2:2
- : -
FBK Jičín
FBK Jičín
branky (asistence): 09:27 Jan Klamrt (František Novák), 14:45 František Novák (Jan Klamrt), 27:22 Tomáš Valkoun (Vojtěch Haken), 36:59 Matěj Kraušner (Vojtěch Haken), 41:20 František Novák (Jan Klamrt)
branky (asistence): 04:39 Tadeáš Knížek (David Verunáč), 05:11 Pavel Kurka (Ondřej Janata), 10:39 David Verunáč (Ladislav Jezdinský), 18:08 Ondřej Janata (Pavel Kurka), 18:54 Radek Mareš (Tadeáš Knížek), 28:55 David Verunáč (Jiří Maček), 33:42 Tadeáš Knížek, 44:52 Tadeáš Knížek (Vladimír Tyller)

FBK Jičín - Orel Přelouč 5:8
10. Jan Klamrt, 15. František Novák, 28. Tomáš Valkoun, 37. Matěj Kraušner, 42. František Novák - 5. Tadeáš Knížek, 6. Pavel Kurka, 11. David Verunáč, 19. Ondřej Janata, 19. Radek Mareš, 29. David Verunáč, 34. Tadeáš Knížek, 45. Tadeáš Knížek; rozhodčí: Daniel Jireček - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Matěj Kraušner 7 - Vladimír Tyller 11; po třetinách: 2:3, 1:3, 2:2;
45:00
44:52
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tadeáš Knížek, asistoval Vladimír Tyller (5:8).
43:20
Timeout FBK Jičín
41:20
Branku družstva FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Jan Klamrt (5:7).
36:59
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Matěj Kraušner, asistoval Vojtěch Haken (4:7).
34:13
Vyloučen hráč Michal Bulis družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:42
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tadeáš Knížek bez asistence (3:7).
30:00
Vyloučen hráč Miloš Kot družstva Orel Přelouč na 2 minuty za zdržování hry.
30:00
30:00
28:55
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Jiří Maček (3:6).
27:22
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Tomáš Valkoun, asistoval Vojtěch Haken (3:5).
24:43
Timeout Orel Přelouč
18:54
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Radek Mareš, asistoval Tadeáš Knížek (2:5).
18:08
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Ondřej Janata, asistoval Pavel Kurka (2:4).
15:00
15:00
14:45
Branku družstva FBK Jičín vstřelil František Novák, asistoval Jan Klamrt (2:3).
10:39
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil David Verunáč, asistoval Ladislav Jezdinský (1:3).
09:27
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Jan Klamrt, asistoval František Novák (1:2).
05:11
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Pavel Kurka, asistoval Ondřej Janata (0:2).
04:39
Branku družstva Orel Přelouč vstřelil Tadeáš Knížek, asistoval David Verunáč (0:1).
00:53
Vyloučen hráč Ondřej Janata družstva Orel Přelouč na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Tomáš Balachoncev.
00:00
00:00
Line-up hostů Orel Přelouč: brankář: Vladimír Tyller; hráči v poli: David Verunáč, Jiří Maček, Pavel Kurka, Miloš Kot, Josef Samek
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Matěj Kraušner; hráči v poli: Petr Dlouhý, Vojtěch Haken, Patrik Sytný, Jan Klamrt, Tomáš Valkoun