- : -
branky (asistence): 39:43 Antonín Štička (Ondřej Mikudík), 44:58 Ondřej Mikudík
branky (asistence): 23:11 Jan Baumruk, 40:25 Jan Baumruk

FBC Slavia Praha - SPORT CLUB Klatovy 2:2
40. Antonín Štička, 45. Ondřej Mikudík - 24. Jan Baumruk, 41. Jan Baumruk; rozhodčí: Filip Rybnikár - Tomáš Slíva; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 15; zásahy brankářů: Michael Svatoň 12 - Jan Hořký 16; po třetinách: 0:0, 0:1, 2:1;
45:00
44:59
Mikudlík přehazuje ležícího brankáře a dává gól. Klatovský hráč na trestné lavici mlátí hokejkou o zem a Slavie slaví.
44:58
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Ondřej Mikudík z trestného střílení (2:2).
44:58
Atmosféra by se dala krájet, dá nebo nedá?
44:57
Očekáváme bouřlivé slavení ať to dopadne jakkoliv.
44:56
Hořký právě prodvedl neskutečný zákrok ale trest domácích a následné trestné střílení.
44:36
Timeout FBC Slavia Praha
44:36
Bojová porada a jde se do finále.
44:30
Dušek právě poslal slavistického kapitána na výlet.
43:01
Vyloučen hráč Jan Štička družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
43:01
Mela před brankou a klatovský obránce se dožadoval pěstního souboje. Třeba by vyhrál dřív než v desátém kole.
41:58
Už to vypadá že Slávie napodobí včerejší fotbalovou Spartu a prohraje.
41:17
Hráči si v této fázi zápasu opravdu nic nedarují.
40:25
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Baumruk bez asistence (1:2).
40:24
Klatovy to znovu zkoušejí a tentokrát s tím správných výsledkem.
40:15
Klatovy se snaží o rychlou odpověď ale byl to pouze zoufalý pokus do boční síťky.
39:43
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Antonín Štička, asistoval Ondřej Mikudík (1:1).
39:43
Obrovská radost hráčů Slavie, právě se dočkali kýženého gólu.
37:36
Trenér Slávie se právě rozohnil a jeho zlému pohledu neunikl snad žádný hráč na střídačce.
36:31
Trma vrma před Klatovskou brankou - Hořký stále odolává.
35:28
V nezáživných částech zápasu, si můžeme povšimnout domácích borců z FBŠ Plzeň rozcvičujících se podél mantinelu. Radost pohledět.
33:13
Na palubovce se objevil rybník potu, ale pořadatelé si sním hravě poradili.
31:43
Hra navazuje tam kde skončila v druhé třetině, Klatovy tlačí ale pojistku ne a ne přidat.
30:00
30:00
29:30
Třetina se zřejmě již dohraje v klidu
28:22
Dušek si z klatovských udělal slalomovou dráhu - klobouček dolů. Kluk má ruce šikovný.
25:04
Vyloučen hráč Lukáš Pavelka družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
25:04
Lukáš Pavelka teď využil své kilogramy a poslal kapitána Klatov na výlet za mantinel - výsledek? 2 minuty za hrubost
24:05
Co na to Slavia?
23:11
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Jan Baumruk bez asistence (0:1).
23:11
Krásná individuální akce hráče Klatov končí brankou!
21:20
Slavie aktivnějším týmem - ale jinak se zápas trochu zasekl na mrtvém bodě.
14:30
Klativská snaha o "šatnistu" - rozuměj gól do šaten přišla vniveč.
13:33
Hra má spád , tempo, tvrdé hity.... ale to pověstné "koření florbalu" - Tedy branky, stále nikde.
12:52
Mikudík může svým kamárádům poděkovat - navíc pozor! Rovnou mohl svůj trest splatit gólem, ve své šanci ale neuspěl.
11:03
Vyloučen hráč Ondřej Mikudík družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost.
11:03
Dnes prozatím nevýrazný Mikudík o sobě dal vědět - vyloučením na dvě minuty za hrubost.
09:07
Velká šance Klatov - Svatoňova svatyně zůstala zapovězená
08:47
My chceme gól ....
07:47
Klatovský kapitán nyní přišpendlil beka slavie na mantinel. Kroutí hlavou že on nic.
07:13
Hra je přerušená , slávistický player je na zemi.
07:13
Update: již je na nohou a v péči zdravotníka Vlasty Buchty
05:56
Klativští budou muset zkusit vystřelit - tedy pokud chtějí dát branku
05:13
Po nepřehledné pasáži hry slávistický Dufek uklidňuje hru. Vysloužil si pochvalu od kouče.
03:36
Ladná střela s výskokem od hráče Klatov. Vynesl se do vzduchu a míček netrefil
02:15
Sešívaní zmáčkli Klatovy v pásmu. Hořký neviděl nic, střela skončila mimo. Trenér Klatov kroutí hlavou a opřel nohu o mantinel.
01:41
Sekera jak hrom zmarnila šanci Klatov - píšťalky mlčí.
00:31
první pokus slávistů kryje Hořký
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Rybnikár a Tomáš Slíva.
00:00
V dresu slavie budeme rozhodně bedlivě sledovat hráče Mikudíka. V minulých utkáních jednoznačně největší pozitivum slávistů.
00:00
kapitán Klatov dává svým účesem vzpomenout na slavného fotbalového koledu Manuela Felainiho. Nyní se zdraví s rozhodčími a vypadá plný optimismu.
00:00
Vítejte na dalším klání 1. kola poháru české pojišťovny, v dalším boji změří síly pražská Slavia s Klatovy. Slavia se bude snažit oklepat z ranní prohry 0:13 s domácí Plzní. To Klatovy jsou velmi nevyzpytatelným týmem - domácí Plzeň obrali o body po remíze 3:3. Jak dopadne toto utkání?