2:1
4:2
0:0
- : -
branky (asistence): 00:34 Michal Šíma (Jiří Trávníček), 03:30 Jiří Trávníček (Michal Šíma), 16:22 Filip Jáně (Jindřich Kamler), 16:49 Matěj Mondek (Daniel Chladil), 19:20 Matěj Mondek (Michal Šíma), 29:27 Michal Šíma (Štěpán Maixner)
branky (asistence): 14:45 David Hrnčíř (Martin Žilinský), 16:40 Martin Žilinský (Pavel Dombrovský), 26:09 Pavel Dombrovský (Martin Žilinský)

FbC Asper Šumperk - Bazinga Ostrava 6:3
1. Michal Šíma, 4. Jiří Trávníček, 17. Filip Jáně, 17. Matěj Mondek, 20. Matěj Mondek, 30. Michal Šíma - 15. David Hrnčíř, 17. Martin Žilinský, 27. Pavel Dombrovský; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Antonín Byvan ? - Jiří Franek ?; po třetinách: 2:1, 4:2, 0:0;
45:00
43:16
Ostrava jen koriguje stav utkání a Šumperk se pořád snaží prosadit.
39:41
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za sekání.
35:47
Šumperk hraje svojí rychlou hru jako na začátku, i když je ve značném vedení.
31:23
Ostrava má přesilovku a doufá, že se prosadí.
31:15
Vyloučen hráč Filip Jáně družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
30:00
30:00
29:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Štěpán Maixner (6:3).
26:09
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Pavel Dombrovský, asistoval Martin Žilinský (5:3).
22:37
Ostrava zkusila střelu z dálky, neúspěšně.
20:11
Šumperk nevyužil standartní situaci a stálé se snaží dát gól do sítě soupeře.
19:20
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Michal Šíma (5:2).
16:49
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Matěj Mondek, asistoval Daniel Chladil (4:2).
16:40
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský, asistoval Pavel Dombrovský (3:2).
16:38
Vyloučen hráč Matyáš Zapletal družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hra rukou.
16:22
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Filip Jáně, asistoval Jindřich Kamler (3:1).
15:52
Ostrava šla v přečíslení 2 na 1 na branku, ale přestřelila.
15:00
15:00
14:45
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil David Hrnčíř, asistoval Martin Žilinský (2:1).
11:16
Šumperk dál pokračuje v nátlaku na bránu Ostravy i po přesilovce.
08:51
Vyloučen hráč Marek Langa družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
05:28
Šumperk předvedl nádhernou kombinaci, ale brankář Ostravy střelu pokryl.
04:17
Šumperk měl velkou šanci před branou, ale střela šla vedle.
03:30
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Michal Šíma (2:0).
02:33
Šumperk se drží na polovině soupeře, Ostrava se jen brání.
01:01
Šumperk začal hru aktivněji a už ze začátku utkání vede ! Ostrava se k šancím nedostává.
00:34
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Michal Šíma, asistoval Jiří Trávníček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů Bazinga Ostrava: brankář: Jiří Franek; hráči v poli: Martin Žilinský, Tomáš Mrázek, Pavel Dombrovský, David Hrnčíř, Marek Langa
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Jindřich Kamler, Ondřej Mrázek, Matyáš Zapletal, Filip Jáně, Michal Vařeka