3:0
2:2
4:0
- : -
branky (asistence): 06:37 Barbora Husková (Natálie Martináková), 07:04 Zuzana Šponiarová (Michaela Šponiarová), 13:21 Barbora Husková (Petra Mandátová), 20:26 Barbora Husková (Eliška Planková), 20:45 Zuzana Šponiarová (Denisa Hyršová), 36:59 Eliška Planková (Barbora Husková), 37:48 Petra Mandátová (Petra Hložanková), 43:25 Barbora Husková (Michaela Šponiarová), 44:34 Natálie Martináková (Barbora Husková)
branky (asistence): 22:43 Tereza Mošťková (Anna Grufíková), 27:19 Anna Grufíková (Barbara Takàcs)

1. SC Vítkovice - Florbal Židenice 9:2
7. Barbora Husková, 8. Zuzana Šponiarová, 14. Barbora Husková, 21. Barbora Husková, 21. Zuzana Šponiarová, 37. Eliška Planková, 38. Petra Mandátová, 44. Barbora Husková, 45. Natálie Martináková - 23. Tereza Mošťková, 28. Anna Grufíková; rozhodčí: Patrik Mik - Petr Szilvási; vyloučení: 0:2; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Michaela Ranochová 14 - Karolína Krištofová 12, Lenka Remešová 8; po třetinách: 3:0, 2:2, 4:0;
45:00
Vyjádření trenéra Vítkovic, Tomáše Martiníka: Do zápasu jsme vstoupili s chutí, od začátku to mělo energii a rovněž jsme byli vcelku produktivní. Ve 2. třetině jsme na moment ztratili kontrolu nad zápasem, soupeř zkorigoval ale ve třetí třetině jsme se vrátili zpět a zápas dohráli do jasného vítězství. Děkujeme soupeřkám i divákům.
45:00
Vyjádření trenéra Židenic, Jiřího Starého: Soupeři gratulujeme. Pro nás je výsledek možná až moc krutý ale soupeř byl lepší. Pro nás to byla skvělá příprava na sezónu.
45:00
Střely ve 3. třetině 9:6, střely celkem 29:16
45:00
44:34
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Barbora Husková (9:2).
43:25
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Michaela Šponiarová (8:2).
37:48
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Petra Mandátová, asistoval Petra Hložanková (7:2).
37:18
Vyloučen hráč Kristýna Pospíšilová družstva Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:59
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Barbora Husková (6:2).
36:41
Vyloučen hráč Tereza Mošťková družstva Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
27:19
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Anna Grufíková, asistoval Barbara Takàcs (5:2).
22:43
Branku družstva Florbal Židenice vstřelil Tereza Mošťková, asistoval Anna Grufíková (5:1).
22:43
Střídání brankáře. Nový brankář Lenka Remešová družstva Florbal Židenice
20:45
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Denisa Hyršová (5:0).
20:26
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Eliška Planková (4:0).
15:00
15:00
Střely v 1. třetině: Vítkovice 11, Židenice 3.
15:00
13:21
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Petra Mandátová (3:0).
07:04
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Zuzana Šponiarová, asistoval Michaela Šponiarová (2:0).
06:37
Branku družstva 1. SC Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Natálie Martináková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Petr Szilvási.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Linda Hyksová, Martina Indrová, Barbora Sedláčková, Lenka Novotná
00:00
Line-up domácích 1. SC Vítkovice: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Michaela Šponiarová, Sabrina Moravcová, Denisa Hyršová, Eva Barvíková, Zuzana Šponiarová