1:1
3:0
3:1
- : -
branky (asistence): 02:44 Jakub Vilím (Jan Jastřembský), 21:09 Jan Šebesta (Lukáš Hájek), 23:14 Marek Bräuer (Adam Delong), 39:32 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 40:18 Ondřej Firda (Lukáš Hájek), 53:31 Josef Rýpar (Adam Delong), 59:15 Lukáš Hájek
branky (asistence): 15:12 Ondřej Firda (vlastní branka), 42:03 Dominik Eichner

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA 7:2
3. Jakub Vilím, 22. Jan Šebesta, 24. Marek Bräuer, 40. Lukáš Hájek, 41. Ondřej Firda, 54. Josef Rýpar, 60. Lukáš Hájek - 16. Ondřej Firda, 43. Dominik Eichner; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 4:3 + Dominik Eichner 5; využití: 3:0; diváků: 240; zásahy brankářů: Lukáš Souček 20 - Štěpán Laja 21; po třetinách: 1:1, 3:0, 3:1;
60:00
Vyjádření asistenta trenéra hostí, Michala Trunkáta: Dnešní zápas rozhodlo nasazení. Dále rozdíl v kvalitě přesilovek a naše neproměňování šancí. Gratuluji soupeři k vítězství a děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. třetině 12:6, střely celkem 28:22
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Pavla Bruse: Výhra je supr. Hra bez míčku byla ok, ale s míčkem tomu chybělo hodně. Dneska jsme utrpěli vítězství. Děkujeme za zápas.
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 29 Souček, FBC Ostrava - 69 Kuczera.
60:00
59:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek bez asistence (7:2).
59:15
Hájek střelou do prázdné branky potvrzuje vítězství domácího týmu.
58:37
Rýpar trefuje pouze do Čonky-Skyby
56:03
Gála v úniku vychytal Laja.
54:45
Jankulár dostal na středu příliš mnoho času. Jeho ránu ale Laja zvládl zkrotit.
53:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Adam Delong (6:2).
53:31
Rýpar z výjezdu trefuje přesně do horního rohu.
53:09
Vyloučen hráč Dominik Klimscha družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:43
Laja pohotově vyrazil rychlou střelu Bräuera.
50:37
Rýparův pokus neúspěšně doráží Firda.
49:40
Delong si počkal na výhodnou střeleckou pozici, z té ovšem přestřelil.
47:52
Hosté sice mají mírnou převahu ale vyložené šance si vypracovat nezvládají.
46:28
Kuczera z první míří vedle.
45:54
Domácí dobře blokují střelecké pokusy hostí.
44:59
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:54
Delong střelou z úhlu prověřil Lajovu pozornost.
42:03
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner z trestného střílení (5:2).
42:03
Besta Fauluje Eichnera a hosté mají podruhé v utkání výhodu trestného střílení.
42:03
Sám faulovaný hráč rychlou kličkou do forhendu překonal Součka.
40:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Lukáš Hájek (5:1).
40:18
Domácí zahájili třetí dějství náporem, který gólově ukončil přesným bekhendem Firda.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 9:8
40:00
39:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (4:1).
39:32
Hájek se prosazuje střelou z první po příhrávce Rýpara.
39:17
Vyloučen hráč Šimon Kuczera družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:13
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA neproměnil Jakub Mendrek.
37:13
Vyloučen hráč Václav Jurdzin družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
37:13
Jurdzin fauloval jednoho z hráčů hostí ve vyložené šanci. FBC bude mít výhodu trestného střílení.
37:13
Mendrekovi míček při zakončení sjel z čepele, FBC tedy bude hrát přesilovku.
36:42
Miškeho střelu vyráží Souček.
35:06
Křiva nasbíral pro hosty v rohu cenné vteřiny.
35:00
Dnešní utkání sleduje 240 diváků.
34:49
Pokusy Hubálka ani Hájka v brance nekončí.
33:21
Hosté zatím výborně blokují pokusy domácích.
31:57
Vyloučen hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 5 minut za hrubost.
31:57
Eichnerův zákrok na Bestu je ohodnocen pětiminutovým trestem pro hráče FBC.
29:38
Jurdzin našel na křídle Bestu, ten ale vysoko přestřeluje.
28:11
Delong vybojoval nadějnou pozici pro Jastřembského, ten ovšem přes beka hostí nevystřelil.
26:42
Trulík se ocitnul sám před Součkem, ovšem trefil jej pouze do nohy.
25:12
Na druhé straně likviduje Rýparův bekhendový pokus Laja
24:29
S Mendrekovým slabším zakončením si Souček poradil.
23:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Adam Delong (3:1).
23:14
Delong nadvakrát prostrčil míček na Bräuera, který neměl problém zblízka zavěsit.
21:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Hájek (2:1).
21:09
Po rychlé kombinaci domácích se v přesilovce prosazuje Jan Šebesta.
20:00
Vyloučen hráč Filip Čonka-Skyba družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za bránění ve hře.
18:39
Sérii chyb v domácí obraně hosté nevyužívají.
17:54
Hráči Vítkovic mají nyní převahu.
17:06
Laja předvedl dva zákroky proti dobrým střelám Jankulára a Gála.
15:12
Vlastní branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda (1:1).
15:12
Hosté vyrovnávají Mendrekovým gólem po šťastném odrazu.
14:43
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:28
Souček chytá střelu Kuczery.
14:03
Laja se dvakrát blýskl proti brejkům Delonga a Bräuera.
12:54
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
12:08
A do třetice Souček, tentokrát nohou zastavil Klimschovo bekhendové zakončení.
11:15
Souček tentokrát neměl příliš práce se střelou Jiřího Šebesty.
10:16
Souček předvedl výborný zákrok proti pokusu Klimschi.
09:43
Jan Šebesta dostal prostor na středu hřiště. Jeho přízemní střelu Laja ovšem nadvakrát chytil.
07:21
Míček putoval po ose Šebesta - Rýpar - Hájek. Posledně jmenovaný jej ale do sítě neuklidil
06:36
Firdovu střelu od mantinelu zkrotil Laja.
02:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Vilím, asistoval Jan Jastřembský (1:0).
02:44
Vilím se ujal míčku na polovině Vítkovic, rychle se dostal do střelecké pozice a polovysokou střelou překonal Laju.
02:17
Mendrekova šance zůstala nevyužita
02:04
Hosté měli v rychlém sledu výhodu dvou standardních situací, nic z nich ovšem nevytěžili.
00:00
Střela do tyčky hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Jiří Šebesta, Šimon Kuczera, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Jakub Mendrek
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jan Šebesta, Josef Rýpar, Ondřej Firda, Jakub Hubálek, Lukáš Hájek
00:00
Dobrý den, vítáme Vás při sledování online přenosu z utkání 2. kola Tipsport Superligy mezi domácími 1. SC TEMPISH Vítkovice a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.