1:0
2:1
2:3
- : -
branky (asistence): 10:25 Michal Janeček, 31:51 Jan Kourek, 38:45 Jan Kourek (Jiří Jedlička), 45:31 Václav Oubrecht (Marek Ďopan), 58:03 Václav Oubrecht (Michal Janeček)
branky (asistence): 37:50 Marek Beneš, 42:29 Jakub Kolísko (Ondřej Vítovec), 53:37 Marek Beneš (Milan Meliš), 57:16 Petr Brautferger (Pavel Jankulár)

Sokol Pardubice - Tatran Teka Střešovice 5:4
11. Michal Janeček, 32. Jan Kourek, 39. Jan Kourek, 46. Václav Oubrecht, 59. Václav Oubrecht - 38. Marek Beneš, 43. Jakub Kolísko, 54. Marek Beneš, 58. Petr Brautferger; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:2; diváků: 455; zásahy brankářů: Jakub Levínský 22 - Tomáš Kafka 19; po třetinách: 1:0, 2:1, 2:3;
60:02
Nejlepší hráči utkání: domácí Jan Kourek, hosté Jiří Kolísko.
60:01
Komentář trenéra hostí L. Beneše: Po ospalém úvodu utkání jsme se skvěle vrátili do hry, bohužel proti výborně motivovanému soupeři se nám nepodařilo vyrovnání udržet až do konce. Výborná divácká kulisa a skvěle pořadatelsky zvládnuté utkání. Děkujeme
60:01
Střely ve 3. třetině - 11:13.
60:01
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Pochvala všem klukům za výborný týmový a bojovný výkon. Dnes opravdu rozhodlo, že jsme chtěli vyhrát více. Jsem rád, že nám ve hře fungují věci, na které se zaměřujeme. Dnes si užijeme výhru nad Tatranem, protože se nad ním nevyhrává každý den, ale hned od zítra se budeme plně soustředit na další krůčky, které jsme si před sezonou stanovili.
60:00
58:48
Tatran v 6.
58:03
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval Michal Janeček (5:4).
58:03
Potom co Teichman zlomil svou hokejku vystřídal se s Janečkem, který rázem přihrál na gól Oubrechtovi.
57:16
Timeout Tatran Teka Střešovice
57:16
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Pavel Jankulár (4:4).
57:16
Ke konci 3. třetiny je dnes poprvé vyrovnáno.
56:55
Oubrechtovu střelu Kafka chvatně vychytal.
56:00
Po faulu na Přemka Pakostu rozehrává Sokol ve své útočné polovině.
54:30
Jelínkova střela ke Kafkovi neprošla.
53:37
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Milan Meliš (4:3).
51:56
Vyloučen hráč Marek Ďopan družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:17
Pardubice měli několik střel za sebou, ale gól se jim vsítit nezdařilo.
45:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Václav Oubrecht, asistoval Marek Ďopan (4:2).
44:53
Beneš zvolil stejné zakončení, jako Kourek u jeho posledního gólu. Míček vsítil, ale gól mu nebyl uznán z důvodu posunutí branky.
44:27
Gregor strefuje tyč!
42:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Ondřej Vítovec (3:2).
42:29
Tatranští neváhají a svou přesilovku rychle proměňují.
42:09
Vyloučen hráč Lukáš Gregor družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:25
Hra je pozastavena po zranění Meliše, který ale naštěstí nakonec sám odchází na střídačku.
40:02
Buly vyhrává tým hostí.
40:01
Střely ve 2. třetině - 4:7.
40:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice .
40:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Gregor družstva Sokol Pardubice .
40:00
40:00
39:33
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Jiří Jedlička (3:1).
38:45
Ve velkém stylu zakončil za Kafku dnes podruhé Kourek.
37:50
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Marek Beneš bez asistence (2:1).
36:24
Hra je pozastavena po zasažení Heřmanského do choulostivých míst.
35:15
Levínský předvedl výborný zákrok, kdy už míček mířil téměř do prázdné branky, ale on ho rychlou rybičkou vychytal.
34:55
Dnešnímu utkání přihlíží 455 diváků.
33:16
Petr poslal přihrávku na Přemka Pakostu, který zakončil na Kafku. Kafka střelu loktem vyrazil.
31:51
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek bez asistence (2:0).
31:51
Rázem však Kourek svou chybu napravil a Sokol vede 2:0.
31:24
Kourkův samostatný výběh po tom, co mu z hokejky míček sklouzl, nevyšel.
30:00
Teichmanovi tutová střela nevyšla.
29:18
Velkou šanci mají nyní hosté, kteří rozehrávají před soupeřovou brankou.
28:33
Beneš ve velké šanci, Levínský míček chytá.
24:53
Celá hala se začala radovat z dalšího gólu domácích, ale nakonec všechny radost přešla, protože byl vstřelen vysokou holí a tudíž neplatil.
22:53
Kunt přišel o míček a Tatran mohl jít do rychlého protiútoku. Branku z toho však nevytěžili.
21:10
Tým hostí v plném počtu.
20:37
Hráči domácích stále pokračuji v přesilovce. Zatím se jim však nedaří zasadit míček do branky.
19:02
Vyloučen hráč Tomáš Svačinka družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
18:13
Střelu Jiřího Kolíska vyrazil Levínský za mantinely.
15:30
Hosté rozehrávají ve své útočné polovině.
13:50
Domácím se po dlouhém bránění konečně podařilo vystřídat.
10:25
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček bez asistence (1:0).
10:25
Janeček začaroval před soupeřovou brankou a pěknou bekhendovou střelou posílá domácí do vedení.
10:08
Pardubice po faulu na Teichmana rozehrávají v útočné polovině.
08:13
Kafka si chytře pohlídal pravou tyč.
07:50
Janeček po rychlém protiútoku na domácí uklidňuje hru a hráči mohou jít střídat.
06:53
Přemek Pakosta strefuje tyč!
06:24
Benešova rychlá dorážka se nakonec uhnízdila pouze za mantinely.
05:30
Osamocenému Heřmanskému se podařilo vystřelit, ale jeho střelu zblokovali hráči stojící před Levínským, který nemusel zasahovat.
04:32
Kuntova střela končí za mantinely.
03:27
Dlesk svou dělovou střelou zasáhl pouze stojícího Teichmana před brankou hostí.
03:01
Benešova střela letěla mimo branku.
02:08
Kuntova střela z půlky dolétla až ke Kafkovi, který ji vyrazil.
00:59
Krigovský vystřelil z otočky, Kafka jeho střelu vychytal.
00:28
Nyní byl po chybě domácích ve velké šanci Meliš, ale gól nevstřelil.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým hostí.
00:00
Střela do tyčky hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Beneš, Ondřej Vítovec, Milan Meliš, Jiří Kolísko, Adam Tlapák
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Ivo Teichman, Filip Krigovský, Tomáš Dlesk