2:1
1:0
4:1
- : -
branky (asistence): 02:08 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 09:09 Daniel Hrbolka, 20:59 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), 30:34 Jaromír Filip (Filip Svoboda), 37:33 Jan Šulavík (David Matušinský), 40:25 Filip Svoboda (Ondřej Miškov), 43:42 Jan Šulavík (Filip Fňukal)
branky (asistence): 02:12 Lukáš Bartík (Robin Pavelka), 36:27 Adam Polách (Michal Karban)

FBC ORCA KRNOV - TJ Sokol Frenštát p.R. 7:2
3. Jaromír Filip, 10. Daniel Hrbolka, 21. Jaromír Filip, 31. Jaromír Filip, 38. Jan Šulavík, 41. Filip Svoboda, 44. Jan Šulavík - 3. Lukáš Bartík, 37. Adam Polách; rozhodčí: Lukáš Křivánek - Břetislav Staněk; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Jiří Herudek 8 - Šárka Vávrová 5, Jan Eliáš 10; po třetinách: 2:1, 1:0, 4:1;
45:00
43:42
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Filip Fňukal (7:2).
43:05
Vyloučen hráč Adam Polách družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:25
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (6:2).
39:22
Štěpán Lhoťan dorážel střelu Jiřího Planého. Tuto střelu dorazil, ale vysokou holí, takže gól neplatil. Stav utkání pořád 5:2.
38:04
Filip Svoboda zkusil nahrát nohou Ondřeji Miškovi, ale neúspěšně. Přihrávka neprošla přes obranu Frenštátu.
37:33
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval David Matušinský (5:2).
36:27
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Polách, asistoval Michal Karban (4:2).
32:45
Filip Svoboda předvedl krásnou střelu, ale ta označila brankáři Frenštátu rukáv.
30:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Filip Svoboda (4:1).
30:20
Střelu Frenštátu zablokoval Filip Fňukal.
30:00
30:00
28:15
Vašenda zkusil střelu z dálky, ale nikdo ze spoluhráčů netečoval a tak míček proletěl na bránou krnovských.
25:58
Orca krásně kombinuje na půli soupeře !
20:59
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (3:1).
20:59
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Eliáš družstva TJ Sokol Frenštát p.R.
17:48
Filip Fňukal nahrál nádherně Jaromíru Filipovi a ten vyslal na bránu excelentní střelu, která šla těsně na brankovou konstrukci.
16:52
Frenštát šel do předu, nejdříve střelu pokryl brankář Herudek a poté Frenštát trefil tyč.
15:00
15:00
13:59
Ondřej Miškov měl opět velkou šanci, tentokrát v oslabení. Byl neúspěšný.
13:09
Vyloučen hráč Štěpán Lhoťan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:01
Frenštát mohl jít dopředu, ale přes obranu Krnova Frenštát nepřešel.
09:32
Ondřej Miškov měl velkou šanci před brankářkou Vávrovou, ale ta jeho šanci pokryla.
09:09
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Daniel Hrbolka bez asistence (2:1).
08:24
Viděli jsme před bránou Frenštátu velkou tlačenici, ale gól nepadl.
07:39
Brankář Krnova předvedl zákrok, který zabránil vedení Frenštátu.
05:18
Krnov dal v čase 2:08 gól, ale Frenštát o 4 vteřiny později (čas 2:12) vyrovnal. Krnovu vedení dlouho nevydrželo. Po tomto gólu, který Frenštát střelil po 4 vteřinách od gólu krnovského, vidíme gólově vyrovnané utkání.
02:12
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík, asistoval Robin Pavelka (1:1).
02:08
00:21
Frenštát začal hru aktivněji a hned se dostal do šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Křivánek a Břetislav Staněk.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Frenštát p.R.: brankář: Šárka Vávrová; hráči v poli: Emil Milata, Michal Karban, Jakub Skýpala, Adam Polách, Martin Vašenda
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Jiří Herudek; hráči v poli: Filip Fňukal, Ondřej Miškov, Jaromír Filip, Jan Šulavík, David Musil