2:2
4:1
2:3
- : -
branky (asistence): 07:23 Tomáš Malý (Stanislav Chvěja), 08:43 Martin Kaštan (Jiří Cigánek), 18:44 Lukáš Malý (Tomáš Malý), 23:27 Michal Kuba (Dan Hrbáček), 23:41 Tomáš Malý (Stanislav Chvěja), 29:47 Jiří Cigánek (Dan Hrbáček), 36:52 Jiří Cigánek (Stanislav Chvěja), 43:25 Martin Losovský (Tomáš Malý)
branky (asistence): 06:24 Petr Žlebek (Štěpán Bill), 12:18 Tomáš Kluska (Petr Trost), 24:29 Tomáš Kluska (Petr Žlebek), 38:21 Jakub Kostelecký, 40:13 Petr Žlebek (Jakub Táborský), 42:51 Petr Žlebek (Jakub Táborský)

RH PIVING Ostrava - Gůfuň Nový Jičín 8:6
8. Tomáš Malý, 9. Martin Kaštan, 19. Lukáš Malý, 24. Michal Kuba, 24. Tomáš Malý, 30. Jiří Cigánek, 37. Jiří Cigánek, 44. Martin Losovský - 7. Petr Žlebek, 13. Tomáš Kluska, 25. Tomáš Kluska, 39. Jakub Kostelecký, 41. Petr Žlebek, 43. Petr Žlebek; rozhodčí: Vu Pham Anh - Jan Kouba; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 10; zásahy brankářů: Michal Křístek 8 - Tiep Duong Ngoc 7; po třetinách: 2:2, 4:1, 2:3;
45:00
44:30
Poslední marné snahy Gůfuně usadit se v útočném pásmu končí bez úspěchu a zápas končí výsledkem 8:6.
43:25
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Martin Losovský, asistoval Tomáš Malý (8:6).
43:25
RH Piving reaguje na gól Jičína další hezkou akcí.
42:51
Branku družstva Gůfuň Nový Jičín vstřelil Petr Žlebek, asistoval Jakub Táborský (7:6).
42:51
Výhledu pořadatelského stolku na gól Nového Jičína zabránili hráči Počenic.
42:44
Timeout Gůfuň Nový Jičín
41:44
Hrbáček zahrozil z kritického prostoru. Netrefuje však branku. O chvíli později je vyzván k akci Teichmann, ale prázdnou bránu netrefuje. Do třetice to zkusil ještě jednou Teichmann. Opět netrefil míček.
41:03
Vyloučen hráč Jakub Kostelecký družstva Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hra na zemi.
40:13
Timeout RH PIVING Ostrava
40:13
40:13
Jičín rychlou rozehrávkou dává další gól do branky Křístka a využívá tak přesilovku. Okamžitě v reakci na tento gól přichází timeout RH Piving.
40:12
Vyloučen hráč Jan Kutěj družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
38:21
Branku družstva Gůfuň Nový Jičín vstřelil Jakub Kostelecký bez asistence (7:4).
38:21
Křístek ztrácí na vteřinku koncentraci a lehké nahození od půlky pouští za svá záda.
36:52
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Jiří Cigánek, asistoval Stanislav Chvěja (7:3).
36:52
Varování ve formě nepovedeného úniku nepomohlo k probrání Nového Jičína a vedlo k obdobné akci, kterou jsme popisovali níže. Tentokrát však ukončena radostí ostravských.
36:00
RH Piving po důsledné obraně zahrozil únikem, místečko v brance však ostravští netrefili.
35:44
Gůfuň stupňuje tlak. Další střela, která však opět neproletěla na branku.
34:30
Bienek se nedokázal vytočit před bránou. Tam ho atakovala důsledná obrana RH Piving a zhatila tak všechny jeho šance na gól.
33:56
Kostelecký dobře přečetl hru ostravských a úspěšně zablokoval ofsajdovou přihrávku.
32:45
Přenesení hry na druhou stranu a přečíslení hrozilo gólem. To by ale musel Jičín trefit bránu.
32:24
Piving se zmátořil a zahrozil před novojičínskou brankou. Gólman úspěšně střelu z první však zastavil.
30:51
Gůfuň vstoupil do třetiny ve větším tempu. Kostelecký prověřil střelou z dálky pozornost Křístka.
30:00
30:00
29:47
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Jiří Cigánek, asistoval Dan Hrbáček (6:3).
29:47
Hrbáček nejdříve nevyužil nabídku svého spoluhráče na střelu z první a byl překvapen, že jeho střela byla zblokovaná obráncem. Další vývoj, střela z obrany a následná dorážka však RH Piving ocenila odskočením o další branku.
28:37
Hráči Nového Jičína ukázali špičkově zvládnuté bránění situace 2 na 1 a nedali RH Piving šanci na další gól.
27:19
Před bránou stál úplně volný Chvěja dobré 4 sekundy. Malý jej však neviděl a raději se soustředil na koupání jičinských obránců. Poptávka tak byla, nabídka však nikoliv.
25:53
Hra Gůfuňe se postupně otevírá, když se zoufale snaží dostat za Křístku další gól. To vyúsťuje v sérii zákroků pro jejich gólmana, který si rozhodně nevybírá své slabé chvilky.
24:29
Branku družstva Gůfuň Nový Jičín vstřelil Tomáš Kluska, asistoval Petr Žlebek (5:3).
24:29
Odpověď na odskok RH Piving přišla vzápětí. Po přihrávce od mantinelu byl jičísnký útok o něco důraznější. Vyústilo to v kontaktní gól.
23:41
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Tomáš Malý, asistoval Stanislav Chvěja (5:2).
23:41
Chvěja nabídl Malému krásnou přihrávku mezi kruhy. Malý, vzhledem k tomu, že nebyl vůbec nikým bráněn, takovou nabídkou nepohrdl a míč bez nesnází umístil za záda jičínských.
23:27
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Michal Kuba, asistoval Dan Hrbáček (4:2).
23:27
Hráči se rozhodli zdramatizovat utkání. Po nahození podobného ražení (popsáno výše), se Kuba obtočil kolem obránce a zakončil pod padajícího brankáře.
22:59
Hra zatím beze změny. Nejzajímavějším highlightem posledních pár minut je střela Jičína z půlky, která měla takovou razanci, že ani nedoletěla k brankáři.
20:21
Pavlačka po návratu na palubovku místo využití šance jít do přečíslení 3 na 2, upaloval na střídačku co mu nohy stačily. Akce RH Piving tak byla eliminována.
18:44
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Malý, asistoval Tomáš Malý (3:2).
18:44
Nedůsledná obrana Jičína vyústila v přenesení hry na jejich polovinu. Ti dále laxně pokračovali a Malý L. si tak mohl bez problémů zaběhnout za obranou a pobídku od svého bratra Tomáše proměnit.
18:08
Vyloučen hráč Dominik Pavlačka družstva RH PIVING Ostrava na 2 minuty za hra na zemi.
18:08
Vyloučen Pavlačka za hru na zemi... Prý. Ale asi hrál.
15:12
První "ohrožení" branky v této třetině. Nahození od mantinelu letělo dva metry nad bránu Křístka
15:00
15:00
14:59
Poslední minuty 1. třetiny doběhly v poklidném stylu. Nějaká ta střela mimo. Nějaký ten přenos hry, ale vlastně nic moc zajímavého.
12:18
Branku družstva Gůfuň Nový Jičín vstřelil Tomáš Kluska, asistoval Petr Trost (2:2).
12:18
Krásná akce Jičína a nedůsledná obrana RH Piving vyústila v trojitou výměnu mezi Kluskou a Trostem, která skončila zakončením do prázdné brány. Křístkovi nezbylo nic jiného, než zdrbat obranu a vylovit míček ze sítě.
11:36
Peška střelou z první překvapil celé publikum (mě), a málem také gólmana Nového Jičína. Ten úspěšně vyráží.
10:43
RH Piving nebezpečně zahrozil jičinskému golmanovi. Ten však pouze přidal úspěšný zákrok.
08:43
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Martin Kaštan, asistoval Jiří Cigánek (2:1).
08:43
Kvůli stínění hlavního pořadatele jsem z akce slyšel jenom vítězný pokřik Pivingu.
07:54
Křístkovi se po úspěšném bloku už nechtělo zvedat. Míček však letěl nad branku a jen těsně líznul brankovou konstrukci. Chybějící důslednost Pivingu však Jičínem nebyla potrestána.
07:23
07:23
Nedůsledně odbráněné přečíslení Pivingu 3 na 2 skončilo v síti jičínského brankáře.
06:25
Žlebek tentokrát svou akci, po přihrávce od Billa (fakt se tak jmenuje) a dvou kličkách na stojící obránce, proměňuje.
06:24
Branku družstva Gůfuň Nový Jičín vstřelil Petr Žlebek, asistoval Štěpán Bill (0:1).
05:40
Hezká individuální akce Žlebka končila až v rukou Křístka. Obrana se rozhodla nechat Žlebka procvičit pohyb mezi kužely a nechala ho prokličkovat až k brankáři.
04:12
První pokus týmu Nový Jičín proběhl při střele Žlebka od mantinelu, který tak prověřil Křístkovy hbité ruce.
03:49
První pěkná akce týmu RH Piving. Teichmann střílel po pobídce před prázdnou bránu. Střela však spíše připomínala pokus o home run.
02:17
Zatím nedošlo k žádnému vážnějšímu ohrožení branky ani jednoho z týmů. Nejblíže k ohrožení byl RH Piving, když golfem netrefil branku od půlky.
01:15
Z osazenstva se ozývají nenávistné komentáře na stranu sudích. Faktem však zůstává, že sudí rozsoudili spor správně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vu Pham Anh a Jan Kouba.
00:00
00:00
Line-up hostů Gůfuň Nový Jičín: brankář: Tiep Duong Ngoc; hráči v poli: Štěpán Bill, Petr Žlebek, Tomáš Kluska, Ondřej Bienek, Jakub Kostelecký
00:00
Line-up domácích RH PIVING Ostrava: brankář: Michal Křístek; hráči v poli: Jiří Cigánek, Lukáš Teichmann, Jan Kutěj, Michal Kuba, Dan Hrbáček