0:2
1:0
2:4
- : -
branky (asistence): 34:54 Jakub Mendrek (Filip Čonka-Skyba), 50:48 Dominik Eichner (Michal Miške), 59:20 Dominik Eichner (Jakub Mendrek)
branky (asistence): 12:30 Jakub Bína (Jan Natov), 16:17 Milan Tomašík, 47:26 Radek Krajcigr (Milan Tomašík), 56:08 Radek Krajcigr (Jiří Curney), 58:11 Radek Krajcigr (Tomáš Novák), 58:52 Petr Novotný (Jan Jelínek)

FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA - Technology Florbal MB 3:6
35. Jakub Mendrek, 51. Dominik Eichner, 60. Dominik Eichner - 13. Jakub Bína, 17. Milan Tomašík, 48. Radek Krajcigr, 57. Radek Krajcigr, 59. Radek Krajcigr, 59. Petr Novotný; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 189; zásahy brankářů: Štěpán Laja 19 - David Rytych 21; po třetinách: 0:2, 1:0, 2:4;
60:00
Komentář trenéra domácích: Po zlepšeném výkonu po minulých zápasech jsem s hráči spokojen a doufám, že si tuto hru poneseme do dalších zápasů. Mám však jednu výtku reprezentantovi Tomašíkovi, který mě velice zklamal svým chováním na hřišti, hlavně v závěru, kdy simuloval zranění, které vůbec neměl. Tím zdržoval hru a reprezentoval tak svou povahu.
60:00
Střely po 3. třetině: Ostrava-9, MB-13
60:00
Komentář trenéra hostů: Neproměnili jsme spoustu šancí, ale i přes to musím přiznat, že jsme nehráli dobře. Od druhé třetiny jsme nebyli schopni kontrolovat hru s míčem, spousta zbytečných ztrát. Tím jsme Ostravu pustili do zápasu. Závěr utkání jsme zvládli spíše bojovností, než kvalitou. Do příště máme co zlepšovat.
60:00
59:20
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Jakub Mendrek (3:6).
58:58
Vyloučen hráč Filip Zakonov družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
58:58
Ostrava v poslední minutě dostává příležitost změnit konečný výsledek.
58:52
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Jan Jelínek (2:6).
58:11
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Tomáš Novák (2:5).
58:08
Ostravě se hra v šesti nevyplatila a dostává gól do prázdné brány.
57:14
Timeout FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
56:08
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Jiří Curney (2:4).
56:08
Střela po zemi prošla Lajovi nešťastně mezi nohama.
54:12
Rytychovi se u hlavy rozezněla tyčka po střele Mendreka.
53:45
Miške v nádherném úniku. Kdyby jen poslal svou střelu o kousek níže...
52:29
I přes dobrou obranu FBC, si Boleslav dokáže najít malou skulinku, kterou se dostane až před soupeřovu bránu.
51:38
Ostravští hráči jsou dnes jak neúnavné stroje a obstřelují bránu Rytycha. co to jen jde.
50:48
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Dominik Eichner, asistoval Michal Miške (2:3).
50:48
Tlak FBC se vyplatil a dorážkou Eichnera je vedení MB sníženo.
49:39
Střela Tadeáše Chrousta se za záda golmana nedostala, na druhou stranu dokázala zlomit hokejku Šimona Kuczery.
48:36
Ostrava rozehrává z obrany, bohužel MB má obsazené všechny hráče, proto je pro Šebestu těžké míček někomu nahrát.
47:26
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Radek Krajcigr, asistoval Milan Tomašík (1:3).
46:19
Ani jeden tým nechce nikomu dát nic zadarmo, všechny vyslané střely končí blokované protihráči.
45:15
Mladá Boleslav se nemůže dostat za svou polovinu.
43:53
Ostrava hraje osobní obranu, která dělá nemalé potíže v rozehrávce MB.
42:58
Čonka-Skyba vyslal krásný kříž na Miškeho, který z první nahrával na Šebestu před bránou. Tato přihrávka byla naneštěstí zmařena.
42:01
Tempo 3. třetiny se znatelně zvedlo a jde vidět tužba po vítězství z obou stran.
41:16
Tomašík střelou vyzkoušel Laju, který míček vyrazil před sebe.
40:01
Dnes první buly pro Ostravu.
40:00
Střela do tyčky hráč Jakub Mendrek družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA .
40:00
40:00
Dnešní zápas sleduje 189 diváků, děkujeme.
40:00
Střely po 2. třetině : Ostrava-6, MB-5
40:00
39:20
Střelu Šebesty vyráží Rytych helmou.
38:19
Sládek se mohl stát hrdinou pro dnešní den, kdyby proměnil svou šanci 1na0.
36:48
Rozehrávka Ostravy z rohu neohrozila Rytychovu bránu.
36:28
Vyloučen hráč Michal Miške družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
36:28
Přesilovku si dnes vyzkouší i Mladá Boleslav.
34:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Filip Čonka-Skyba (1:2).
34:54
Jak se říká, do třetice všeho dobrého, Ostrava proměňuje svou třetí přesilovku.
33:37
FBC dostává další šanci v podobě přesilové hry.
33:31
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
33:18
Únik Sládka skončil střelou mimo bránu.
32:47
Miške otestoval od mantinelu pozornost Rytycha střelou po zemi. Rytych obstál.
32:15
Krásná střela Eichnera mířila bohužel nad.
30:19
Šebesta se nenechal Pluhařem obehrát, vzal mu míček a mířil přímo na bránu. Nedostal se však za obranu Boleslavi.
29:28
Curney přestřeluje prázdnou bránu.
29:00
Bína svou krásnou rozehrávkou dostal své spoluhráče do krásné šance.
28:16
Hráči se dnes ničeho nebojí, proto můžeme u mantinelů vidět až krvelačné souboje.
26:43
Přečíslení 3na1 MB nevyřešila vůbec dobře a gólem to naštěstí neskončilo.
25:04
Ztráta Čonky-Skyby na středu hřiště přivedla FBC do nebezpečné situace.
23:54
Klimscha poslal žabku na Mendreka, který bohužel sráží míček mimo bránu.
22:46
Kdyby Curney trefil skákavý míček do prázdné brány, slavila by MB gól v oslabení.
22:06
Čonka-Skyba vyslal jedovatou střelu směrem na bránu, Rytych, i přes obtíže, míček chytá.
21:15
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
21:15
Vypadá to, že Krajcigr má dnes místo hokejky sekyrku.
20:30
Jako na začátku 1. třetiny, tak i v 2. drží míček na svých hokejkách MB.
20:01
Buly Sládek x Novotný, Novotný šikovnější.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: Ostrava-5, MB-11
20:00
19:51
Ani poslední minuta 1. třetiny neprobíhá v klidném tempu, Ostrava měla co dělat, aby vůbec rozehrála.
18:11
Mendrek proti Krajcigrovi v souboji u mantinelu. Jako vítěz vyšel Mendrek a získal míček na svou hůl.
17:17
Hrabal dravě vybojoval míček, přičemž shodil i obránce Boleslavi.
16:17
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Milan Tomašík bez asistence (0:2).
16:17
Napodruhé se však Tomašík nemýlil.
16:13
Obrovská chyba Ostravy v obraně naneštěstí nebyla potrestána gólem,
15:37
Ostrava teď měla co dělat, MB je uzamkla na jejich polovině a nedala jim šanci dostat se k míčku.
14:39
Rychlá střela Mendreka na přední tyč, kde už vykukoval připravený Rytych.
13:52
Ostrava předvádí běhavou hru a obraně MB vytváří obtíže při rozehrávce.
12:30
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Bína, asistoval Jan Natov (0:1).
12:29
Po chybě Zbořila se dostala Boleslav k míčku a chybu potrestal Jakub Bína.
11:43
Na scéně opět první lajna FBC. V obraně Boleslavi udělala velký zmatek.
10:56
Nebezpečná střela Krajcigra skončila v boční síti.
10:05
Oba týmy se dost trápí a nemohou se dostat ke střele.
09:04
Lob přes obranu Boleslavi na Eichnera nepřinesl žádný úspěch.
07:46
Ostravsko-slovenské duo Miške a Čonka-Skyba chtělo vyzrát na obranu protihráčů, avšak bez větší šance o míček přišli.
07:04
Hra jde opravdu ze strany na stranu, ale viditelnou převahu má tým Mladé Boleslavi.
06:18
Hráči Ostravy vystřídali a snažili se o postupný útok z obrany, bohužel obrana Boleslavi byla ve středu a vypíchla balónek Mendrekovi z hole.
05:33
Mladá Boleslav v pěti. Ostrava v přesilovce bez větší šance.
04:55
Všechny střely Ostravy nešťastně mimo bránu nebo do výborných bloků hráčů Boleslavi.
04:01
Ostravští hráči se hodně trápí i v přesilovce a dělá jim problém udržet míč na svých hokejkách.
03:33
03:33
Prvním týmem, který si dnes vyzkouší přesilovou hru, je FBC Ostrava.
02:46
Rozezněla se tyč ostravské branky po střele Natova.
02:01
Převahu mají zatím hráči Boleslavi, kteří nechtějí pustit Ostravu na balonek.
01:18
První střela dnešního zápasu vylétla z hokejek Boleslavi, Laja ve střehu.
00:20
Po chybě Krzyžanka se FBC dostalo do hry, avšak bez zakončení.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým Mladé Boleslavi a s malým zpožděním odstartoval zápas.
00:00
Střela do tyčky hráč Jan Natov družstva Technology Florbal MB .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Krzyžanek, Jiří Curney, Radek Krajcigr, Milan Tomašík
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Šimon Kuczera, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Jakub Mendrek, Erik Moravčík
00:00
Dobrý den, vítáme Vás při sledování online přenosu z utkání 3. kola Tipsport Superligy mezi domácími FBC ČPP Bystroň Group Ostrava a hostujícími Technology Florbal Mladá Boleslav.