2:4
2:1
2:2
- : -
branky (asistence): 03:02 Ondřej Svatoš (Jaroslav Jaroš), 11:36 Lukáš Ujhelyi (Robert Košir), 25:51 Marek Koščo (Marek Zouzal), 39:03 Jan Marvánek (Matěj Pruner), 50:05 Milan Garčar (Jan Marvánek), 55:59 Jan Marvánek (Marek Zouzal)
branky (asistence): 06:14 Jiří Curney (Filip Zakonov), 12:46 Radek Krajcigr (Jan Jelínek), 16:59 Jan Řehoř (Josef Pluhař), 17:04 Radek Krajcigr (Milan Tomašík), 36:01 Jakub Bína (Josef Pluhař), 44:54 Jan Jelínek (Radek Krajcigr), 51:44 Jiří Curney (Milan Tomašík)

ACEMA Sparta Praha - Technology Florbal MB 6:7
4. Ondřej Svatoš, 12. Lukáš Ujhelyi, 26. Marek Koščo, 40. Jan Marvánek, 51. Milan Garčar, 56. Jan Marvánek - 7. Jiří Curney, 13. Radek Krajcigr, 17. Jan Řehoř, 18. Radek Krajcigr, 37. Jakub Bína, 45. Jan Jelínek, 52. Jiří Curney; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 292; zásahy brankářů: Martin Beneš 16 - David Rytych 20; po třetinách: 2:4, 2:1, 2:2;
60:03
Komentář trenéra domácích (Ondřej Kašpárek): Zápas jsme si prohráli v posledních 8 minutách 1. třetiny, kdy jsme úplně vypnuli. Ve třetí třetině jsme sice bušili na boleslavskou branku, ale v potřebných momentech jsme asi neměli dostatečný klid.
60:03
Komentář trenéra hostů (Jan Pazdera): Nedařilo se nám ve hře s míčkem tak, jak bychom si představovali. Kdybychom proměnili vyložené šance, tak by ze zápasu nebylo na konci zbytečné drama.
60:02
Počet střel v utkání: ACEMA Sparta Praha - 26, Technology Florbal MB - 23.
60:00
Nejlepším hráčem hostujícího týmu Technology Florbal MB se stává Jan Řehoř.
60:00
Střely po 3. třetině: ACEMA Sparta Praha - 10, Technology Florbal MB: 8.
60:00
Nejlepším hráčem domácího týmu ACEMA Sparta se stává Jan Marvánek.
60:00
59:59
I přesto, že Sparta zamkla Boleslav u jejich branky, gól z toho nevytěžila.
59:49
Svatošův pokus, tentokrát ze vzduchu.
58:58
Svatošovu nadějně vypadající střelu vytěsnil Kološ.
58:17
Sparta to zkouší v šesti.
58:16
Timeout ACEMA Sparta Praha
57:57
Břevno teď zachránilo Boleslav od srovnání.
56:34
Domácí bojují o míček ze všech sil.
55:59
Timeout Technology Florbal MB
55:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Marek Zouzal (6:7).
55:59
A přece se domácí dočkali. Marvánkovu střelu tečoval některý z bránících hráčů a míček končí za Rytychovými zády.
55:01
Za minutu odehrané přesilovky moc šancí vidět nebylo.
54:01
Vyloučen hráč Petr Kološ družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
54:01
Jaroš končí na zemi, za což si Kološ vysloužil trest.
53:33
Kološ to zkusil ze vzduchu od mantinelu, jeho střela končí u Kalaše.
52:58
Na míčku je ale Boleslav, která se nemusí nikam hnát.
52:13
Sparta se ale nevzdává. Fanoušci ženou domácí vpřed.
51:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Milan Tomašík (5:7).
51:44
Boleslavi trvalo přesně 20 sekund, než svou dnešní první přesilovou hru využila.
51:34
Vyloučen hráč Marek Koščo družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:24
Sparta při chuti. Snaží se vybojovat každý míček a srovnat skóre. Koščo si počínal nedovoleně a odpočine se na trestné lavici.
50:31
Po Kalašově střele z půlky zazvonila tyčka boleslavské branky. Jen s velkým štěstím zůstává skóre stejné.
50:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Milan Garčar, asistoval Jan Marvánek (5:6).
50:05
Sparta svou druhou přesilovku využívá Garčarova střela propadla Rytychovi pod rukou.
49:35
Vyloučen hráč Martin Rožnovják družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
49:21
Svatošovi se v souboji v rohu podařilo získat míček, který poslal za bránu Jarošovi. Ten po napadání boleslavským hráčem končí na zemi a Sparta bude rozehrávat v rohu.
48:57
Pluhař prokličkoval až před sparťanskou bránu, kterou přestřelil.
48:19
Hra je zastavena kvůli zraněnému Ježkovi.
48:16
Jelínek pouze do Krejči. Na druhé straně Ujhelyi do Rytycha.
46:14
Beneš svůj tým dneska drží. Vychytal jasný gól a skóre zápasu se tak nemění.
45:49
Krzyžanek na půlce zpracovával přihrávku od spoluhráče. Míček mu skočil hodně vysoko a boleslavský hráč ho musel pracně hledat. Málem z toho byla slušná šance pro domácí.
44:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Radek Krajcigr (4:6).
44:54
Krajcigr našel přihrávkou zpoza brány volného Jelínka, ten opět navyšuje náskok Boleslavi o 2 branky.
44:37
Beneš si připisuje další zákrok. Rytych je momentálně bez práce.
43:54
Boleslav se vydala napadat ve 3 hráčích proti 2 hráčům Sparty. To se jim vyplatilo a vybojovali míček. Střela Tadeáše Chrousta ale letěla mimo bránu.
40:00
Střela do tyčky hráč Daniel Kalaš družstva ACEMA Sparta Praha .
40:00
40:00
Střely po 2. třetině: ACEMA Sparta Praha - 6, Technology Flormal MB - 6.
40:00
39:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Matěj Pruner (4:5).
39:03
Gól do šatny a Sparta snižuje stav zápasu na rozdíl jediné branky.
38:28
Jaroš s Jelínkem si vyměnili několik názorů. Hraje se dál.
38:21
Tomašík měl šanci vstřelit další gól pro svůj tým. Beneš už ležel a boleslavský hráč se chtěl obtočit kolem tyčky. Ježek mu skvělým zákrokem míček vypíchl.
38:11
Sparta vstřelila gól, předtím se ale dopustila faulem na jednoho z hráčů Boleslavi. Gól tedy nemohl být uznán.
37:42
Opět podobná situace, tentokrát v podání Řehoře a Curneyho. Beneš chytá.
36:01
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Josef Pluhař (3:5).
36:01
Vypadalo to, že si také Boleslav zahraje přesilovku. Hosté ale vstřelili gól ještě ve výhodě. Bína po Pluhařově krosovce dává do prázdné. Beneš opět bez šance.
35:05
Jelínkovu střelu vychytal Beneš.
32:57
Garčar získal míček pěkným obranným zákrokem a skákavou přihrávkou vyslal dopředu Jaroše. Ten míček netrefil a zmocnil se ho Rytych, který v klidu rozehrál.
31:43
Garčarovo nahození před branku Boleslavi končí ostrým soubojem Jaroše s Jelínkem. Vítězí těžší váhová kategorie.
31:16
Jelínek se snažil přihrát po mantinelu, míček ale končí mimo. Sparta zůstává na útočné polovině a bude rozehrávat.
30:52
Natov to zkoušel z úhlu a netrefil bránu. Podobná situace také na druhé straně, tentokrát v podání Zouzala.
30:02
Teď Spartu zachránil Beneš a břevno branky. Skóre se nemění.
29:49
Hra je plná nepřesností na obou stranách.
28:00
Podruhé Rytych podobný gól nechtěl dopustit. Střelu mezi pod ruku nakonec ještě stihl vyrazit mimo.
25:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Koščo, asistoval Marek Zouzal (3:4).
25:51
Trochu smolný gól pro Boleslav. Koščova střela netrefila Rytycha do ramene, přehoupla se mu přes ruku a míček končí v bráně.
25:22
Boleslav hraje v plném počtu, žádné větší ohrožení boleslavské branky přesilovka domácích nepřinesla.
25:17
S velkým štěstím teď Sparta neinkasovala další gól. Řehoř jen o kousek netrefil bránu.
24:47
Sparta sice hraje přesilovku, na míčku je ale Boleslav.
23:22
Vyloučen hráč Josef Pluhař družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za vysoká hokejka.
23:22
Natov při střele od pravého mantinelu netrefil bránu a míček se odrazil od mantinelu za brankou vysoko nad. Pluhař se snažil dorážet vysoko nad úrovní pasu a vysloužil si tak dvouminutový trest.
22:50
Odpískána hra v malém brankovišti Sparty.
22:01
Rozehrávka Boleslavi na útočné polovině výraznější ohrožení branky domácích nepřinesla.
21:05
Rytych si připisuje první zákrok této třetiny. Se střelou po zemi neměl nejmenší problém.
20:42
Natov se snažil před brankou dorážet. Garčar ho k míčku nepustil.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny pro Spartu.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: ACEMA Sparta Praha - 10, Technology Florbal MB - 9.
20:00
19:57
Jaroš se dostal do ostrého střetu a drží se za obličej. Faul to ale nebyl a rozehrává Boleslav.
18:14
Pruner přihrál z otočky Ujhelyimu, ten trefil Rytycha přímo do masky.
17:04
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Milan Tomašík (2:4).
17:04
Ježek byl nedůrazný, a Boleslav odskakuje na vedení dvou branek.
16:59
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Řehoř, asistoval Josef Pluhař (2:3).
16:59
Nebylo to ale nic platné. Boleslav se poprvé v dnešním utkání ujímá vedení.
16:55
Kalaš si připisuje další skvělý obranný zákrok.
15:49
Bartošovu krosovku vychytal Chroust, který se vydal do samostatného úniku, ke smůle hostů ale netrefil bránu.
14:24
Beneš předvedl fantastický zákrok, už to vypadalo, že Boleslav vstřelí gól z dorážky. Tu ale obětavým zákrokem vychytal Kalaš.
13:56
Kalašovu střelu zblokoval Bína.
12:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jan Jelínek (2:2).
12:46
Boleslav nenechala na odpověď dlouho čekat. Krajcigr našel přesnou střelou růžek branky, Beneš byl bez šance.
12:34
Kalaš prověřil Rytycha střelou od mantinelu, ten ji pravou rukou vyráží za bránu.
11:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Robert Košir (2:1).
11:36
Z několika nepřesných přihrávek na půlce nakonec těží Sparta. K míčku se dostal Ujhelyi a překonal bránícího Tomašíka i brankáře Rytycha. Přízemní střelou k blížší tyčce Spartu opět posílá do vedení
09:52
Strandardka Boleslavi přímo na brankovišti Sparty. Středočechům se ale míček přes do bobře postavenou zeď procpat nepodařilo.
09:39
Marvánek se na půlce natahoval ke střele, míček mu ale sjel.
08:37
Pluhař posílá Chroustovi fotbalovou přihrávku, ten měl s jejím zpracováním menší potíže. Zvládnul si ale vybojovat faul a Boleslav bude rozehrávat na půlce Sparty.
07:36
Jaroš běžel po pravém mantinelu, ale skvěle bránící obránce Boleslavi jeho střelu zblokoval mimo.
07:04
Ze standardky v rohu Sparta vyprodukovala pouze střelu do připraveného golmana Boleslavi.
06:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Filip Zakonov (1:1).
06:14
Tadeáš Chroust našel před brankou volného Curneyho a ten srovnává stav utkání.
06:08
Tadeáš Chroust pálil po přihrávce od mantinelu z první, trefil ale jen připraveného Beneše.
05:32
Gruberovu střelu zblokoval Svatoš.
04:53
Na míčku je teď více Sparta, Boleslav ji ale drží u vlastní brány.
03:47
Natov to zkoušel kolem kolem branky, Beneš byl ale pozorný.
03:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Jaroslav Jaroš (1:0).
03:02
Jaroš našel před bránou volného Svatoše, a ten nekompromisně posílá domácí do vedení.
01:55
Pruner krásným čistým obranným zákrokem získal míček pro svůj tým. V následném útoku se ocitl Zouzal, ale ani na druhý pokus se mu nepovedlo vstřelit gól.
00:58
Na míčku domácí, vybojovali standardku v rohu.
00:36
Pluhař míří mimo branku.
00:29
Střelu Boleslavi zblokovala domácí obrana za mantinel.
00:01
Úvodní buly zápasu pro Boleslav.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Tomáš Chroust, Tadeáš Chroust, Jiří Curney
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Jaroslav Jaroš, Michal Kareš