1:1
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 09:45 Martin Rygl (Michal Kelbler), 21:40 Lukáš Macálka (Jan Černý), 29:34 Michal Kelbler, 38:54 Lukáš Štveráček (David Salák)
branky (asistence): 10:33 František Jansa (Adam Horňák), 18:07 Jakub Košutek, 33:04 Filip Němec (Adam Horňák)

Snipers Třebíč - Orel Dolní Bojanovice 4:3
10. Martin Rygl, 22. Lukáš Macálka, 30. Michal Kelbler, 39. Lukáš Štveráček - 11. František Jansa, 19. Jakub Košutek, 34. Filip Němec; rozhodčí: Stanislav Kosek - Radim Klimecký; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jan Bazala ? - Štěpán Kaňa ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 1:1;
45:00
44:59
Komentář trenéra Třebíče: Utrápená a ubojovaná výhra. Děkujeme soupeři a přejeme štěstí do dalšího zápasu.
44:59
Komentář vedoucího Dolních Bojanovic: Opět jsme vyrukovali s obranou taktikou, hrát ze zadu a na rychlé brejky, což se nám i občas podařilo. Zkušený soupeř potrestal naše chyby. Myslím si ale, že jsme byli více než vyrovnaným soupeřem.
42:31
Timeout Snipers Třebíč
41:24
Vyloučen hráč Lukáš Macálka družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:11
Timeout Orel Dolní Bojanovice
38:54
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Štveráček, asistoval David Salák (4:3).
33:04
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Filip Němec, asistoval Adam Horňák (3:3).
30:00
30:00
29:34
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Michal Kelbler bez asistence (3:2).
21:40
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Lukáš Macálka, asistoval Jan Černý (2:2).
21:30
Vyloučen hráč Filip Pazderka družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za sekání.
18:07
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil Jakub Košutek bez asistence (1:2).
15:00
15:00
10:33
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil František Jansa, asistoval Adam Horňák (1:1).
09:45
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil Martin Rygl, asistoval Michal Kelbler (1:0).