0:4
3:5
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 04:26 Radek Kužel (Radim Kühnel), 06:01 Radim Kühnel (Adam Stibor), 09:39 Jakub Kolstrunk (Jiří Horák), 13:15 Viktor Kopecký (Josef Novák), 18:16 Mikuláš Krbec (Adam Stibor), 44:18 Jakub Koník (Radek Kužel), 47:08 Radim Kühnel (Jakub Kolstrunk), 59:30 Lukáš Täuber (David Stummer)
FBC Liberec
branky (asistence): 13:40 Petr Salát (Jiří Strobach), 26:25 Petr Salát (Jakub Kopecký), 27:56 Radek Valeš (Matěj Klucho), 37:58 Lukáš Veselý (Tomáš Marek), 39:18 Prokop Ferdan (Tomáš Marek), 40:38 Lukáš Kořínek (Jiří Strobach), 42:30 Lukáš Veselý (Radek Valeš), 48:21 Prokop Ferdan (Lukáš Veselý), 51:27 Lukáš Veselý (Tomáš Marek), 56:03 Radek Valeš (Lukáš Veselý)

Florbal Ústí - FBC Liberec 8:10
5. Radek Kužel, 7. Radim Kühnel, 10. Jakub Kolstrunk, 14. Viktor Kopecký, 19. Mikuláš Krbec, 45. Jakub Koník, 48. Radim Kühnel, 60. Lukáš Täuber - 14. Petr Salát, 27. Petr Salát, 28. Radek Valeš, 38. Lukáš Veselý, 40. Prokop Ferdan, 41. Lukáš Kořínek, 43. Lukáš Veselý, 49. Prokop Ferdan, 52. Lukáš Veselý, 57. Radek Valeš; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 450; zásahy brankářů: Tomáš Hlava 12 - Vít Vaníček 3, Tomáš Janota 10; po třetinách: 5:1, 0:4, 3:5;
60:00
59:59
Ohlasy trenérů po utkání: Komentář trenéra hostí p. Hanžla: "Přijeli jsme z Liberce do Ústí podívat se na západ slunce, to zapadlo po první třetině a pak jsme konečně začali hrát florbal. Děkujeme divákům za fantastickou kulisu." Komentář trenéra domácích p. Vojty: " Opět rozhodlo, že jsme nedokázali hrát naší hru po celý zápas, Věřím, že pokud zlepšíme toto neoprávněné sebeuspokojení se, budeme příště úspěšnější. Dalším klíčovým faktorem byly dva potrestané fauly na útočné polovině. Věřím
59:59
Liberečtí otočili tento zápas ve svůj prospěch a tak si odvážejí 3 důležité body z Ústí nad Labem. Střely ve třetí třetině - Ústí - Liberec 8:12
59:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lukáš Täuber, asistoval David Stummer (8:10).
59:30
Tak se přecijen domácí fanoušci dočkali gólu svého týmu! Vyrovnat se domácím s největší pravděpodobností ale nepodaří.
59:14
Ústečtí sice mají tlak, ale nedaří se zakončit.
57:39
Domácí zkouší hru bez brankáře.
56:03
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Lukáš Veselý (7:10).
56:03
Radek Valeš vsítil desátý gól a tím dostává Liberec svůj tým do vedení o další branku.
55:40
Täuber v šanci před brankovištěm Janoty faulován, padá na zem a rozehrávat se bude z rohu.
54:48
Teď měl ale Hlava namále, když se Valeš skoro trefil do prázdné branky. Naštěstí pro ústeckého brankáře se trefil pouze do boční sítě.
54:25
Hlava se nenechal ošálit a střelu z první z rohu chytá s přehledem.
53:24
Vyloučen hráč Tomáš Sattler družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
52:39
Šoltys se snažil zvýšit skóre a trefit desátý gól, Hlava byl ale připraven.
51:27
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Tomáš Marek (7:9).
51:27
Liberec potvrzuje svojí formu z druhé třetiny. Ústečtí hráči teď mají co dělat.
49:36
Kolstrunk zahrozil střelou z vytočení! Šance na vyrovnávající gól končí opět mimo branku.
48:49
Nervy drásající třetina! Koník v další šanci po nabídce od Stummera, trefuje ale pouze Janotu.
48:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Lukáš Veselý (7:8).
47:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radim Kühnel, asistoval Jakub Kolstrunk (7:7).
47:08
Nevídaná situace! Ústečtí v oslabení dokázali přejít do útoku a dopravit míček za brankovou čáru. I přestože byla branka posunuta, gól byl uznán.
46:38
Vyloučen hráč Radek Kužel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hrubost.
46:38
I Liberečtí po dlouhé době zahrozili, Horák ale ví, jak bránit.
46:19
Sattler z vytočení před Janotu, Kopecký se snažil nadvakrát dorazit - neúspěšně.
45:39
Horák z velké blízkosti nastřelil Valeše, od kterého se míček odrazil a Horák měl co dělat, aby jej stihl doběhnout a ochránit Hlavu před samostatným únikem.
45:33
Koník v šanci na vyrovnání, míček končí v rohu hřiště.
45:08
Kolstrunk pohrozil, Janota ve střehu.
44:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Koník, asistoval Radek Kužel (6:7).
44:18
Ústeckému Koníkovi se nelíbil stav na světelné tabuli a tak snižuje na 6:7.
42:30
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Radek Valeš (5:7).
41:17
Vyloučen hráč Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 2 minuty za blokování hokejky.
40:38
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Kořínek, asistoval Jiří Strobach (5:6).
40:36
Liberec pokračuje ve stejném tempu jako skončil, a tak se ujímá vedení.
40:00
40:00
39:59
To je drama! Liberečtí vyrovnávají stav utkání a tak až třetí třetina rozhodne o vítězi dnešního utkání. Střely ve druhé třetině: Ústí - Liberec 3:5
39:32
A je to tu! Liberec vyrovnává, a tak se zdá, že třetí třetina bude Kdo z koho.
39:18
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Prokop Ferdan, asistoval Tomáš Marek (5:5).
38:56
Dnešnímu utkání v hale přihlíží krásných 450 diváků. Děkujeme!
37:58
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Lukáš Veselý, asistoval Tomáš Marek (5:4).
37:35
Kolstrunk z blafáku jen tak tak minul branku,
37:35
Nedáš - dostaneš! Liberečtí pomalu ale jistě dotahují ztrátu. No, toto utkání bude ještě drama.
37:20
Souboj libereckého útoku a ústecké obrany je velmi vyrovnaný, míček končí za mantinely.
36:27
Drama na Hlavovo brankovišti! Jen tak tak Kužel zachránil svůj tým před dalším gólem.
35:29
Krbec na Kolstrunka, ten ale minul branku.
34:44
Ústečtí teď vstřelili branku, ta ale neplatí, protože si rozhodčí nevšimli, že hřiště ještě nebylo dovytřené,
34:38
Hlava teď musel zasáhnout, míček z rohu doskákal až do jeho brankoviště. Žádné větší problémy se zpracováním ale neměl.
33:29
Stummer zkušeně zaklekává proti Salátovo střele.
32:18
Obě obrany se teď musejí velmi činit, hra se přenáší opět ze strany na stranu, jeden útok prohání obránce druhého týmu a ani jeden tým se nedostal k šanci změnit stav skóre.
30:59
Stummer střílí, Janota vyráží.
29:56
Liberec vyčkával s rozehrávkou až moc dlouho, když se David Böhm dostal dopředu, Viktor Kopecký již byl připraven a snažil se zakončit z protiútoku - neúspěšně.
28:31
Pojar teď pohřbil šanci na zvýšení skóre, nedokázal totiž zakončit do prázdné branky.
27:57
Toto bude ještě drama! Liberec se probudil a ústečtí hráči teď nestačí zírat.
27:56
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Radek Valeš, asistoval Matěj Klucho (5:3).
27:18
Krbec nahrávka na Stibora, míček ale poskakoval a tak Stibor ze vzduchu pálil do basketbalových košů nad brankou.
26:30
Kühnel z vytočení ze standardní situace trefuje prvního hráče Liberce.
26:25
Timeout Florbal Ústí
26:25
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Jakub Kopecký (5:2).
26:25
Hra byla tak vlažná, že uspala ústeckou obranu, čehož Liberec využil a opět snižuje skóre.
25:19
Hlava bere míček do svých rukou zpoza branky, nemá ale na koho dopředu rozehrát a tak míček posílá na Kühnela.
24:17
Kopecký se dostal do první šance této třetiny, míček ale končí za brankou.
22:50
Ústecká mašina jménem Stummer teď projela celé hřiště, k zakončení se již ale tento zkušený hráč nedostal.
20:58
Ani ústecký útok ale nespí, a tak se i oni dostávají dopředu, bohužel bez větších šancí.
20:12
Liberecký útok teď prohání ústeckou obranu hned od začátku.
20:00
20:00
19:59
Velmi zajímavá třetina! Ústí do utkání vlétlo jako uragán a hosté s nimi měli velký problém. Uvidíme, jak se domácímu týmu povede dál. Střely v první třetině - Ústí - Liberec : 10:5
19:05
Ústečtí teď uklidňují hru na své polovině.
18:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Adam Stibor (5:1).
18:16
Mládí vpřed! Poprvé v tomto zápase se prosazuje Mikuláš Krbec.
17:29
Kuželova nahrávka na Koníka, ten nedokázal zakončit.
16:50
Liberečtí se teď tlačí do útoku, ovšem bez větších šancí.
15:47
Hra se teď přelévá ze strany na stranu ve vysokém tempu, ani jeden tým se nedokázal uvolnit ze sevření toho druhého.
14:55
Kühnel teď zkoušel zvýšit skóre, jeho střela ale končí vedle.
13:41
Zdá se, že střídání brankářů libereckému útoku vrátilo chuť do hry. Jen 25 sekund poté se prosazuje Petr Salát a snižuje tak stav utkání.
13:40
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Salát, asistoval Jiří Strobach (4:1).
13:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Josef Novák (4:0).
13:15
Střídání brankáře. Nový brankář Tomáš Janota družstva FBC Liberec
12:17
Ferdan se snažil přejít do útoku, neměl ale komu nahrát a tak se hra vrací zpět do obranné poloviny hostí.
11:20
Stummer prohání liberecké obránce, bohužel pro něj se ale píská sekání.
10:07
Klucho teď dostal nabídku od Bitmana, nedokázal zpracovat a tak obránci domácích neměli téměř žádnou práci.
09:39
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Jiří Horák (3:0).
08:49
Nádherná akce Ústí! Täuber na Koníka, Koník na Kužela, ten ale přestřeluje prázdnou bránu.
07:32
David Böhm zkusil překvapit střelou, ústečtí obránci ji ale zastavují svými těly.
06:41
Ústecká obrana teď měla celkem napilno, Kuželovi se podařilo dostat míček pod kontrolu, v souboji ale míček odskočil za mantinel.
06:01
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radim Kühnel, asistoval Adam Stibor (2:0).
05:34
Šoltys se vymaňuje z ústeckého sevření před Vaníčkem, v půlce hřiště ho ale zastavuje ústecká obrana.
04:45
Stummer zastavil útok Liberce a řítí se dopředu.
04:26
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Radek Kužel, asistoval Radim Kühnel (1:0).
03:43
Baudisch pěkná střela z vytočení, Hlava ji ale zaznamenal a míček končí v jeho rukách.
02:59
Vysoká hůl hostí, rozehrávat se bude na obranné polovině domácích.
02:10
Valeš se snažil vytočit od mantinelu, Kužel ho k žádné větší akci nepustil.
01:09
Kopecký ve snaze vystřelit nezaměřuje, jeho střelu se snažil dorážet Pojar, který ale promáchl.
00:16
Hra začala ve velmi vysokém tempu, zatím bez šancí na obou stranách.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Filipčík a Ondřej Filipčík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Lukáš Veselý, Radek Valeš, Tomáš Marek, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Radim Kühnel, Jiří Horák, Jakub Kolstrunk, Mikuláš Krbec, Adam Stibor
00:00
Dámy a pánové, vítám Vás u páteho kola Tipsport superligy, kdy se utká domácí tým z Ústí nad Labem s týmem FBC Liberec. Domácí tým je momentálně na poslední, tedy 14. příčce tabulky. Tým hostí si stojí o něco lépe, je na 11. místě. Uvidíme tedy, jak si domácí tým povede. Za celý organizační tým přeji příjemnou sledovanou.