2:1
2:3
0:0
1:0
branky (asistence): 02:59 Marek Dzierža (Jaromír Ekl), 16:54 Radek Matějíček (Kamil Břiška), 27:10 Kamil Břiška (Jakub Jirsa), 28:32 Daniel Kněžour (Daniel Štěrba), 60:53 Štěpán Slaný
branky (asistence): 03:38 Martin Mühlfait (Tomáš Váňa), 21:09 Tomáš Váňa (Petr Brautferger), 34:03 Jan Kolísko (Jakub Slavík), 34:18 Milan Meliš (Marek Beneš)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - Tatran Teka Střešovice 5:4p
3. Marek Dzierža, 17. Radek Matějíček, 28. Kamil Břiška, 29. Daniel Kněžour, 61. Štěpán Slaný - 4. Martin Mühlfait, 22. Tomáš Váňa, 35. Jan Kolísko, 35. Milan Meliš; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 470; zásahy brankářů: Jan Dvořák 24 - Oskar Blaha 7; po třetinách: 2:1, 2:3, 0:0, 1:0;
60:53
65:00
Komentář trenéra hostí Luďka Beneše: "Dneska ani vodu z loďky. Hrálo se při výborné divácké kulise, i za to si domácí body zasloužili zejména pak za nasazení, blahopřejeme."
65:00
Hráči utkáni zvoleni: Za Tatran Střešovice číslo 95 Tomáš Váňa, za Českou Lípu hráč číslo 1 Honza Dvořák. Diváci měli možnost vidět atraktivní utkání s vyhroceným koncem, kde Česká Lípa krátce po začátku prodloužení ukončila zápas gólem Slaného přes celé hřiště a porazila tak jeden z nejúspěšnějších klubů v historii českého florbalu.
65:00
Komentář trenérky domácích Lenky Bartošové: "Dnešní zápas byl opravdu vydřeny, kluci na hřišti nechali úplně všechno, výborně nám zachytal gólman, který opravdu byl na místech, kde měl být a proto všem děkuju za tuhle úžasnou bojovnost."
60:53
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný bez asistence (5:4).
60:20
Tatran zkouší štěstí bez brankáře ve čtyřech proti třem, čehož využil Slaný a přes celé hříště v čase 00:53 vstřelil vítěžný gól!
60:00
60:00
V českolispké sportovní hale uvidí diváci prodlouženi zápasu s Tatranem Střešovice. Prodloužení 3 na 3 je v této sezóně novinkou a mnoho hráčů a expertů se shoduje, že toto nebyla šťastná volba.
60:00
Střely po 3. třetině 4:10.
60:00
59:21
Česká Lípa se snaží i v posledních vteřinách tlačit a ze všech sil zvrátit průběh utkání ve svůj prospěch.
57:10
Těsně minutá střesovická brána! Lípa se snaží, seč jí síly stačí.
53:37
Lípa rozehrává od poloviny hřiště, zatím si obránci přihrávají u vlastní branky.
52:32
Halou se ozývá nesouhlasné bučení, když Slavík zapírá tečování balonku. Tatran hraje z rohu.
51:32
Tatran Střešovice hraje v plném počtu.
51:00
Většina fanoušků přítomných v českolipské sportovní hale hlasitě podporuje svůj oblíbený celek a žene ho kupředu. Jedeme, Lípa, jedeme!
49:32
Vyloučen hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:29
Dvořák odbíhá na střídačku, Lípa bude hrát přesilovku.
49:00
Tomáš Kadlec mířil skvěle, jeho střela skončila bohužel těsně v rukách gólmana protihráče.
46:52
Slaný ztratil míček při manévrování mezi dvěma útočníky Pražanů, jeho ztrátu napravil famózně Dvořák!!
45:00
Honza Dvořák je zatím jednoznačně nejlepším hráčem utkání!
43:30
Bříška podražen Slavíkem, ten rychle utíká na střídačku, hra pokračuje s balonkem na čepelích Střešovických.
42:19
Tatranští ostřelují Dvořáka, Dzierža se vymanil z jejich sevření a vyrazil vpřed, pokus neúspěšný.
40:00
Střela do tyčky hráč Marek Dzierža družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
40:00
40:00
Střely po 2. třetině 3:10.
40:00
Tatran ve druhé třetině vyrovnal smolnými góly jenž Dvořákovi propadly skrz zakrytý výhled. Jinak ale českolipský gólman pomáhá severskému celku držet stav.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta ve druhé třetině.
37:30
Daniel Štěrba zakleknutím volného prostoru v bráně zabránil dalšímu gólu Tatranu.
36:00
Dnešní utkání sleduje celkem 470 diváků! Děkujeme za účast!
34:18
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Marek Beneš (4:4).
34:18
V krátké době srovnává Tatran díky relativně náhodnému gólu, kdy balonek propadl Dvořákovi ve výstroji až do branky.
34:03
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jan Kolísko, asistoval Jakub Slavík (4:3).
34:03
Tatran snižuje díky střele skryté za hráči na 4:3.
32:54
Domácí hrají v plném počtu,
32:32
Dvořák jako zeď v českolipském brankovišti likviduje jeden střešovický pokus za druhým a s občasným přispěním blokování střel obránci Lípa úspěšně vzdorovala celé oslabení.
30:54
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:54
Domácí celek obdržel dvouminutový trest za nedovolené vrážení.
29:28
Další skvělý zákrok Honzy Dvořáka! Česká Lípa se i díky němu drží ve vedení.
28:32
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Kněžour, asistoval Daniel Štěrba (4:2).
28:32
Daniel Kněžour skvěle zužitkoval Štěrbovu nahrávku a přidává další českolipský gól!
27:10
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Jakub Jirsa (3:2).
27:10
Bříška perfektně umístil svou střelu a strhává průběh na stranu České Lípy.
25:49
Další Dvořákův skvělý zákrok! Brankář severskému celku hodně pomáhá nejen ve chvílích, kdy je to potřeba.
24:54
Dvořák bezpečně likviduje střelu vyslanou tatranským útočníkem.
24:10
Pastor naštěstí zablokoval jinak nebezpečnou střešovickou střelu.
22:10
Legner útočil po levém křídle, bránu Pražanů však minul.
21:09
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Petr Brautferger (2:2).
21:09
Váňa protlačil balon do českolipské klece a srovnává na 2:2.
20:01
Lípa vyhrála úvodní buly a na začátku 2. třetiny drží míč na svých holích.
20:00
20:00
Střely po první třetině: 4:8.
20:00
19:34
Česká Lípa zkouší v posledních sekundách ohrozit bránu soupeře, Dzierža však míří nepřesně.
19:00
Hraje se poslední minuta první třetiny.
18:30
Tatran zkouší z rohu ohrozit Dvořáka, balon ze zámezí však rozehrává Lípa.
16:54
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Radek Matějíček, asistoval Kamil Břiška (2:1).
16:54
Bříška perfektně narazil za sebe Matějíčkovi, ten nadvakrát dorazil do branky!
15:09
Slaný přihrál Spilkovi, ten tvrdě uzemnil tatranského obránce. Hra pokračuje, vše v souladu s pravidly.
13:18
Spilka vsítil branku, ovšem kvůli českolipskému faulu nemohla být uznána. Pokračuje se tedy za vyrovnaného stavu 1:1.
12:28
Bříška rozjel spanilou jízdu, jeho únik likviduje střešovický brankář.
11:51
Tatran vyrazil do útoku, kombinuje na polovině České Lípy.
10:40
Legner ohrozil svatyni pražského celku, gól ovšem nepadl.
08:49
Dan Štěrba s Drahoslavem Pastorem kombinovali za českolipskou klecí, poté se rozhodli vyslat Bříšku do útoku.
07:32
Jan Spilka zcela volný nastřelil tyč!
06:33
Česká Lípa rozehrává volný úder z nebezpečné pozice na polovině hřiště, míček ovšem končí na holích Tatranu.
05:35
Slaný skoušel nahodit na bránu, střela zblokována.
04:42
Eklova střela neprorazila, balonku se zmocňuje Tatran,
04:28
Lípa kombinuje a drží balonek.
03:38
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Martin Mühlfait, asistoval Tomáš Váňa (1:1).
03:38
Tatran vyrazil do protiútoku v situaci 4 na 2 a je z toho vyrovnávací branka.
02:59
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jaromír Ekl (1:0).
02:59
Dzierža vypáli z ostrého úhlu na branku a balon se objevil v síti hostů!
02:10
Jirsa vyrazil do rychlého protiútoku, jeho pokus ovšem zablokoval obránce střešovického týmu.
02:00
Tatran se zmocnil balonku a přechází do útoku.
00:59
Lípa drží balon na vlastní polovině.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým domácích.
00:00
Střela do tyčky hráč Jan Spilka družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Marek Beneš, Ondřej Vítovec, Petr Heřmanský, Jiří Kolísko, Milan Meliš
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Vojtěch Legner, Štěpán Slaný, Jan Spilka, Jaromír Ekl, Marek Dzierža