2:1
5:0
- : -
FBK Jičín
branky (asistence): 08:35 Ondřej Macháček, 09:32 Vojtěch Bureš (Ondřej Bachtík), 14:01 Jan Světlík (Tomáš Matoulek), 17:15 Stanislav Donaj (Marek Kovář), 17:34 Jonáš Mědílek (Vojtěch Bureš), 32:02 Michal Schreier (vlastní branka), 37:47 Vojtěch Bureš (Ondřej Nosek), 39:17 Ondřej Macháček, 43:48 Jan Světlík (Tomáš Matoulek), 44:39 Ondřej Nosek (Jonáš Mědílek)
FBK Jičín
branky (asistence): 15:56 František Novák (Patrik Sytný)

Florbal Náchod - FBK Jičín 10:1
9. Ondřej Macháček, 10. Vojtěch Bureš, 15. Jan Světlík, 18. Stanislav Donaj, 18. Jonáš Mědílek, 33. Michal Schreier, 38. Vojtěch Bureš, 40. Ondřej Macháček, 44. Jan Světlík, 45. Ondřej Nosek - 16. František Novák; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 1:8; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 9 - Matěj Kraušner 21; po třetinách: 3:0, 2:1, 5:0;
45:00
44:39
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Nosek, asistoval Jonáš Mědílek (10:1).
44:17
Vyloučen hráč Michal Schreier družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
44:17
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:48
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jan Světlík, asistoval Tomáš Matoulek (9:1).
41:51
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
40:29
Vyloučen hráč Ondřej Nosek družstva Florbal Náchod na 2 minuty za hra mezi nohama.
39:17
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Macháček bez asistence (8:1).
37:47
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Nosek (7:1).
34:07
Vyloučen hráč Marek Hubaček družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:02
Vlastní branku družstva FBK Jičín vstřelil Michal Schreier (6:1).
30:00
30:00
28:19
Vyloučen hráč Matěj Kraušner družstva FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:13
Vyloučen hráč Marek Hubaček družstva FBK Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
24:15
17:34
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Jonáš Mědílek, asistoval Vojtěch Bureš (5:1).
17:15
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Stanislav Donaj, asistoval Marek Kovář (4:1).
15:56
Branku družstva FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Patrik Sytný (3:1).
15:00
15:00
14:01
09:32
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Vojtěch Bureš, asistoval Ondřej Bachtík (2:0).
08:35
Branku družstva Florbal Náchod vstřelil Ondřej Macháček bez asistence (1:0).
05:33
Vyloučen hráč Tomáš Valkoun družstva FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Jičín: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Michal Schreier, Jan Klamrt, Michal Šuk, Tomáš Valkoun, František Novák
00:00
Line-up domácích Florbal Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Ondřej Bachtík, David Kaválek, Jonáš Mědílek, Ondřej Nosek, Vojtěch Bureš