2:4
- : -
FBC Liberec
FBC Liberec
branky (asistence): 09:12 Jakub Procházka (Jan Baudisch), 36:06 Radek Valeš (Matěj Klucho), 45:01 Karel Virgl (vlastní branka), 59:13 Tomáš Marek (Petr Salát)
branky (asistence): 03:00 Martin Šindelář (Jakub Martinek), 14:15 Petr Čihal, 27:38 Tomáš Kucharič (Jiří Salava), 32:37 Jiří Salava (Jakub Procházka), 35:23 Jan Novák (Petr Čihal), 42:20 Pavel Palát, 42:51 Zdeněk Rada (Jiří Salava), 49:21 Petr Čihal (Jan Novák), 54:05 Tomáš Kucharič (Jiří Salava)

FBC Liberec - TJ Znojmo LAUFEN CZ 4:9
10. Jakub Procházka, 37. Radek Valeš, 46. Karel Virgl, 60. Tomáš Marek - 4. Martin Šindelář, 15. Petr Čihal, 28. Tomáš Kucharič, 33. Jiří Salava, 36. Jan Novák, 43. Pavel Palát, 43. Zdeněk Rada, 50. Petr Čihal, 55. Tomáš Kucharič; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 180; zásahy brankářů: Vít Vaníček 11, Tomáš Janota 0 - Jiří Skácelík 18; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jana Šťastníka - na první zápas sezóny velmi slušný výkon. Vítězství přineslo dodržování stanovených taktických pokynů a velmi dobrá obranná fáze. Ve třetí třeitině jsem již těžili z brejků do otevřené obrany. Děkuji hráčům za dnešní výkon, a za to že i přes pozdní příjezd na zápas byli maximálně koncentrovaní. Děkuji soupeři za férové utkání přeji hodně štěstí v neděli.
60:00
Střely celkem: Liberec - 22 , Znojmo - 20
60:00
Komentář trenéra domácích Z.Skružného - soupeř si vítězství zasloužil, byl hladovější, soutředěnější a dokázal na rozdíl od nás proměňovat své šance.
60:00
Střely po třetí třetině: Liberec - 10 , Znojmo - 8
60:00
59:13
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Petr Salát (4:9).
58:49
Liberec se snaží vstřelit branku, ale všechny střelecké pokusy jdou mimo bránu.
57:59
Klucho nastřelil masku Skácelíka.
57:11
Vyloučen hráč Daniel Krejčíř družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
56:46
Palát nastřelil tyč.
56:20
Kořínek zablokoval Procházkovu střelu.
55:04
Huderova střela byla zablokovaná jedním znojemským obráncem.
54:05
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jiří Salava (3:9).
54:05
Znojmo svojí přesilovou hru využil.
52:51
Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil Martin Šindelář.
52:51
Vyloučen hráč Jiří Strobach družstva FBC Liberec na 2 minuty za blokování hokejky.
52:00
Liberec si na novou sezónu určil šest hodnot a jednou z těchto hodnot je SRDCE. Liberečtí musí to pravé liberecké srdíčko ukázat a s utkáním ještě něco udělat.
51:42
Znojmo hraje v plném počtu.
51:09
Čihal při vlastním oslabení trefil tyčku Janotovy brány.
50:01
Salát nahrál Ferdanovi a ten z otočky minul.
49:42
Vyloučen hráč Martin Šindelář družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
49:42
Liberec si zahraje přesilovou hru.
49:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Jan Novák (3:8).
49:03
Veselého střela byla zablokovaná na velkém brankovišti.
47:40
Hra se přelévá z jedné strany na druhou.
45:01
Vlastní branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Karel Virgl (3:7).
44:15
Liberec napadá znojemskou rozehrávku.
42:51
Timeout FBC Liberec
42:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Zdeněk Rada, asistoval Jiří Salava (2:7).
42:51
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Janota družstva FBC Liberec
42:51
Znojmo se utrhlo do pětibrankového vedení.
42:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát bez asistence (2:6).
42:20
Valešovi nevyšla krosovka na Veselého a byl z toho protiútok, který skončil za zády Vaníčka.
41:14
Strobachovu střelu se snažil tečovat Salát.
39:15
Kopecký mohl dorazit míček do brány po střele Kořínka, ale minul míček.
39:01
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:51
Kopecký se snažil najít Kořínka na středu hřiště, ale bohužel se mu to nepovedlo.
36:06
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Matěj Klucho (2:5).
36:06
Klucho vystřelil mimo bránu a jeho střelu si sebral Valeš a rychle zakončil.
35:23
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Novák, asistoval Petr Čihal (1:5).
35:23
Znojmo navýšilo skóre utkání.
34:48
Znojmo má míček pod kontrolou.
34:11
Kluchova střela z půlky byla zablokovaná.
32:37
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jiří Salava, asistoval Jakub Procházka (1:4).
32:37
Akce 2:0 končí gólem. Hosté se dostávají do tříbrankového náskoku.
26:33
Kroupovu střelu viděl Skácelík, neměl s ní sebemenší problém.
25:48
Vaníček chytil střelu Nováka.
23:51
Salát našel na středu hřište Kořínka, ale ten svojí střelou minul bránu Skácelíka.
20:01
Začátek druhé třetiny začínaná 4:4. Bule pro Liberec.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Novák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ .
18:42
Vyloučen hráč Tomáš Marek družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
18:42
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
18:42
Uvidíme první vyloučení v dnešním zápase a rovnou na obou stranách.
17:49
Kopecký se snažil udělat kličku na hostujícího golmana, ale bohužel Skácelík byl pohotovější a míček vyrazil.
16:49
Strobachova střela zablokovaná.
14:15
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal bez asistence (1:2).
14:15
Krásná střela Čihala skončila za Vaníčkovými zády.
12:50
Kořínek zablokoval střelu znojemského hráče.
12:24
Veselý zastavil proti útok Znojma.
09:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jan Baudisch (1:1).
09:12
Hiadlovského střela se odrazila od Skácelíka, Baudisch se snažil míček dorazit, ale to se mu nepovedlo až se míček dokutálet k Procházkovi a ten trefil odkrytou část brány.
08:29
Strobach mířil vedle Skácelovy brány.
07:22
Valešova střela od mantinelu byla zablokovaná.
06:40
Znojmo zatlačilo Liberec na jejich polovinu.
06:07
Salát minul hostující branku jen o kousek.
04:38
Liberec kombinuje a snaží se tlačit do brány.
03:00
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář, asistoval Jakub Martinek (0:1).
03:00
První střela na bránu a gól. Znojmo se ujímá vedení.
02:26
Valeš žabičkou našel na zadní tyčce Ferdana, ale ten minul.
01:28
Liberec má zatím míček na svých hokejkách.
00:35
Zápas začal pěkně zostra.
00:01
Úvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Jakub Martinek, Martin Pánek, Martin Šindelář, Pavel Palát, Daniel Krejčíř
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Tomáš Marek, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Prokop Ferdan
00:00
Týmy právě přicházejí na hrací plochu.
00:00
Dobrý večer, z důvodu dopravní komplikace a pozdního dojezdu soupeře a rozhodčí je začátek zápasu posunut na 18:10.