0:2
0:2
2:4
- : -
branky (asistence): 37:29 David Šimáně (Miroslav Kábrt), 44:37 Jakub Bydžovský (Karel Havlíček)
branky (asistence): 03:23 Adam Hub, 04:45 Tomáš Mudra, 25:15 Tomáš Mudra (Jakub Vondruška), 27:30 Jan Gomela, 31:20 Bruno Sandner, 37:03 Tomáš Vondruška (Tomáš Mudra), 43:51 Tomáš Vondruška (Tomáš Mudra), 44:59 Jan Štědrý

Orel Rtyně v Podkrkonoší - FC Bučis Team 2:8
38. David Šimáně, 45. Jakub Bydžovský - 4. Adam Hub, 5. Tomáš Mudra, 26. Tomáš Mudra, 28. Jan Gomela, 32. Bruno Sandner, 38. Tomáš Vondruška, 44. Tomáš Vondruška, 45. Jan Štědrý; rozhodčí: Ondřej Jiránek - Daniel Jireček; vyloučení: 6:4; využití: 0:1; diváků: 19; zásahy brankářů: Kristián Kořízek 16 - Jan Hlinák 16; po třetinách: 0:2, 0:2, 2:4;
45:00
44:59
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Štědrý z trestného střílení (2:8).
44:37
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Jakub Bydžovský, asistoval Karel Havlíček (2:7).
43:51
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Vondruška, asistoval Tomáš Mudra (1:7).
43:36
Vyloučen hráč Jakub Švelbl družstva FC Bučis Team na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:13
Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil Tomáš Mudra.
43:13
Vyloučen hráč Lubor Zoufal družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání.
42:49
Vyloučen hráč Bruno Sandner družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hrubost.
42:49
Vyloučen hráč David Šimáně družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
40:15
Vyloučen hráč Jakub Tichý družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:29
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil David Šimáně, asistoval Miroslav Kábrt (1:6).
37:03
36:09
Vyloučen hráč Jan Pich družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za vysoká hokejka.
32:03
Vyloučen hráč Tomáš Mudra družstva FC Bučis Team na 2 minuty za sekání.
31:20
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Bruno Sandner bez asistence (0:5).
30:00
30:00
27:30
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Jan Gomela bez asistence (0:4).
25:15
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra, asistoval Jakub Vondruška (0:3).
24:20
Trestné střílení družstva FC Bučis Team neproměnil Matěj Nykl.
24:20
Vyloučen hráč Lubor Zoufal družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
20:27
Vyloučen hráč Jan Pohořalý družstva FC Bučis Team na 2 minuty za hra rukou.
15:00
15:00
12:07
Vyloučen hráč Pavel Formánek družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost.
04:45
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Tomáš Mudra bez asistence (0:2).
03:23
Branku družstva FC Bučis Team vstřelil Adam Hub bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jiránek a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů FC Bučis Team: brankář: Jan Hlinák; hráči v poli: Matěj Nykl, Tomáš Mudra, Jan Štědrý, Tomáš Vondruška, Jakub Rohn
00:00
Line-up domácích Orel Rtyně v Podkrkonoší: brankář: Kristián Kořízek; hráči v poli: Miroslav Kábrt, Lukáš Dub, Jakub Davidík, David Šimáně, Daniel Vymlátil