0:2
4:1
2:3
- : -
branky (asistence): 17:50 Michal Florián (Jaroslav Kovařík), 22:02 David Šmerda (Lukáš Krčmař), 23:31 Michal Florián (Jaroslav Kovařík), 28:11 Radek Olšina (Jaroslav Kovařík), 30:39 Jaroslav Kovařík (Lukáš Krčmař), 42:36 Lukáš Krčmař (Jaroslav Kovařík)
branky (asistence): 00:11 Dan Hrbáček (Lukáš Malý), 09:47 Lukáš Teichmann (Tomáš Malý), 26:51 Dominik Pavlačka (Lukáš Malý), 32:00 Lukáš Teichmann (Michal Kuba), 34:24 Jan Kutěj, 35:21 Michal Kuba (Lukáš Teichmann)

SFK Kozel Počenice - RH PIVING Ostrava 6:6
18. Michal Florián, 23. David Šmerda, 24. Michal Florián, 29. Radek Olšina, 31. Jaroslav Kovařík, 43. Lukáš Krčmař - 1. Dan Hrbáček, 10. Lukáš Teichmann, 27. Dominik Pavlačka, 33. Lukáš Teichmann, 35. Jan Kutěj, 36. Michal Kuba; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jan Stavělík; vyloučení: 1:1 + Jiří Cigánek 5; využití: 2:0; diváků: 16; zásahy brankářů: David Lovas 9 - Michal Křístek 10; po třetinách: 0:2, 4:1, 2:3;
45:00
Střely na branku: 5-5 Celkem: 16-15
45:00
Pivingu se podařilo vstřelit branku, ale bohužel pro ně necelou vteřinu po konci sirény. Toto atraktivní utkání tak konči zaslouženou remízou 6:6.
45:00
44:40
Timeout RH PIVING Ostrava
44:40
Vyloučen hráč Radek Olšina družstva SFK Kozel Počenice na 2 minuty za hrubost.
44:40
Posledních 20 vteřin budou pro Počenice kruté, Olšina se nechal zbytečně vyloučit a Piving si zahraje krátkou přesilovku.
44:00
Probíhá poslední minuta 3.třetiny.
42:36
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Lukáš Krčmař, asistoval Jaroslav Kovařík (6:6).
42:36
Chyba přišla Piving draho, Počenice přesilovou hru využívají a je srovnáno.
41:28
Vyloučen hráč Dominik Pavlačka družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
41:28
Zbytečná chyba ostravské střídačky, která si nepohlídala střídání a hrála v šesti.
38:52
Jsou to znovu Počenice, které musí začít hrát. Teď se o srovnání pokusil Florián, ale Křístek jej vychytal.
37:20
Hra se přelévá z jedné strany na druhou, je to tak rychlé, že nestíhám psát, co se vlastně děje.
35:21
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Michal Kuba, asistoval Lukáš Teichmann (5:6).
35:21
Obrat je na světě! Krásná akce Pivingu, z levého mantinelu naservíroval krásnou křižnou přihrávku Teichmann a do prázdné brány se trefil Kuba.
34:24
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Jan Kutěj bez asistence (5:5).
34:24
Je opět srovnáno! Tribuny bouří poté, co vyrovnal Kutěj.
33:21
Teď si všechny přítomné vychutnal brankář Počenic Lovas, když chytil míček těsně před brankovou čárou.
32:00
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Teichmann, asistoval Michal Kuba (5:4).
32:00
Probouzí se i ochozy, tribuny mohutně podporují Piving a nese to své ovoce. S velkým štěstím snižuje Teichamnn.
30:47
Pivingu se i nadále drží smůla. Již třetí tyčku měl na svědomí tentokrát Tomáš Malý.
30:39
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Jaroslav Kovařík, asistoval Lukáš Krčmař (5:3).
30:39
Počenice jdou do dvoubrankového vedení, po levé straně unikal Kovařík, který chladnokrevně porměnil.
30:00
30:00
Střely na branku: 8-5
30:00
Druhá třetina nám nabídla atraktivnější florbal než třetina předcházející. Doufejme, že nastolené tempo vydrží až do konce.
30:00
28:47
Opět zvoní pravá tyčka počenické branky! Stav mohl být zpátky vyrovnaný, opět to byl Teichmann, který je smolným hrdinou posledních okamžiků.
28:11
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Radek Olšina, asistoval Jaroslav Kovařík (4:3).
28:11
A opět se mění skóre, Počenice se znovu ujímají vedení, když se trefil Olšina.
27:33
A skoro z nulového úhlu trefil Teichmann tyčku.
26:51
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dominik Pavlačka, asistoval Lukáš Malý (3:3).
26:51
A máme opět srovnáno. Po přihrávce Lukáše Malého se prosazuje Pavlačka, který neměl problém uklidit míček do poloodkryté branky.
25:45
Teď je na řadě Piving, který promarnil náskok 2:0 a musí teď zabrat, jestli pomýšlí na zisk min.bodu z tohoto utkání.
23:31
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil Michal Florián, asistoval Jaroslav Kovařík (3:2).
23:31
Počenice otáčí skóre, těsně po skončení přesilovky se prosazuje Florián z prostoru před brankovištěm.
22:02
Branku družstva SFK Kozel Počenice vstřelil David Šmerda, asistoval Lukáš Krčmař (2:2).
22:02
Tak Počenicím se přeci jen povedlo vyrovnat, Šmerda nadvakrát překonal Křístka.
20:30
2 minuty z přesilovky jsou pryč a Počenicím se zatím nepovedlo ještě trefit branku soupeře.
18:45
Další nebezpečný zákrok hráče Pivingu Ostrava, tentokrát však bez vyloučení. Poté přinesl vzrušení pořadatel Honza Inderka, který bleskově přispěchal s ručníkem, aby utřel palubovku.
18:30
Vyloučen hráč Jiří Cigánek družstva RH PIVING Ostrava na 5 minut za sekání.
18:30
Počenice si zahrají dlouho 5-ti minutovou přesilovku, Cigánek trefil hokejkou soupeře do obličeje a Počenice tak budou mit velkou šanci srovnat či otočit skóre.
17:50
17:50
Branku jsem neviděl, ale jistě to stálo za to.
09:47
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Teichmann, asistoval Tomáš Malý (0:2).
09:47
Piving se opět prosazuje, a opět z jednoduchého protiútoku. Prosadil se Teichmann.
06:59
Skvělý výhoz brankáře Pivingu do rychlého protiútoku, který zakončil pěknou střelou Lukáš Malý, Lovas ale skvělým zákrokem podržel svůj tým.
00:11
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček, asistoval Lukáš Malý (0:1).
00:11
Klasický gól Pivingu, nechytatelná střela z levého mantinelu, míček letěl neskutečnou rychlostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Jan Stavělík.
00:00
00:00
Line-up hostů RH PIVING Ostrava: brankář: Michal Křístek; hráči v poli: Jiří Cigánek, Lukáš Teichmann, Lukáš Malý, Michal Kuba, Dan Hrbáček
00:00
Line-up domácích SFK Kozel Počenice: brankář: David Lovas; hráči v poli: Martin Zimek, Martin Pátík, Lukáš Krčmař, Jaroslav Kovařík, Lukáš Bibr