2:0
2:0
4:2
- : -
branky (asistence): 05:26 Jakub Svejkovský (Lukáš Bendek), 08:30 Martin Soukup (Martin Štván), 16:19 Jakub Svejkovský (Martin Soukup), 28:21 Martin Soukup (Martin Štván), 30:24 Jakub Svejkovský (Lukáš Bendek), 34:39 Martin Soukup (Martin Štván), 39:16 Martin Štván (Lukáš Bendek), 44:29 Lukáš Bendek (Karel Zelenka)
branky (asistence): 31:14 Lukáš Mayer (Michal Janouš), 41:31 Josef Hájek

FBC ROKYCANY - SK Alien Nation 8:2
6. Jakub Svejkovský, 9. Martin Soukup, 17. Jakub Svejkovský, 29. Martin Soukup, 31. Jakub Svejkovský, 35. Martin Soukup, 40. Martin Štván, 45. Lukáš Bendek - 32. Lukáš Mayer, 42. Josef Hájek; rozhodčí: Filip Dolejší - Jan Krupička; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 5; zásahy brankářů: Jakub Košař 9 - Ondřej Puritscher 23; po třetinách: 2:0, 2:0, 4:2;
45:00
44:29
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Karel Zelenka (8:2).
41:31
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Josef Hájek z trestného střílení (7:2).
39:16
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Štván, asistoval Lukáš Bendek (7:1).
39:09
Vyloučen hráč Josef Hájek družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání.
34:39
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Soukup, asistoval Martin Štván (6:1).
31:14
Branku družstva SK Alien Nation vstřelil Lukáš Mayer, asistoval Michal Janouš (5:1).
30:30
Hráč Rokycan s číslem 8 vsítil HATTRICK..
30:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Lukáš Bendek (5:0).
30:00
30:00
29:59
Střely na branku - 7:3
28:21
24:36
Trestné střílení družstva SK Alien Nation neproměnil Lukáš Mayer.
24:36
Vyloučen hráč Josef Loukota družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:46
Ani hráči Rokycan nedokázali využít svoji přesilovku..
21:46
Vyloučen hráč Vítězslav Prágr družstva SK Alien Nation na 2 minuty za sekání.
19:00
Povede se hráčům Nation využít druhou přesilovku???..
18:46
Vyloučen hráč Josef Loukota družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
16:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Martin Soukup (3:0).
15:55
Hnedka z úvodu druhé části netrefují hráči Rokycan úplně odkrytou branku..
15:00
15:00
14:59
Střely na branku - 11:5
12:55
Je tu souvislý tlak hráčů z Rokycan, ale golman Nation zatím chytá vážně skvěle..
08:31
Křižnou přihrávkou přes velké brankoviště se dneska podruhé prosazují hráči Rokycan..
08:30
05:30
Krásnou střelou přes obránce se prosadili hráči Rokycan, konkrétně hráč s číslem 8..Jak by řekl, známý florbalový glosátor - Byla to bomba k tyči...
05:26
04:40
Teď dokonce v oslabení ohrozili soupeřovu branku..
03:40
Máme tu první přesilovku zápasu, kterou si zahrají hráči Nation...Rokycany se zatím v pohodě brání..
03:10
Vyloučen hráč Jakub Svejkovský družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
02:30
Bude druhý hrací den poháru pro hráče Nation úspěšnější než sobotní zápasy???..V sestavě jsem zaznamenali několik změn...