1:5
2:2
- : -
DDM Teplice
branky (asistence): 06:09 Martin Boušek, 18:07 Jiří Kliner, 34:54 Kryštof Dítě (Martin Boušek), 35:51 Martin Boušek (Kryštof Dítě)
DDM Teplice
branky (asistence): 03:30 Petr Šnejdar (Jan Hruška), 07:38 Jan Hruška (Dominik Drobný), 20:11 Dominik Drobný (Petr Šnejdar), 21:30 Marek Šnobr (Jan Kos), 24:08 Jan Hruška (Ondřej Hrubý), 26:07 Lukáš Kešner, 27:18 Lukáš Kešner (Marek Šnobr), 32:53 Lukáš Marek (Jan Kos), 37:08 Ondřej Hrubý (Lukáš Kešner)

Florbal Neratovice - DDM Teplice 4:9
7. Martin Boušek, 19. Jiří Kliner, 35. Kryštof Dítě, 36. Martin Boušek - 4. Petr Šnejdar, 8. Jan Hruška, 21. Dominik Drobný, 22. Marek Šnobr, 25. Jan Hruška, 27. Lukáš Kešner, 28. Lukáš Kešner, 33. Lukáš Marek, 38. Ondřej Hrubý; rozhodčí: David Scholz - Jan Rubáš; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Roman Roškot 29 - Jakub Podlucký 24; po třetinách: 1:2, 1:5, 2:2;
45:00
37:08
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Ondřej Hrubý, asistoval Lukáš Kešner (4:9).
35:51
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Martin Boušek, asistoval Kryštof Dítě (4:8).
34:54
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Kryštof Dítě, asistoval Martin Boušek (3:8).
32:53
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Lukáš Marek, asistoval Jan Kos (2:8).
32:20
Vyloučen hráč Lukáš Mrkvička družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za špatné střídání.
30:00
30:00
27:18
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Marek Šnobr (2:7).
26:07
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Lukáš Kešner bez asistence (2:6).
24:08
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Jan Hruška, asistoval Ondřej Hrubý (2:5).
21:30
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Marek Šnobr, asistoval Jan Kos (2:4).
21:30
Teplický hráč s potápěčskými brýlemi na očích potopil obranu neratovických a nekompromisně zakončil.
20:11
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Dominik Drobný, asistoval Petr Šnejdar (2:3).
18:07
Branku družstva Florbal Neratovice vstřelil Jiří Kliner bez asistence (2:2).
15:00
15:00
12:11
Vyloučen hráč Kamil Petrák družstva Florbal Neratovice na 2 minuty za držení.
07:38
Branku družstva DDM Teplice vstřelil Jan Hruška, asistoval Dominik Drobný (1:2).