1:2
2:3
1:5
- : -
branky (asistence): 17:46 Lucie Kloutvorová (Kristýna Bachmaierová), 23:43 Gabriela Žůrková (Lucie Růžičková), 39:13 Kristýna Bachmaierová (Lucie Kloutvorová), 59:53 Lucie Kloutvorová (Andrea Satýnková)
branky (asistence): 11:26 Kristína Hudáková (Paulína Hudáková), 18:05 Markéta Vrlíková (Andrea Pastušková), 24:29 Kristína Hudáková (Denisa Kotzurová), 28:53 Veronika Káčová (Karin Vavrečková), 32:36 Veronika Káčová, 43:00 Andrea Pastušková (Paulína Hudáková), 45:11 Eliška Jurečková (Paulína Hudáková), 46:51 Andrea Pastušková (Veronika Rybičková), 57:14 Paulína Hudáková (Denisa Kotzurová), 58:57 Kristína Hudáková (Veronika Káčová)

KM automatik FBK Jičín - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 4:10
18. Lucie Kloutvorová, 24. Gabriela Žůrková, 40. Kristýna Bachmaierová, 60. Lucie Kloutvorová - 12. Kristína Hudáková, 19. Markéta Vrlíková, 25. Kristína Hudáková, 29. Veronika Káčová, 33. Veronika Káčová, 44. Andrea Pastušková, 46. Eliška Jurečková, 47. Andrea Pastušková, 58. Paulína Hudáková, 59. Kristína Hudáková; rozhodčí: Michal Měsíček - Martin Trnka; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 104; zásahy brankářů: Adéla Kociánová 18 - Jana Dupčáková 14; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:5;
60:00
Slova domácího trenéra Petra Čiháčka: Dnešní zápas rozhodli pouze individuální chyby a koncentrovanost. Kdyby jsme po celou dobu zápasu vydrželi být v hlavách na hřišti, věřím tomu že by mohl být výsledek jiný.
60:00
Střely: 4 - 9
60:00
Zápas sledovalo 104 diváků
60:00
Slova trenéra hostí Jakub Robenek: Máme štěstí, že na Nás los nebyl přísnější, protože jsme klidně mohli být bez bodu. Oproti pátku jen minimální zlepšení a do ideálu to má daleko. Hra nemá požadovanou tvář a rozhodně máme na čem pracovat.
60:00
Střely celkem: 18 - 28
60:00
Hráčky utkání: FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Hudáková Kristýna KM automatik FBK Jičín - Žůrková Gabriela
60:00
59:53
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Andrea Satýnková (4:10).
59:53
Kloutvorová utekla, zavěsila a snižuje skore
58:57
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Veronika Káčová (3:10).
58:57
A je to tu, osudový 10. gol v brance Kociánové
58:25
Hráčky Ostravy předvádí pěkný kolotoč, skoro jako na Pohádkách v Jičíně , které dneska končí.
57:45
Ostrava napadá a zřejmě chce dát 10. gol
57:14
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Paulína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (3:9).
50:51
Vyloučen hráč Karolína Strejcovská družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
46:51
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Veronika Rybičková (3:8).
46:51
Opět ze středu hřistě střílí hráčka hostí a míček propadá mezi rukama Kociánové
45:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Eliška Jurečková, asistoval Paulína Hudáková (3:7).
45:11
Ostrava opět kombinuje před branou domácích a skoruje
43:00
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Andrea Pastušková, asistoval Paulína Hudáková (3:6).
43:00
Ostrava kombinuje a se štěstím dává gol.
42:18
Vyloučen hráč Lucie Kloutvorová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
42:18
Ostava pokračuje 3. třetinu přesilovkou
41:40
Ostrava nevymyslela nic v přesilovce, a je tu odložené vyloučení Jičína a ostrava kombinuje v 6
39:38
Vyloučen hráč Andrea Satýnková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:13
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Kristýna Bachmaierová, asistoval Lucie Kloutvorová (3:5).
32:36
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová bez asistence (2:5).
30:03
Vyloučen hráč Veronika Káčová družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:03
Hráčka ostravy neunesla souboj s Žůrkovou a poté oplácela a poslal žůrkovou za mantinel.
28:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Veronika Káčová, asistoval Karin Vavrečková (2:4).
28:53
Mela před brankou domácích a nejlépe z toho vyšla Káčová, míček kociánové propadl pod tělem.
28:30
Ostrava znovu chybuje v rezehrávce a před golmankou opět Kloutvorová, ale nedala
24:29
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Denisa Kotzurová (2:3).
24:29
Z mezikruží do odkryté brány skoruje Ostrava
23:43
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková, asistoval Lucie Růžičková (2:2).
20:00
Střela do tyčky hráč Žaneta Kůželová družstva KM automatik FBK Jičín .
20:00
Střela do tyčky hráč Lucie Kloutvorová družstva KM automatik FBK Jičín .
18:05
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Markéta Vrlíková, asistoval Andrea Pastušková (1:2).
18:05
Krásnou střelou do šibenice zvyšuje skore ostravských, kociánové nejspíše neviděla
17:46
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Lucie Kloutvorová, asistoval Kristýna Bachmaierová (1:1).
14:06
Chyba v rozehrávce Jičína, a příležitost zvýšit náskok skočil v náručí Kociánové
12:20
Jičín měl velkou příležitost srovnat, ale bohužel
11:26
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Kristína Hudáková, asistoval Paulína Hudáková (0:1).
11:26
Krásná akce ostravy, kde zasouvá balonek do prázdné branky
10:24
Vyloučen hráč Markéta Kosová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
10:24
Ostrava má přesilovku
10:03
Střela Pastuskové, Kociánová chytá.
09:15
Jičín presoval a byla z toho šance lucie Kloutvorové, bohužel bez branky.
09:00
Ostrava obsřeluje branku Jičína, ale vše mimo.
07:40
Ostravská hráčka šla sama na kociánovou ale neproměnila, Adélka vyrazila helmou.
07:16
Žůrková vybojovala balon a šli 2 na 1, bohužel ani doraážka neprošla do branky.
07:00
zatím se nic zajímavého neděje, je mnoho nepřesností, ale ostrava má více ze hry.
04:22
Ostravští ohrožují jičínskou branku, ale nic z toho. Jičín má první střelu na branku
03:04
Přesilovka končí, ale ostrava kontrolovala celou dobu balonek.
02:00
první minuta přesilovky končí a jičín se k ohrození soupeřovi brány ani nepřiblížili.
01:04
Vyloučen hráč Karin Vavrečková družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za hra hlavou.
01:04
Jičínské hráčky mají první přesilovku a možnost skorovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Měsíček a Martin Trnka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Jana Dupčáková; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Andrea Pastušková, Markéta Vrlíková, Pavla Kajfoszová, Veronika Rybičková
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Adéla Kociánová; hráči v poli: Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková, Markéta Kosová, Kristýna Bachmaierová, Lucie Florianová