2:3
- : -
Zlín Lions
Zlín Lions
branky (asistence): 14:20 Jan Němeček (Michal Roth), 23:53 Michal Roth (Filip Horník), 36:38 Michal Baroň (Filip Horník), 43:32 Michal Baroň (Michal Roth)
branky (asistence): 03:36 Dan Hrbáček (Tomáš Malý), 06:06 Michal Kuba (Martin Kaštan), 07:11 Tomáš Malý, 09:20 Tomáš Malý, 10:22 Dan Hrbáček, 18:34 Dan Hrbáček (Lukáš Malý), 26:59 Tomáš Malý (Dominik Pavlačka), 32:37 Lukáš Teichmann, 32:46 Jan Kutěj, 35:21 Michal Kuba (Tomáš Malý)

Zlín Lions - RH PIVING Ostrava 4:10
15. Jan Němeček, 24. Michal Roth, 37. Michal Baroň, 44. Michal Baroň - 4. Dan Hrbáček, 7. Michal Kuba, 8. Tomáš Malý, 10. Tomáš Malý, 11. Dan Hrbáček, 19. Dan Hrbáček, 27. Tomáš Malý, 33. Lukáš Teichmann, 33. Jan Kutěj, 36. Michal Kuba; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Jan Kouba; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jaroslav Bartík 7 - Michal Křístek 8; po třetinách: 1:5, 1:2, 2:3;
45:00
44:59
Lví trápení ukončeno sirénou za stavu 10:4. Soupeři patří gratulace. Děkujeme, že jste sledovali náš online.
44:07
Vyloučen hráč Jan Němeček družstva Zlín Lions na 2 minuty za nesportovní chování.
44:07
Němeček vyloužen za dohrávku bez míčku.
44:02
Křístek likviduje Červinkovu střelu od mantinelu.
43:32
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Michal Roth (4:10).
41:47
Křístek těsně vyráží Baroňovu střelu, chyběly centimetry, ale bohužel se nepoštěstilo.
39:37
Zlín zavřený na vlastní polovině. Další nebezpečná akce Pivingu a šance na dorážku.
38:20
Baroňova individuální akce byla přerušena posledním obráncem Ostravy. Škoda, chyběl už jen kousek.
37:10
Ženožičkova střela zblokovaná obráncem.
36:38
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Baroň, asistoval Filip Horník (3:10).
36:38
Baroň tečuje Horníkovu střelu za letu a excelentně umísťuje míček za Křístkovy záda. Otázka je jestli tento gól vlije lvům novou energii do žil.
35:21
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Michal Kuba, asistoval Tomáš Malý (2:10).
35:21
A další gól. Přečíslení 3 na 2 a střela z úhlu vyústila v další gól za Bartíkem.
32:46
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Jan Kutěj bez asistence (2:9).
32:46
A další gól v Bartíkově síti. "Ho*no vím" slovy sudího. Stejně myslí i zapisovatelský stůl. Gól po nahození pro útok proskákal do Bartíkovy sítě. Jedna část obrany zaspala, druhá zakopla.
32:37
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Lukáš Teichmann bez asistence (2:8).
32:37
Ženožičkovo oplácení vyústilo ve výhodu pro RH Piving. Teichmann během výhody šel do střely. Bartík ztratil kontrolu nad míčkem, což vyústilo v dorážku a další gól.
31:01
Němeček zkoušel prověřit Křístka. Střela zblokovaná hokejkou ostravského obránce.
30:00
30:00
Na střídačce je vidět chaos a neorganizovanost, která určitě nepomáhá Zlínu probrat se z deliria. Uvidíme herní změnu v poslední třetině?
30:00
29:59
Poslední vteřiny třetiny byly napínavé, když se zlínští marně snažili ještě redukovat rozdíl v brankách. Změna se však nekoná.
28:14
Bartík fenomenálním zákrokem vytahuje jasný gól z vlastní brány a drží malé naděje zlínských stále nad vodou.
26:59
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Tomáš Malý, asistoval Dominik Pavlačka (2:7).
26:59
Zlín brzy stáhl kalhoty. Špatná rozehrávka a další gól v síti Bartíka.
26:51
Přesilovka úspěšně ubráněna. Zakončena home runem ze strany ostravských.
26:20
Spíše pasivní přesilovku RH Piving ukončuje rozehra Lionů po faulu na Rotha. RH Piving si spíše přihrává a čeká na otevření v obraně Zlína. Ten však zatím drží.
24:58
Chyba Lionů málem potrestána další brankou do prázdné. Střela letěla mimo.
24:50
Vyloučen hráč Jaromír Roth družstva Zlín Lions na 2 minuty za špatné střídání.
24:50
A lvi dále nejsou schopni se koncentrovat. To reprezentují nastoupením na rozehrávku v 6. Potrestán Jaromír Roth.
24:49
Další nebezpečnou akci Ostravy ukončuje Červenka vyhozením za mantinel.
23:53
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Michal Roth, asistoval Filip Horník (2:6).
23:53
Michal Roth po přihrávce od Horníka vymetá víko sedícího Křístka a snižuje na rozdíl 4 branek.
23:38
Za takového stavu přestalo být do řeči i zapisovatelskému stolu.
22:45
Další nebezpečná situace. Před bránou 2 hráči Ostravy a pouze jeden obránce. To vyústilo v minutou dorážku.
21:00
Zlín se snaží dovézt míček až do Křístkovy kuchyně, ale většinou už po cestě ztrácí balonek. Hra je tak samá přihrávka nebo vedení míčku, ale střelba chybí.
18:34
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček, asistoval Lukáš Malý (1:6).
18:34
Další gól v síti modrobílých. Nebráněná přihrávka a doťuknutý míček z první vypadají jako ideální recept na lví kýtu.
15:52
Němeček zachycuje rozehrávku ostravských. Otočit a vystřelit se mu již nepodařilo.
15:00
15:00
14:53
"Ty číčo!" Ozvalo se ze zapisovatelského stolu, když Křístek se štěstím vyrazil střelu nad nohu na zadní tyč.
14:20
Branku družstva Zlín Lions vstřelil Jan Němeček, asistoval Michal Roth (1:5).
14:20
Důležitá branka pro lvy. Němeček z první po přihrávce Rotha umisťuje balonek za záda Křístka.
13:45
Série zákroků pro Bartíka, který jediný brání tomu, aby ostravští nepřidali další branku.
12:45
Zlín by nutně potřeboval gól, ale Křístek svou bránu zavřel jako nedůvěřivá panna.
11:32
A znovu zní tyčka zlínské branky. Zlín se stále nemůže probrat z šoku.
10:49
Důležitý zákrok pro Bartíka. Snad se mu již bde chytat lépe.
10:22
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček z trestného střílení (0:5).
10:22
Samostatný únik Kutěje zastavila tyčka a Ženožičkův faul. Faul posouzen jako jednoznačný nájezd, který Kutěj s přehledem proměňuje.
09:20
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Tomáš Malý bez asistence (0:4).
09:20
Bartík důležitým zákrokem podržel míček, ale Ženožičkova chybná rozehra vyústila v další gól.
08:30
Atmosféra na střídačce Zlína houstne. Zápas je hustý jako moje capuccino.
07:11
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Tomáš Malý bez asistence (0:3).
07:11
Tomáš Malý skóruje. Bartíkovi přeskočil míček přes nohu a vletěl do branky. Nikdo ze zapisovatelského stolu neviděl.
06:50
Ženožička prověřuje golmana. Ten však bez problémů chytá.
06:47
Ještě výraznější propad ve hře Zlína, který se snaží vzpamatovat z překvapivého vedení RH Piving.
06:06
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Michal Kuba, asistoval Martin Kaštan (0:2).
06:06
Situace jako přes kopírák. Špatně odbráněná herní situace vyústila v další střelu do prázdné brány.
05:17
Pro zlínské byla ztráta neutrálního skóre velmi neblahým šokem, který očividně otřásl jejich morálkou. Zlínští se z šoku stále vzpamatovávají dalšími chybami jak v obraně, tak v útoku.
03:36
Branku družstva RH PIVING Ostrava vstřelil Dan Hrbáček, asistoval Tomáš Malý (0:1).
03:36
Špatně odbráněné přečíslení potrestal Hrbáček, když mu do prázdné brány namazal Malý. Nemalý výkon.
03:20
Po minutě hraní ve středním pásmu se zlínští dostávají pouze k jediné zblokované střele.
01:40
Kdyby si Ondroušek vzal druhé rukavice, tak tuhle šanci z brankoviště jistě proměnil. Tentokráte to však pouze letělo vysoko nad branku.
01:23
Hned další útok RH Piving a první Bartíkův úspěšný a velmi důležitý zákrok.
01:06
RH Piving poprvé ohrozili branku, když díky faulu lvů získali rozehrávku z kritického prostoru.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lukáš a Jan Kouba.
00:00
00:00
Line-up hostů RH PIVING Ostrava: brankář: Michal Křístek; hráči v poli: Jiří Cigánek, Lukáš Teichmann, Lukáš Malý, Tomáš Malý, Dan Hrbáček
00:00
Line-up domácích Zlín Lions: brankář: Jaroslav Bartík; hráči v poli: Miroslav Tkadlec, Michal Roth, Michal Baroň, Jaromír Roth, Jan Němeček