skórování, té se však nepodařilo trefit balónek před odkrytou svatyní.
31:49
Timeout FBS Olomouc
31:49
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Pavla Mendroková, asistoval Vendula Copanidisová (6:2).
31:49
Přečíslení 2 na 1 využila Mišúnová s Havlovou. Křižným pasem se o pár sekund později prezentovala Copanidisová, kdy na druhé šíři hřiště našla Mendrokovou, které příležitostí ke skórování nepohrdla.
31:35
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová, asistoval Kateřina Havlová (5:2).
30:25
Hezcková se snažila doklepnout míček do odkryté brány, ale nedosáhla na něj. Celá akce tak končí v rohu olomoucké obranné poloviny.
30:00
30:00
Střely ve druhé části 11-8
30:00
26:37
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Vladimíra Skalíková, asistoval Michaela Gibiecová (4:2).
26:37
Tvrdá střela Skalíkové od půlící čáry končí za zády Doubkové. Přesilovou hru Olomouce tak využívá Třinec.
26:02
Vyloučen hráč Michaela Martynková družstva Ossiko Třinec na 2 minuty za sekání.
24:45
Gól, raduje se Třinec! "Nenene," říká pan rozhodčí. "Někdo mi tu hrál v brankovišti!". Stav zůstává neměnný.
23:47
Myšlenka dobrá, provedení pokulhávalo. Fleichmannová hledala úplně osamocenou Janošovou před brankou. Přihrávka bohužel pro Olomouc skončila v náručí Turoňové.
22:51
Hra se přelévá ze strany na stranu, výraznější šanci však neměl ani jeden tým.
17:56
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Pavla Mendroková, asistoval Jana Nogawczyková (3:2).
17:56
Dva góly v rychlém sledu za sebou. Nejprve se ujal létající motýlek vyslaný z čepele Fleischmannové, posléze Mendroková nachytala Doubkovou na bližší tyčce.
17:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Monika Fleischmannová, asistoval Michaela Bezdíčková (2:2).
15:50
Zapletalová se hnala sama na branku soupeře. V poslední chvíli ji ale stihla zablokovat třinecká obránkyně a tak se Zapletalová zmohla jen na backhandový pokus, se kterým si Turoňová poradila.
15:00
15:00
Střely v první třetině 10-3
15:00
14:43
17 sekund do konce první části a Ossiko má k dispozici standardní situaci v blízkosti olomoucké brány. Žádné větší ohrožení však nenastalo.
11:04
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Kateřina Havlová (2:1).
11:04
Tak jak se neúspěšně v půli sedmé minuty Šíbrová pokoušela propálit Doubkouvou, tak stejně se pokoušela i tentokrát. Úspěšně.
09:36
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Martina Pejzlová, asistoval Jana Janošová (1:1).
09:36
V 9. minutě napřáhla od mantinelu Stará, ač byl míček zblokovaný, tak se dokutálel za Doubkovou. Pár sekund poté se dostala do úniku Pejzlová na druhé straně a zkušeně zasunula míček backhandovým blafákem za třineckou gólmanku.
09:00
Branku družstva Ossiko Třinec vstřelil Petra Stará, asistoval Kateřina Havlová (1:0).
06:29
Šíbrová mířila na bližší růžek třinecké brány. Doubková ale na poslední chvíli stačila vymrštit rameno a pokus zlikvidovala.
05:31
Mišúnová dorážela v bezprostřední blízkosti brány, míček však za Doubkovou neprotlačila.
04:32
Standardní situace na polovině Třince. Hráčky Olomouce se tak dostaly do první vážnější šance.