2:0
0:0
2:2
- : -
branky (asistence): 07:07 Petr Kittel (Matěj Kostka), 15:21 Lukáš Petřík (Marek Švajný), 48:13 Michal Nagy (Lukáš Pešat), 57:06 Marek Zapletal (Lukáš Pešat)
branky (asistence): 40:22 Viktor Kopecký (David Stummer), 55:52 Viktor Kopecký (Radim Kühnel)

Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE - Florbal Ústí 4:2
8. Petr Kittel, 16. Lukáš Petřík, 49. Michal Nagy, 58. Marek Zapletal - 41. Viktor Kopecký, 56. Viktor Kopecký; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 251; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 23 - Tomáš Fibiger 13; po třetinách: 2:0, 0:0, 2:2;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Do zápasu jsme šli s maximální koncentrací a odhodláním získat tři body. Opět nás skvěle podržel brankář Michajlovič, který měl několik bravurních zákroků. Naše hra je zatím syrová a pořád ještě nedokážeme přenést do zápasu hru, kterou trénujeme. Přesto se nám pár cílených kombinací podařilo a věřím, že to bude jenom lepší. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Střely po třetí třetině:: Domácí-7, Hosté-11.
60:00
Komentář trenéra hostů pana Marka Vojty: Náš výkon rostl postupem utkání a v určitých chvílích utkáních jsme byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Domácí zvítězili díky naší menší produktivitě v zakončení a dobré obraně. Děkuji fanouškům a soupeři za utkání a vstřícnost s posunem utkání.
60:00
Nejlepšími hráči byli vyhlášeni, z celku hostů hráč číslo 17. Viktor Kopecký a z domácího celku hráč číslo 98. Radovan Michajlovič.
60:00
Střely celkem: Domácí-17, Hosté-25
60:00
59:56
Michajlovič posledním zákrokem večera podržel Pantery a ti díky jeho zásluze slaví 3 body.
57:06
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Marek Zapletal, asistoval Lukáš Pešat (4:2).
57:06
Zapletal střelou z první zvyšuje na rozdíl dvou branek a dává klid na domácí hole.
56:52
Timeout Florbal Ústí
56:52
Hosté se pokusí v posledních třech minutách vyrovnat.
55:52
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Radim Kühnel (3:2).
55:52
A Ústí se dostává na dostřel jediného gólu, chybu Otrokovických potrestal opět Viktor Kopecký!
55:33
Pěkná akce kapitána Ústí Stummera mířila do zámezí.
54:46
Michajlovič si na nedostatek práce rozhodně nemůže stěžovat.
53:11
Ústí nad Labem se snaží něco vymyslet, ovšem obrana Panterů je kompaktní.
50:22
Zbývá nám posledních deset minut základní hrací doby, domácí jdou mílovými kroky k vítězství.
49:35
Panteři kontrolují hru a nedopouští se chyb.
48:13
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Michal Nagy, asistoval Lukáš Pešat (3:1).
48:13
Michal Nagy pěknou střelou prostřelil Fibigera a zvyšuje stav na 3:1.
46:32
Další dobrý zákrok domácího brankáře.
44:59
Ústecký hráč zakopl o mantinel, ale hra nemusela být přerušena.
43:23
Michajlovič ve třetí třetině musí vytahovat z rukávu jeden lepší zákrok za druhým.
42:54
Fibiger předvedl další skvělý zákrok a drží akcie Ústí, nad Labem .
41:36
Ústí gól nabudil a Michajlovič si musel připsat další zákrok.
40:22
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval David Stummer (2:1).
40:22
První gól v extralize Ústí nad Labem vstřelil po pěkné akci Viktor Kopecký.
40:00
Střela do tyčky hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-3, Hosté-7
40:00
39:58
Obrovské štěstí teď měl Michajlovič, míček skákal na čáře, ale domácí brankář si se situací poradil.
39:28
Vyloučen hráč Michal Nagy družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
38:22
Utkání je zatím mdlé, žádný tým neměl dlouho vážnější šanci.
36:23
Ústí teď výborně blokovalo střely a nakonec z protiútoku zahrozilo.
35:01
Panteři v útoku, Fibiger střelu domácího obránce likviduje.
33:23
Utkání je zatím dosti defenzivní, oba týmy výborně brání.
31:57
Tečovanou střelu "Pacin" s přehledem chytá
30:21
"Paci" dalším výborným zákrokem drží nulu na svém kontě.
29:39
Sovják vyrazil dveře do další haly a byl potleskem náležitě oceněn.
27:23
Michal Nagy vystřelil těsně vedle Fibigerovy brány.
26:21
Fibiger životním zákrokem zmařil šanci Panterů, stav stále 2:0.
25:34
Hosté se snaží v přesilové hře něco vymyslet, ovšem bez úspěchu.
24:05
Vyloučen hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za hrubost.
24:05
Hned po skončení přesilové hry musel za záchranou brzdu zatáhnout Ťopek Karel,
23:45
Ústí dobře blokuje a a zdá se, že toto oslabení přežije bez úhony.
22:34
Zapletal trefil prvního bránícího hráče.
21:57
Vyloučen hráč Jiří Šafařovský družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
21:57
Druhé vyloučení na straně hostů.
20:56
Druhou třetinu začali lépe hosté z dalekého Ústí.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí-7, Hosté-7.
20:00
19:45
Obratný zákrok teď předvedl miláček domácích tribun Radovan "Paci" Michajlovič.
19:01
Běží nám poslední minuta první třetiny, Panteři v ní hru zatím s přehledem kontrolují.
18:03
Jurčík ve velké šanci netrefil odkrytou bránu.
17:34
Ústí mělo standardní situaci, ovšem nic z ní nevytěžilo.
16:11
Panteři jsou v utkání zatím jasně lepší.
15:21
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Lukáš Petřík, asistoval Marek Švajný (2:0).
15:21
Velice smolný gól pro hosty, kteří si míček srazili do vlastní brány.
14:16
Vyloučen hráč Jiří Horák družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:16
Panteři budou hrát přesilovou hru, dvě minuty si odpočine Horák.
12:32
Fibiger si připisuje další zákrok.
11:24
Panteři výborně brání a Ústí nedostávají do šancí.
10:00
Prvních deset minut extraligové kapitoly mají za sebou florbalisté Ústí nad Labem, po kterých prohrávají 1:0.
08:12
Michajlovič uklidnil hru a Panteři znovu zakládají útočnou akci.
07:07
Branku družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kittel, asistoval Matěj Kostka (1:0).
07:07
Kittel v premiérovém startu za Pantery otevírá skóre zápasu a míček si bere domů jako trofej.
06:11
Kostka fauloval, Ústí v útoku, hra je zatím plná tvrdých soubojů.
05:34
Michajlovič si připsal první úspěšný zákrok, stav je stále bez branek.
04:21
Do velké šance se dostával hostující útočník, ale míče nezachytil.
03:23
Ústí nad Labem má míček ve své moci.
02:24
Panteři zatím Ústí do ničeho nepustili.
01:52
Obranný faul Ústí, Panteři s míčkem kombinují na vlastní půlce.
01:12
Ústí poprvé v extralize na soupeřově polovině, ovšem bez většího efektu.
00:30
Fibiger má už první tři zákroky v extralize.
00:00
Střela do tyčky hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Adam Stibor, Radim Kühnel, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec
00:00
Line-up domácích Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Matěj Kostka, Marek Švajný, Petr Kittel, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Dobrý večer ze sportovní haly SPŠ Zlín, kde Otrokovičtí Panteři odehrají 1. kolo Tipsport Superligy ve florbale, jejich soupeřem bude nováček v extralize Florbal Ústí nad Labem. Úvodní buly vhodí otrokovický rodák Jakub Jugas, bývalý kapitán Zlínských Ševců, v současné době hrající v SK Slavie Praha. Utkání z důvodu dopravních potíži začne o čtvrthodiny později. Děkujeme že jste s námi!