2:3
2:2
3:1
- : -
branky (asistence): 09:07 Jiří Sýkora (David Mati), 10:34 David Mati (David Hauser), 24:24 Michal Machálek (Petr Komoň), 26:12 Jiří Sýkora (David Mati), 30:48 Radim Šlapanský (David Hauser), 32:29 David Hauser, 43:36 Daniel Dvořák (Petr Komoň)
branky (asistence): 00:25 Martin Kelíšek, 02:24 Ondřej Kudela (David Váňa), 09:59 Martin Kelíšek (Jakub Zahradníček), 25:24 Martin Kelíšek (Jakub Zahradníček), 25:31 Jakub Zahradníček (David Váňa), 44:46 Martin Suchánek (Miloslav Chovanec)

FBŠ Hattrick Brno - Orel Uherský Brod 7:6
10. Jiří Sýkora, 11. David Mati, 25. Michal Machálek, 27. Jiří Sýkora, 31. Radim Šlapanský, 33. David Hauser, 44. Daniel Dvořák - 1. Martin Kelíšek, 3. Ondřej Kudela, 10. Martin Kelíšek, 26. Martin Kelíšek, 26. Jakub Zahradníček, 45. Martin Suchánek; rozhodčí: Stanislav Kosek - Radim Klimecký; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Létal ? - Erik Hauerland ?; po třetinách: 2:3, 2:2, 3:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra Hattrick Brno: Výkony naše týmu se zápas od zápasu zlepšují. Příště si ale musíme lépe pohlídat konec zápasu, který byl z naší strany chaotický.
44:59
Komentář trenéra Uherského Brodu: K soupeřovi jsme přistoupili s respektem, po dvou brankách jsme zjistili, že lze se soupeřem hrát. Mrzí nás, že jsme nedovedli zápas alespoň k remíze.
44:46
Branku družstva Orel Uherský Brod vstřelil Martin Suchánek, asistoval Miloslav Chovanec (7:6).
43:36
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Daniel Dvořák, asistoval Petr Komoň (7:5).
42:09
Timeout Orel Uherský Brod
39:59
Vyloučen hráč Martin Suchánek družstva Orel Uherský Brod na 2 minuty za hra bez hokejky.
32:57
Vyloučen hráč Miloslav Chovanec družstva Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
32:29
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Hauser bez asistence (6:5).
30:48
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Radim Šlapanský, asistoval David Hauser (5:5).
30:00
30:00
26:12
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Jiří Sýkora, asistoval David Mati (4:5).
25:31
Branku družstva Orel Uherský Brod vstřelil Jakub Zahradníček, asistoval David Váňa (3:5).
25:28
Vyloučen hráč Michal Machálek družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za držení.
25:24
Branku družstva Orel Uherský Brod vstřelil Martin Kelíšek, asistoval Jakub Zahradníček (3:4).
24:24
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil Michal Machálek, asistoval Petr Komoň (3:3).
17:19
Vyloučen hráč David Hauser družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
10:34
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil David Mati, asistoval David Hauser (2:3).
10:34
Mati dostal přihrávku na střed a okamžitě skóruje!
09:59
09:59
Novic v týmu Uherského Brdou Zahradníček vybojoval míček na polovině hřiště, nahrál jej doprava k mantinelu a Kelíšek přízemní střelou na zadní tyč skóruje. Létal rozhodně nemá nejčistější svědomí.
09:07
09:07
David Mati nahazoval míček před branku, ten tečoval Sýkora a brankář již nestihl zareagovat.
06:07
Vyloučen hráč Jakub Zahradníček družstva Orel Uherský Brod na 2 minuty za sekání.
02:24
Branku družstva Orel Uherský Brod vstřelil Ondřej Kudela, asistoval David Váňa (0:2).
02:24
Brod rychle rozehrál standartní situaci, Váňa našel Kudelu a ten propálil vše co mu stálo v cestě.
00:25
Branku družstva Orel Uherský Brod vstřelil Martin Kelíšek bez asistence (0:1).
00:25
Na první branku jsme dlouho čekat nemuseli. Kelíšek obral obránce u mantinelu o míček a přízemní střelou ze střední vzdálenosti se trefil za levou tyčku.