2:1
3:1
0:0
- : -
branky (asistence): 04:29 Jan Staněk (Karel Šavrda), 04:55 Vojtěch Houska (Jiří Křesák), 23:49 Jiří Křesák (Vojtěch Houska), 26:51 David Chvosta (Jan Staněk), 29:26 Vojtěch Houska
branky (asistence): 12:27 Tomáš Hlaváček (Matouš Macho), 29:53 Oliver James Thompson (Jakub Brejcha)

Fbc Strakonice - FBK Vosy Praha 5:2
5. Jan Staněk, 5. Vojtěch Houska, 24. Jiří Křesák, 27. David Chvosta, 30. Vojtěch Houska - 13. Tomáš Hlaváček, 30. Oliver James Thompson; rozhodčí: Jaroslav Přibyl - Bronislav Návojský; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jan Vaníček ? - Lukáš Zeman ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:0;
45:00
37:47
Trestné střílení družstva FBK Vosy Praha neproměnil Josef Jon.
37:47
Vyloučen hráč Jakub Mikeš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:53
Branku družstva FBK Vosy Praha vstřelil Oliver James Thompson, asistoval Jakub Brejcha (5:2).
29:26
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska z trestného střílení (5:1).
26:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Jan Staněk (4:1).
23:49
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jiří Křesák, asistoval Vojtěch Houska (3:1).
18:00
Vyloučen hráč Václav Strejček družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:00
15:00
12:27
Branku družstva FBK Vosy Praha vstřelil Tomáš Hlaváček, asistoval Matouš Macho (2:1).
04:55
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Vojtěch Houska, asistoval Jiří Křesák (2:0).
04:29
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Jan Staněk, asistoval Karel Šavrda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Přibyl a Bronislav Návojský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Vosy Praha: brankář: Ondřej Zuska; hráči v poli: Pavel Koubík, Matouš Macho, Lukáš Döme, Jan Vít, Oliver James Thompson
00:00
Line-up domácích Fbc Strakonice: brankář: Jan Vaníček; hráči v poli: Karel Řezanka, Jan Staněk, Michal Strejček, Václav Strejček, Jiří Křesák