3:0
3:0
2:1
- : -
branky (asistence): 03:09 Petr Dvořáček (Petr Soukup), 04:00 Jiří Ebenstreit (Jaroslav Benedikt), 07:26 Lukáš Kozojed (Jakub Štengl), 20:20 Adam Kysela (Petr Dvořáček), 23:50 Luděk Franc (Lukáš Kozojed), 29:23 Ondřej Balint (Petr Soukup), 30:17 Ondřej Balint (Adam Kysela), 43:56 Jaroslav Benedikt (Petr Dvořáček)
branky (asistence): 34:36 Jiří Heidinger

TJ Sokol Vejprnice - FBC Young Boys 8:1
4. Petr Dvořáček, 5. Jiří Ebenstreit, 8. Lukáš Kozojed, 21. Adam Kysela, 24. Luděk Franc, 30. Ondřej Balint, 31. Ondřej Balint, 44. Jaroslav Benedikt - 35. Jiří Heidinger; rozhodčí: David Hertz - Daniel Nejedlo; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 5; zásahy brankářů: Václav Patera ? - Ondřej Štola ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 2:1;
45:00
43:56
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jaroslav Benedikt, asistoval Petr Dvořáček (8:1).
41:10
Vyloučen hráč Jaroslav Benedikt družstva TJ Sokol Vejprnice na 2 minuty za sekání.
34:36
Branku družstva FBC Young Boys vstřelil Jiří Heidinger bez asistence (7:1).
33:02
Vyloučen hráč Václav Čermák družstva TJ Sokol Vejprnice na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:17
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Ondřej Balint, asistoval Adam Kysela (7:0).
30:00
30:00
29:23
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Ondřej Balint, asistoval Petr Soukup (6:0).
23:50
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Luděk Franc, asistoval Lukáš Kozojed (5:0).
20:20
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Adam Kysela, asistoval Petr Dvořáček (4:0).
15:00
15:00
07:26
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Lukáš Kozojed, asistoval Jakub Štengl (3:0).
04:00
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Jiří Ebenstreit, asistoval Jaroslav Benedikt (2:0).
03:40
Vyloučen hráč Mirek Svoboda družstva FBC Young Boys na 2 minuty za sekání.
03:09
Branku družstva TJ Sokol Vejprnice vstřelil Petr Dvořáček, asistoval Petr Soukup (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hertz a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Young Boys: brankář: Ondřej Štola; hráči v poli: Jiří Heidinger, Jakub Jangl, Jakub Mráz, Karel Mudruňka, Martin Šudoma
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Vejprnice: brankář: Václav Patera; hráči v poli: Luděk Franc, Lukáš Kozojed, Jaroslav Benedikt, Adam Kysela, Petr Soukup