3:0
2:3
0:2
0:0
branky (asistence): 02:46 Petr Koláčný (David Coufal), 03:44 David Coufal (Jiří Bauer), 05:56 Josef Žižka (David Sládeček), 29:16 Lukáš Mráz (Josef Žižka), 39:37 Artürs Jurševskis
branky (asistence): 20:41 Marek Vávra (Martin Pražan), 33:00 Marek Matejčík (Martin Řezáč), 37:51 Tom Ondrušek (Tomáš Sýkora), 54:35 Marek Matejčík (Martin Koutný), 58:41 Ondřej Mikeš (Marek Vávra), rozhodující nájezd Martin Pražan

itelligence Bulldogs Brno - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:6pn
3. Petr Koláčný, 4. David Coufal, 6. Josef Žižka, 30. Lukáš Mráz, 40. Artürs Jurševskis - 21. Marek Vávra, 34. Marek Matejčík, 38. Tom Ondrušek, 55. Marek Matejčík, 59. Ondřej Mikeš, Martin Pražan; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 370; zásahy brankářů: Jan Mazánek 24 - Martin Frühbauer 19; po třetinách: 3:0, 2:3, 0:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Jiří Juhaňák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Martin Pražan a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Petr Koláčný a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Michal Strachota , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Artürs Jurševskis , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Marek Vávra , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva itelligence Bulldogs Brno hráč Lukáš Mráz , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč Martin Pražan a vstřelil gól.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích Jana Kadlece : Jeden bod je dnes málo. Od druhého budu nás dělilo v prodloužení i v nájezdech břevno. Od třetího bodu stupidní chyby a lajdáctví. Nejlépe nám dnes vyšla první třetina. Důležitější zápas než dnešní reklama na florbal nás čeká v neděli s Libercem.
65:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: Na úvod soutěže asi pro diváky slušná show, ale já jsem se bavil o trochu méně. Prvních deset minut jsme zřejmě ještě slavili titul, pak jsme se postupně zlepšovali,ale víc než dva body jsme si asi nezasloužili.Věřím, že v pondělí doma budeme daleko lepší. Díky.
65:00
65:00
Střely po třetí třetině 3:2 pro Chodov.
64:35
Mikeš zůstává ležet na hrací ploše.
63:24
To stejné zkouší Brno, a Jurševskis trefuje břevno.
62:53
Chodov to zkouší bez golmana , 4 na 3.
62:15
Bauer výborně střílel, Frühbauer zasahuje.
61:47
Super zákrok Mazánka.
61:06
3 na 3, opravdu napínavé.
60:00
Střela do tyčky hráč Artürs Jurševskis družstva itelligence Bulldogs Brno .
60:00
60:00
Máme tu prodloužení.
60:00
Střely po třetí třetině: iBB: 7, CHO: 13.
60:00
58:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (5:5).
58:14
Teď to budou nervy, Chodov to zkouší v šesti hráčích v poli.
55:59
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
54:35
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Koutný (5:4).
54:33
Kadlec údajně držel protihráče na velkém brankovišti, byla z toho standartka a i gól pro Chodov.
53:37
Coufal se výborně uvolnil na středu, gól z toho není.
52:46
Timeout itelligence Bulldogs Brno
52:41
Brno výborně blokuje střely chodovských hráčů.
52:14
Řezáč střílí pouze do Koláčného.
51:00
Vidíme pár malých faulů, poté další zákrok Mazánka.
49:27
Střela Coufala končí na Frühbauerové hrudi.
48:04
Dobrý zákrok Frühbauera.
47:23
Brno kombinuje.
47:14
Vyloučen hráč Tomáš Sýkora družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
47:14
Uvidíme první přesilovku v utkání.
46:11
Mazánek po špatné rozehrávce chytá střelu soupeře.
45:41
Domácí drží balonek a v pohodě vystřídají.
44:10
Mráz je obrovský bojovník.
42:37
Obrovská šance pro Brno, bez gólového zakončení.
41:54
Sládeček skvěle zastavil Řezáče.
40:32
Mazánek si připsal první zákrok ve třetí třetině.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: iBB: 9, CHO: 10.
40:00
39:37
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Artürs Jurševskis z trestného střílení (5:3).
39:37
Jurševskis nám ukázal, že nájezdy opravdu umí.
39:14
Na druhé straně výborný zákrok Mazánka.
38:45
Další zákroky Frühbauera.
37:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Tomáš Sýkora (4:3).
37:51
Tentokrát už se Ondrušek nemýlil.
37:35
Střela Ondruška končí na Mazánkově masce.
37:16
Brno na balonku.
35:09
Další závar před chodovskou bránou.
34:03
Coufal výborná střela, Frühbauer ještě lepší zákrok.
33:00
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Řezáč (4:2).
33:00
Situaci 2 na 1 vyřešili chodovští výborně.
31:15
Juhaňák opět natáhl ke střele, opět mimo.
29:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Josef Žižka (4:1).
29:16
Žižka proběhl po mantinelu, nahrál na střed na Mráze a ten se nemýlil.
28:02
Po Žížkově špatné rozehrávce se naštěstí pro Brno nic nestalo.
25:07
Juhaňák střílí mimo.
24:15
Bauer se výborně prokličkoval až před bránu, tu však míjí.
23:06
Ondrušek teď nebezpečně vystřelil.
21:54
Kadavého střela zablokována.
20:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (3:1).
19:50
Prvni třetinu dohrávájí Bulldogs s míčkem na svých hokejkách.
16:55
Střelu od Kotlase Mazánek chytá.
14:34
Další blok, na velkém brankovišti Brno nenechalo zakončit Ondruška.
12:05
Bulldogs uklidňují hru pomalejší rozehrávkou.
11:32
Další výborný blok domácích.
11:13
Juhaňák zůstává po ostřejším střetu na zemi.
10:12
Chodovské střely zatím končí pouze v blocích Brna.
08:05
Další veliká šance pro Brno, bohužel Žižka zatím svoji druhou trefu nepřidá.
06:50
Sedmá minuta a Brno ukazuje, že Fruhbauer dnes nebude mít chvilku klidu.
05:56
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval David Sládeček (3:0).
05:25
Podhráský natáhl ke střele, jeho střela pouze do bloku.
04:55
První zákrok Mazánka.
04:35
Brno do toho šlo od začátku naplno.
03:44
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Jiří Bauer (2:0).
02:46
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval David Coufal (1:0).
02:46
První střela letěla z Koláčného hole a hned je to gól.
01:56
Od začátku velké tempo.
00:01
Úvodní buly vyhráli hosté a začínají kombinovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Josef Žižka, Jiří Juhaňák, David Sládeček, Lukáš Mráz, Artürs Jurševskis
00:00
Dobrý den, dovolte mi vás uvítat na online zápisu 1. kola Tipsport Superligy. Dnes proti sobě nastoupí domácí itelligence Bulldogs Brno proti Fat Pipe Florbal Chodov.