0:0
2:0
0:3
- : -
branky (asistence): 19:17 Veronika Křivánková (Lucie Baťhová), 21:47 Veronika Křivánková (Denisa Nováková)
branky (asistence): 33:07 Eliška Juhaňáková (Kateřina Mandíková), 34:58 Jana Vránková (Eliška Juhaňáková), 35:51 Andrea Dostálová (Veronika Šraierová)

Orel Přelouč - Florbal Soběslav 2:3
20. Veronika Křivánková, 22. Veronika Křivánková - 34. Eliška Juhaňáková, 35. Jana Vránková, 36. Andrea Dostálová; rozhodčí: David Hertz - Jan Šubrt; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Jitka Prokšová 19 - Jana Pavlíková 24; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:3;
45:00
43:12
Timeout Orel Přelouč
43:12
Vyloučen hráč Hana Kostečková družstva Florbal Soběslav na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:19
Trestné střílení družstva Florbal Soběslav neproměnil Eliška Juhaňáková.
39:19
Vyloučen hráč Edita Vokounová družstva Orel Přelouč na 2 minuty za sekání.
35:51
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Andrea Dostálová, asistoval Veronika Šraierová (2:3).
35:16
Timeout Florbal Soběslav
35:16
Vyloučen hráč Lenka Krejčíková družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:58
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Jana Vránková, asistoval Eliška Juhaňáková (2:2).
33:07
Branku družstva Florbal Soběslav vstřelil Eliška Juhaňáková, asistoval Kateřina Mandíková (2:1).
30:00
30:00
22:30
Vyloučen hráč Edita Vokounová družstva Orel Přelouč na 2 minuty za hra rukou.
21:47
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Veronika Křivánková, asistoval Denisa Nováková (2:0).
19:17
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Veronika Křivánková, asistoval Lucie Baťhová (1:0).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Jan Šubrt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Soběslav: brankář: Jana Pavlíková; hráči v poli: Veronika Šraierová, Táňa Bínová, Michaela Široká, Kateřina Mandíková, Amálie Šťastná
00:00
Line-up domácích Orel Přelouč: brankář: Jitka Prokšová; hráči v poli: Aneta Johnová, Blanka Vančurová, Veronika Křivánková, Lucie Baťhová