2:0
5:2
1:1
- : -
branky (asistence): 03:43 David Nesnídal (David Jurášek), 07:41 Michal Kramoliš (Jan Hladík), 18:36 Tomáš Slavík (David Nesnídal), 22:01 Michal Obertan (Jiří Beck), 25:10 Ivan Petr (Tomáš Staněk), 28:02 Ivan Petr, 28:12 Jiří Beck, 36:12 Ivan Petr (Tomáš Slavík)
branky (asistence): 25:27 Vojtěch Plecitý (Ondřej Rácz), 29:43 Lukáš Fišer (Ondřej Rácz), 39:50 Jiří Lizec (Lukáš Routa)

FbK Olymp Praha - FbC Red Dragons Hořovice 8:3
4. David Nesnídal, 8. Michal Kramoliš, 19. Tomáš Slavík, 23. Michal Obertan, 26. Ivan Petr, 29. Ivan Petr, 29. Jiří Beck, 37. Ivan Petr - 26. Vojtěch Plecitý, 30. Lukáš Fišer, 40. Jiří Lizec; rozhodčí: Ondřej Jícha - Filip Dolejší; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Filip Hejtík 27 - Ondřej Schmidt 28; po třetinách: 2:0, 5:2, 1:1;
45:00
44:59
Střely na branku - 9:13
42:15
Draci drží hráče daleko jejich branky..takže oslabení je úspěšně za námi..
40:52
Další přesilovka Olympu...Klíšťák opět nehorázný a velice jistý..
40:46
Vyloučen hráč Vojtěch Plecitý družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za sekání.
39:51
Nádherná kombinace našich dvou mladých Draků v režii Lukáše Routy a parádně zakončujícího Jiřího Lizce
39:50
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval Lukáš Routa (8:3).
36:13
Po tlaku a několika šancí draků, bohužel přichází trest v podání branky do jejich sítě..Olymp využil otevřené obrany..
36:12
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Tomáš Slavík (8:2).
35:25
Draci moc hezky kombinují..
34:34
V posledních minutách se hra hodně vyrovnala..ba naopak Draci tlačí soupeře u jeho branky..
32:33
Velká příležitost ze standardní situaci..ale Draci to překombinovali..
31:20
Tak teď jsme viděli vyšívání na středu hřiště v podání skvělého Dušana Vala..jedním slovem NÁDHERA..
29:44
Krásný gól z přesilové hry v podání Lukáše Fišera...mohlo by to Draky nakopnout a přidat další branky..
29:43
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Ondřej Rácz (7:2).
29:09
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:00
S Draky to zatím nevypadá vůbec dobře...Olymp je vážně při chuti a daří se mu proměňovat šance..
28:12
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Jiří Beck bez asistence (7:1).
28:02
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr z trestného střílení (6:1).
27:44
Na hřišti se objevil už po několikáté skvělý utírač pan Fišer...děkujeme
26:30
Hezky pěkně..Draci se tlačí do dalších akcí..
25:30
Výborně Draci, přeci jen jsme se dočkali..jedeme jedeme a přidáme další..
25:27
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Vojtěch Plecitý, asistoval Ondřej Rácz (5:1).
25:10
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Ivan Petr, asistoval Tomáš Staněk (5:0).
24:08
Klíště opět čaruje..jeden skvělý zákrok střídá druhý...
23:00
Draci se hodně stáhli do obrany..nejspíše zkusí spoléhat na brejky..
22:01
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Michal Obertan, asistoval Jiří Beck (4:0).
20:50
Výborně Draci..ubráněná přesilovka soupeře..
19:50
Draci srdnatě braní přesilovku Olympu..ale stojí to spousty sil..
19:32
Vyloučen hráč Dušan Valo družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za hrubost.
18:36
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Tomáš Slavík, asistoval David Nesnídal (3:0).
17:10
Zlomená hůl hráče Draků Kuby Lukavského..ano, je to tak, hraje se tvrdě, ale zatím férově..
16:20
Olymp marně dobývá svatyni Draků...
15:20
Klíště jako už poněkolikáté skvěle...výborně, jen tak dál...
15:01
Hala se krásně zaplnila...chybí tomu jen lepší výsledek..
15:01
Draci sice skvěle hrají,ale chtělo by to více důrazu před brankovištěm soupeře..protože golman Olympu míčky často vyrazí před sebe..
15:00
15:00
14:59
Střely na branku - 8:14
13:10
Draci měli několik velkých šancí...je by to občas chtělo více toho štěstíčka...
11:30
Hra se nám vyrovnala a šance jsou na každé straně..
10:10
Velká škoda, že se Drakům nepodařilo využít přesilovku..nevadí jedeme dál..VAMOS Draci..
08:40
Draci si vytváření krásné akce..ale branka ne a ne přijít..
08:09
Draci mají velkou šanci na snížení nepříznivého stavu...
07:57
Vyloučen hráč Jiří Beck družstva FbK Olymp Praha na 2 minuty za vražení zády.
07:41
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil Michal Kramoliš, asistoval Jan Hladík (2:0).
06:45
Obrovská šance Ondry Rácze na vyrovnání..škoda..
05:40
Opět sleduje velmi svižné utkání z obou stran..
04:50
Hráči Olympu přidávají na obrátkách..
03:50
To je škody..velice smolná branka..snad první šance Olympu
03:43
Branku družstva FbK Olymp Praha vstřelil David Nesnídal, asistoval David Jurášek (1:0).