3:6
2:0
1:0
0:0
branky (asistence): 07:32 Jakub Šárka (David Šimek), 15:17 Jakub Šárka (Kryštof Krbec), 17:23 Patrik Kieler (Pavel Čihák), 32:33 David Šimek (Jakub Šárka), 35:21 Pavel Čihák (Jakub Šárka), 49:30 David Šimek (Jakub Šárka)
branky (asistence): 00:35 Ondřej Firda (Lukáš Hájek), 04:34 Martin Nehera (Marek Bräuer), 06:12 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 11:57 Ondřej Firda (Josef Rýpar), 16:45 Josef Rýpar (Lukáš Hájek), 18:34 Jan Šebesta (Lukáš Hájek), rozhodující nájezd Adam Delong

FbŠ Bohemians - 1. SC TEMPISH Vítkovice  6:7pn
8. Jakub Šárka, 16. Jakub Šárka, 18. Patrik Kieler, 33. David Šimek, 36. Pavel Čihák, 50. David Šimek - 1. Ondřej Firda, 5. Martin Nehera, 7. Lukáš Hájek, 12. Ondřej Firda, 17. Josef Rýpar, 19. Jan Šebesta, Adam Delong; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2 + Jan Dobisík 5:2; využití: 1:2; diváků: 183; zásahy brankářů: Michal Kotouček 19 - Lukáš Souček 12; po třetinách: 3:6, 2:0, 1:0, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč David Šimek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Adam Delong a vstřelil rozhodující gól (6:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Jakub Šárka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice hráč Josef Rýpar a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč Tomáš Kindl , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Viděli jsme atraktivní utkání, kde jsme na začátku tahali za jasně kratší špagát a už to vypadalo, že schytáme velký debakl. Klíčové bylo, že jsme ubránili na začátku 2. třetiny zbytek pětiminutového vyloučení a nakonec jsme mohli i vyhrát, kdyby jsme proměnili šance ve 3. třetině. Prodloužení byla komedie a nájezdy loterie.
65:00
Střely v prodloužení: 2:2
65:00
Komentář trenér hostí Pavla Bruse: Klasický první zápas. Několik dobrých pasáží, nějaké špatné pasáže. Troufám si tvrdit, že jsme měli krapet smůlu v obraně. Rozhodně je na tréninku hodně roboty. Nicméně solidní tempo, dobrá atmosféra v kabině. Dá se na čem stavět.
65:00
64:59
Ani v prodlouženém čase se nerozhoduje a budou samostatné nájezdy.
64:35
Kotouček se vrací do hry a Vítkovice využívají taktiku Bohemians
63:24
Ani po oddychovém čase Bohemians nemění svou taktiku a dále pokračují v hře bez golmana
60:27
1. kolo a hned vidíme nově nastavené pravidlo prodloužení, které se odehrává 3 na 3
58:12
Kindl skvěle naservíroval balonek Krebnerovi přímo před Součkovu branku, ten ovšem míjí
56:17
Kotoučkova svatyně v ohrožení. Brána byla celkem dlouho dobu otevřena, jelikož Hájek si na domácím golmanovi na chvilku ustlal
53:44
Halou začínají být slyšet i více diváci! Bubny, tleskátka a hlasité fandění zvedají atmosféru o level výše
52:01
Bohemians se snaží už jen udržet skóre a těžit z chyb Vítkovic, stahuje se na svou polovinu
49:32
Skvěle naplánovaný vyrovnávací gól si naplánovala 1. lajna klokanů
49:30
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Jakub Šárka (6:6).
49:11
Kindl viděl volného Cabejška vedle brány, ovšem teč Vítkovického útočníka vše zkazila
47:31
Opět Šimek stojí ve správný čas na správném místě a přerušuje brejkovou situaci, kterou se snažili vytvořit Delong s Jastřembským
46:09
Šimek získává nepřesný míček Jastřembského pro sebe
45:00
HUbálek s Rýparem se vyžívají v bachhandových přihrávkách a snaží se prorazit domácí celek
42:19
Hra je celkově klidnější a pro divácké oko celkem nudná, hráči stojí na místě a bohemácká obrana si jen posílá míček
37:34
Hra se přelévá nahoru a dolu. Z rozehrávky Růžka a Zezulky vytěžili míček Vítkovice, kde ho opět přeneslo Bohemians na druhou stranu
35:56
Zezulka a Besta nyní bojují o míček, sudí rozhodují ve prospěch Vítkovic
35:21
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Jakub Šárka (5:6).
35:21
Dorážková backhandovka od Čiháka byla fenomenální
34:01
Rýpar se nyní snažil křižnou přihrávkou přehodit Růžka, to se mu ovšem nepovedlo.
33:37
Rozhodčí začínají být velmi sktrikní, co se týče sekání
32:33
32:33
Konečně i Bohemians ukážou na hrací ploše svou přesilovkou lajnu
31:46
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za držení.
30:47
Vítkovice se začínají držet zpátky a vůbec nenapadají
29:40
Obě družstva hrají v plném počtu
29:15
Poprvé dne vidíme pestrou hru 4 na 4, kde se Bohemians drží spíše na polovině hostí
27:40
Vyloučen hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
27:17
Vítkovice začínají svou 8. minutu hrou 5 na 4.
26:42
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
23:20
Bohemka sa uspesne ubranla druhej presilovke Vitkovic.
22:57
Vitkovice vyhnane z obranneho pasma Bohemky.
21:55
Domace druzstvo sa uspesne brani a nepustaju Vitkovice do nebezpecnýh akcii.
18:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (3:6).
18:17
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians na 5 minut za vysoká hokejka.
18:17
Hráč č.8 sedí na trestné lavici a trest si přenese i do druhé třetiny
17:23
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Pavel Čihák (3:5).
17:19
Vítkovice momentálně mají více ze hry
16:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (2:5).
16:38
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
15:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Kryštof Krbec (2:4).
14:31
Nádherná akce ze strany domácích, která zaváněla gólem.
13:39
Hraje se v obranném pásmu Vítkovic, kteří výborně blokují.
11:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Josef Rýpar (1:4).
11:57
Vítkovice navyšují skóre po přesné přihrávce.