2:2
2:2
1:1
- : -
branky (asistence): 06:08 Eva Chocholoušová (Kristýna Bezvodová), 07:48 Nela Hynková (Pavla Neumannová), 20:15 Nikola Žarnovská (Lenka Antalová), 25:39 Lenka Antalová (Pavla Neumannová), 34:52 Nikola Žarnovská
branky (asistence): 02:18 Šárka Charvátová (Natálie Dubská), 08:16 Šárka Charvátová (Michaela Horáková), 18:01 Dominika Výborná (Melánie Dubská), 25:04 Melánie Dubská (Šárka Charvátová), 39:16 Dominika Výborná

Sokol Předměřice n/L - FBC Kutná Hora 5:5
7. Eva Chocholoušová, 8. Nela Hynková, 21. Nikola Žarnovská, 26. Lenka Antalová, 35. Nikola Žarnovská - 3. Šárka Charvátová, 9. Šárka Charvátová, 19. Dominika Výborná, 26. Melánie Dubská, 40. Dominika Výborná; rozhodčí: Ondřej Jícha - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 11; zásahy brankářů: Markéta Antalová ?, Lucie Pešková ? - Lucie Petráková ?; po třetinách: 2:2, 2:2, 1:1;
45:00
I přes vyrovaný zápas odcházejí oba týmy v přátelském duchu a s optimistickým myšlením na zítřejší zápasy. Zanechaly dobrý dojem. Se všemi diváky se loučíme a zítra se těšíme na počtenou u dalších napínavých zápasů! S pozdravem a přáním příjemně stráveného večera Váš Ladislav Vrána.
45:00
44:57
Hráčka z Předměřic s číslem 7 právě zkouší nebezpečnou střelou golmanku Kutné hory. Ta je nicméně stále ve střehu.
44:16
Hráčka z Kutné hory právě tvrdě poslala Nelu Hynkovou k zemi! Bez trestu.
43:50
Kutná hora se ještě snaží o únik z obranné poloviny nicméně Předměřice byly rychlejší a útok ubránily.
42:30
Předměřice právě útočí na Kutnohorskou bránu. Nicméně obránkyně a gólmanka převadí výbornou práci na svých postech!
41:41
Vyloučen hráč Natálie Dubská družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:30
Hráčky z Kutné hory právě zahodily šanci, kdy po přečíslení 3na 1 nevyužily a míjí odkrytou bránu.
40:01
Timeout FBC Kutná Hora
40:01
Oddechový čas si vybral tým z Kutné Hory
39:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Dominika Výborná bez asistence (5:5).
39:16
Dominika Výborná právě srovnává na 5:5 po samostatném úniku!
34:52
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Nikola Žarnovská bez asistence (5:4).
34:52
Golmanka Kutné hory nevydržela nátlak Předměřic, které tak dávají gól.
34:45
Závar před Kutnohorskou brankou! Gólmanka jen těžko vyráží balonek od brankové čáry.
33:02
Tým z Kutné Hory presuje Předměřice na jejich polovině. Nyní se ale Předměřice dostaly do protiútoku, nicméně šanci nevyužily.
32:06
Vyloučen hráč Kristýna Bezvodová družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:06
Hráčka z týmu Předměřic právě zasáhla svoji protihráčku vysokou holí a tak si vedle pořadatelského stolku 2 minuty posedí.
31:50
Velmi vypjatá situace před bránou Kutné Hory. Nikola Žarnovská sama před golmankou Kutné Hory. Bohužel míjí.
30:00
30:00
Obě družstva se mohutnými pokřiky připravují na vstup do poslední třetiny tohoto zápasu.
30:00
25:39
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Lenka Antalová, asistoval Pavla Neumannová (4:4).
25:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Melánie Dubská, asistoval Šárka Charvátová (3:4).
20:15
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Nikola Žarnovská, asistoval Lenka Antalová (3:3).
18:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Dominika Výborná, asistoval Melánie Dubská (2:3).
16:39
Vyloučen hráč Lenka Antalová družstva Sokol Předměřice n/L na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
08:16
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šárka Charvátová, asistoval Michaela Horáková (2:2).
07:48
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Nela Hynková, asistoval Pavla Neumannová (2:1).
06:08
Branku družstva Sokol Předměřice n/L vstřelil Eva Chocholoušová, asistoval Kristýna Bezvodová (1:1).
02:18
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Šárka Charvátová, asistoval Natálie Dubská (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora: brankář: Lucie Petráková; hráči v poli: Šárka Charvátová, Melánie Dubská, Natálie Dubská, Michaela Horáková, Michaela Batelková
00:00
Line-up domácích Sokol Předměřice n/L: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Eva Chocholoušová, Tereza Pešková, Lenka Antalová, Denisa Jechová, Stela Vaníčková