1:4
0:1
1:1
- : -
branky (asistence): 19:49 Pavel Palát (Jan Novák), 49:39 Tomáš Kucharič (Martin Pánek)
branky (asistence): 12:21 Jan Krejča (Matěj Pruner), 15:17 Milan Garčar (Jan Krejča), 15:42 Marek Zouzal (Ondřej Svatoš), 17:16 Marek Koščo (David Ježek), 22:39 Michal Kareš (Jan Krejča), 49:52 Marek Koščo (Ondřej Svatoš)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha 2:6
20. Pavel Palát, 50. Tomáš Kucharič - 13. Jan Krejča, 16. Milan Garčar, 16. Marek Zouzal, 18. Marek Koščo, 23. Michal Kareš, 50. Marek Koščo; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 269; zásahy brankářů: Jan Hándl 7, Jiří Skácelík 12 - Martin Beneš 35; po třetinách: 1:4, 0:1, 1:1;
60:00
Jan Šťastník: "I přes to, že jsme prohráli, to dnes nebylo až tak špatné. Prvních 10 minut zápasu vyrovnaná partie, potom přišla jedna nevinná chyba a z ní gól a přišlo mi, že některým hráčům v tu chvíli skončil svět. Než jsme se v hlavě vrátili do zápasu, bylo to už 0:4 a od té doby to byl sympatický výkon se spoustou brankových příležitostí, těch jsme měli dnes více než Sparta. Ale na skóre to není vidět. Děkuji divákům za podporu."
60:00
Asistent trenéra hostů Skalička: "Po první třetině jsme si asi mysleli, že se soupeř položí a budeme dávat další branky, nicméně jsme se velmi spletli a Znojmo nás ve druhé třetině zatlačilo do defenzivy. Naštěstí soupeř šance neproměňoval a ve třetí třetině jsme zápas dovedli taktickým výkonem k vítězství. Děkujeme soupeři za utkání."
60:00
Střely ve třetí třetině 17:8, celkově 37:25. Znojmo přestřílelo Spartu, ale výsledek je jiný. Produktivita Sparty měla jiné parametry než ta od Znojma. Znojmo musí co nejdříve zlepšit svoji hru, především proměňování šancí, jinak se podívá zpět tam, odkud před sezónou přišlo. Děkuji za pozornost a pěkný zbytek mrazivého víkendu.
60:00
59:57
Hosté hrají v plném počtu.
59:02
Beneš chytá..!
58:01
Rozběhly se poslední dvě minuty třetí třetiny a nejspíše i zápasu..
57:57
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
57:23
Kucharič netrefil úplně prázdnou branku!!
49:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Koščo, asistoval Ondřej Svatoš (2:6).
49:52
Sparta ale okamžitě odpovídá... 2:6!
49:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Pánek (2:5).
49:39
Znojmo snižuje - 2:5!
48:15
Fanoušci se snaží domácí borce vyhecovat.
47:24
Beneš zasahuje proti Palátovi.
46:48
Znojmo se snaží, ale ne a ne se trefit..
45:49
Beneš čaruje!
45:11
Zeman od poloviny trefuje spojnici branky!!
44:42
Kučera se pokusil o zakončení, proti byl ovšem Beneš.
43:57
Krejčíř trefil pouze tyč.
43:11
Sparta kontroluje míček na vlastní polovině.
40:29
Sparta sice vyhrála úvodní buly, v útoku ale neuspěla.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 7:6. Znojmo opět vícekrát vystřelilo, ale branku vstřelila Sparta. Špatná produktivita Znojmo trápí již několikátý zápas, ale takhle se bohužel nevyhrává.
40:00
39:01
Rozběhla se poslední minuta druhé třetiny.
38:20
Znojmo v poslední chvíli tlačí Spartu!
37:11
Skácelík vychytal Prunera.
36:09
Znojmo dnes opravdu nemá štěstí v zakončení.
31:20
I domácí přesilovku přežili a hraje se 5 na 5.
31:00
Skácelík vyráží.
30:33
Garčar trefil domácího obránce.
29:46
Hosté jsou kompletní a začíná jejich přesilovka.
29:20
Vyloučen hráč Pavel Palát družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:35
Sparta se dobře brání, spíše útočí..
28:16
Pánek minul!
27:46
Vyloučen hráč Michal Zeman družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:27
Sparta na polovině Znojma.
25:25
Šindelář prvně do Beneše, dorážka do prázdné branky mimo... Zmar Znojma..
25:10
Je to těžké, když Znojmo netrefí ani branku!
22:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Kareš, asistoval Jan Krejča (1:5).
22:39
To jsou góly jak přes kopírák... Znojmo - Sparta 1:5!
21:49
Znojmo zakládá útok.
21:14
Šindelář se dopustil útočného faulu!
20:01
Od druhé třetiny do branky domácích naskakuje Jirka Sácelík!
20:00
20:00
Střely v první třetině 13:11 pro Znojmo. Nelze říci, že byla Sparta lepším týmem, ale byla efektivnější. Každou chybičku dokázala potrestat, a proto vede zaslouženě 1:4!
20:00
19:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Pavel Palát, asistoval Jan Novák (1:4).
19:49
Tak přece jen se Znojmo dočkalo a vstřeluje první branku! Palát dorazil odraženou střelu Nováka - 1:4!
19:01
Rozběhla se poslední minuta první třetiny.
18:38
Beneš vychytal Slámu.
18:14
Sparta opět na míčku.
17:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Koščo, asistoval David Ježek (0:4).
17:16
Další výborná kombinace pražské Sparty! Ježek od mantinelu našel na středu Košča a ten zvyšuje už na 0:4 a se Znojmem je to zlé!
16:43
15:42
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Ondřej Svatoš (0:3).
15:42
Sparta si ze znojemských hráčů udělala doslova kuželky. Vykombinovali domácí a je to 0:3!
15:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Jan Krejča (0:2).
15:17
Školácká chyba při rozehrávce Znojma! Krejča našel volného Garčara a kapitán hostů dává na 0:2!
15:00
Znojmo kombinuje na vlastní polovině.
13:45
Výborný obranný zákrok Pánka, který zabránil gólu do odkryté branky!
13:28
Znojmo se žene do útoku!
12:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Matěj Pruner (0:1).
12:21
Nenápadný brejk 2 na 1 končí brankou po přesné střele. Autorem branky Krejča - 0:1!
11:39
Vojtěch Procházka si počínal nedovoleně.
10:38
Horák dnes již poněkolikáté perfektně v obraně!