2:0
2:1
2:0
- : -
branky (asistence): 00:32 Milan Buřič (Matěj Doubek), 13:56 Jan Papež (Milan Buřič), 16:27 Matěj Doubek (Jaroslav Mareš), 29:17 Matěj Doubek (Jan Papež), 32:48 Matěj Doubek (Tomáš Dohnal), 44:50 Milan Paták (Tomáš Voldřich)
branky (asistence): 18:36 Jakub Fedra

Pacovští Honzíci - FBK Atlas Blansko 6:1
1. Milan Buřič, 14. Jan Papež, 17. Matěj Doubek, 30. Matěj Doubek, 33. Matěj Doubek, 45. Milan Paták - 19. Jakub Fedra; rozhodčí: Lubomír Lukáš - Lukáš Paták; vyloučení: 2:5; využití: 1:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jaroslav Mareš 21 - Radim Kapoun 16; po třetinách: 2:0, 2:1, 2:0;
45:00
Počet střel na branku ve 3. třetině: Pacovští Honzíci 9; FBK Atlas Blansko 7 Počet střel na branku celkem: Pacovští Honzíci 22; FBK Atlas Blansko 22
45:00
Komentář trenéra domácích : "nedostavil se" Komentář trenéra hostů: "nedostavil se"
45:00
44:50
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Paták, asistoval Tomáš Voldřich (6:1).
32:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Tomáš Dohnal (5:1).
31:59
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
31:06
Trestné střílení družstva Pacovští Honzíci neproměnil Michal Hošek.
31:06
Vyloučen hráč Jan Hebelka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Počet střel na branku ve 2. třetině: Pacovští Honzíci 6; FBK Atlas Blansko 7
30:00
29:17
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Jan Papež (4:1).
24:49
Vyloučen hráč Tomáš Voldřich družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za sekání.
24:49
Vyloučen hráč Jan Hebelka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za hrubost.
23:03
Vyloučen hráč Daniel Žilka družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za bránění ve hře.
19:08
Vyloučen hráč Matěj Doubek družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za hrubost.
18:36
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil Jakub Fedra bez asistence (3:1).
16:27
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Matěj Doubek, asistoval Jaroslav Mareš (3:0).
15:00
15:00
Počet střel na branku v 1. třetině: Pacovští Honzíci 7; FBK Atlas Blansko 8
15:00
13:56
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Papež, asistoval Milan Buřič (2:0).
11:26
00:32
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Matěj Doubek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lubomír Lukáš a Lukáš Paták.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Atlas Blansko: brankář: Radim Kapoun; hráči v poli: Jan Hebelka, Jakub Fedra, Jakub Marek, František Fedra, František Forbelský
00:00
Line-up domácích Pacovští Honzíci: brankář: Jaroslav Mareš; hráči v poli: Jan Papež, Milan Buřič, Tomáš Krátoška, Milan Paták, Tomáš Voldřich