1:0
- : -
FBC Texas
FBC Texas
branky (asistence): 22:02 Michaela Blovská (Martina Součková), 27:55 Jana Kadlecová (Veronika Bašová), 39:55 Veronika Bašová (Kateřina Vránová)
branky (asistence): 03:58 Karolína Vachušková (Daniela Reindlová), 06:31 Michaela Chobotská (Daniela Reindlová), 14:50 Anežka Viplerová (Michaela Chobotská)

FBC Texas - Tatran Střešovice 3:3
23. Michaela Blovská, 28. Jana Kadlecová, 40. Veronika Bašová - 4. Karolína Vachušková, 7. Michaela Chobotská, 15. Anežka Viplerová; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Krupička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jana Soldátová ? - Eliška Drbalová ?; po třetinách: 0:3, 2:0, 1:0;
45:00
39:55
Branku družstva FBC Texas vstřelil Veronika Bašová, asistoval Kateřina Vránová (3:3).
39:54
A Bašová po přihrávce Vránové nachytala Drbalovou na švestkách a je vyrovnáno!
35:48
Vyloučen hráč Dominika Kračunová družstva FBC Texas na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:49
Bašová v rychlém protiútoku z pravé strany našla přesně Kadlecovou, která z první prostřeluje Drbalovou
27:55
Branku družstva FBC Texas vstřelil Jana Kadlecová, asistoval Veronika Bašová (2:3).
22:02
Branku družstva FBC Texas vstřelil Michaela Blovská, asistoval Martina Součková (1:3).
22:01
Blovská se prosazuje backhandovou dorážkou po zblokované střele Součkové
15:00
15:00
14:50
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Michaela Chobotská (0:3).
14:49
Viplerová prudkou střelou ze středu zvyšuje už na tříbrankový rozdíl
13:12
Vyloučen hráč Karolína Vlachová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
13:11
Vlachová sekla Vavrochovou a jde si odpočinout
06:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Michaela Chobotská, asistoval Daniela Reindlová (0:2).
06:30
Chobotská se dostala tváří v tvář Soldátové a nekompromisně přidává druhou branku Tatranu
03:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Daniela Reindlová (0:1).
03:57
Vachušková z výběhu střílí první branku utkání, pod víko
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Krupička.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Michaela Chobotská, Monika Zikmundová, Hana Sedmíková, Karolína Vachušková, Daniela Reindlová
00:00
Line-up domácích FBC Texas: brankář: Jana Soldátová; hráči v poli: Veronika Bašová, Anna Horáková, Michaela Blovská, Jana Kadlecová, Andrea Černá