2:1
2:1
0:2
1:0
branky (asistence): 09:52 Ondřej Firda (Lukáš Hájek), 17:30 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 29:04 Jan Jastřembský (Adam Delong), 37:14 Ladislav Gál (Adam Delong), 63:34 Josef Rýpar (Lukáš Hájek)
branky (asistence): 16:07 Michal Janeček (Jakub Levínský), 36:18 Přemek Pakosta (Marek Ďopan), 49:31 Přemek Pakosta (Michal Janeček), 58:08 Michal Janeček

1. SC TEMPISH Vítkovice - Sokol Pardubice 5:4p
10. Ondřej Firda, 18. Lukáš Hájek, 30. Jan Jastřembský, 38. Ladislav Gál, 64. Josef Rýpar - 17. Michal Janeček, 37. Přemek Pakosta, 50. Přemek Pakosta, 59. Michal Janeček; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 167; zásahy brankářů: Lukáš Souček 25 - Jakub Levínský 15; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostů, pana Milana Koubka : Dnešní zápas vypadal jako šachová partie. Z této partie dneska bereme bodík, ale dle mého názoru bychom si zasloužili víc. I když nám to dneska nešlo tolik v koncovce kluky musím pochválit za super výkon a návrat do zápasu. V prodloužení to bylo hop nebo trop a rozhodlo staré dobré nedáš dostaneš.
65:00
Střely celkem: domácí 20 - hosté 29
65:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Zápas bez tempa, ve stoje s hodně chybami na naší straně. Klasický zápas uprostřed týdne. Chybí nám zkušenosti v podobě Sladkého, Komačky, aktuálně i Bräuera. Umíme hrát lépe. Soupeři přejeme klidnou cestu domů.
65:00
Střely v prodloužení: domácí 1 - hosté 2
63:34
65:00
Nejlepšími hráči dnešního utkání byli vyhlášeni: hráč číslo 11 Michal Janeček za Pardubice a hráč číslo 31 Josef Rýpar za Vítkovice
63:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Hájek (5:4).
63:34
Brejk hostů a následný protiútok, který zakončuje přesně Pepa Rýpar.
62:27
Šebesta střílí nad, Souček se vrací do brány.
62:14
Domácí to zkouší ve 4.
60:42
Ďopan střílel z otočky, Souček připraven.
58:08
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček bez asistence (4:4).
58:08
Michal Janeček srovnává na 4:4.
57:00
Probíhají poslední tři minuty tohoto zápasu.
52:50
Hra se přelévá ze strany na stranu.
50:16
Hosté hrají v plném počtu.
49:31
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Michal Janeček (4:3).
49:31
Brejk hostů využívá Přemek Pakosta, tím snižuje na rozdíl jediné branky.
49:17
Delong z půlky střílí ale Levínský s přehledem chytá.
48:16
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
48:16
Další vyloučení avšak na straně hostů.
46:23
Marek Bräuer dnes utkání sleduje pouze na tribuně!
43:07
Domácí jsou v plném počtu.
41:17
První pokus Pardubic o snížení, chytá s přehledem Lukáš Souček.
41:07
Vyloučen hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
37:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ladislav Gál, asistoval Adam Delong (4:2).
37:14
Laco Gál trefuje šibenici ze středu hřiště.
36:18
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Marek Ďopan (3:2).
36:18
Pardubice využívají přesilovku a snižuji na rozdíl jediné branky.
36:01
Vyloučen hráč Oldřich Sova družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:01
Máme tady první vyloučení tohoto zápasu.
35:32
Dnešní utkání sleduje 167 diváků.
34:57
Martin Nehera je ošetřován zdravotníkem.
33:50
Pardubice mají převahu na domacím týmem.
32:12
Lukáš Hrubý se objevil na hřišti.
31:07
Jan Kourek nastřeluje tyčku.
29:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Adam Delong (3:1).
29:04
Jastřembský trefuje víko.
28:08
Vyrovnat mohl Tomáš Dlesk, avšak minul bránu.
25:55
Michal Janeček střílí pouze do Lukáše Součka.
21:56
Ladislav Gál střílel po zemi k levé tyči pod golmanem, ale ten se rychle zorientoval a míček chytil.
20:01
Buly vyhrál tým domácích.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Kourek družstva Sokol Pardubice .
20:00
20:00
Střely domácí 8 - střely hosté: 6
20:00
19:35
Pardubice jsou v držení míčku a snaží se něco vymyslet.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetina.
17:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (2:1).
17:30
Hájek zvyšuje na 2:1.
16:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Jakub Levínský (1:1).
16:07
Rychlý brejk proměňuje Michal Janeček.
14:32
Brejk hostů zastavuje Šebesta.
13:55
12:58
Michal Janeček vystřelil na Lukáše Součka, který vyráží.
11:25
Vítkovice jsou v tlaku
09:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Lukáš Hájek (1:0).
09:52
Hájek uvolnil Firdu, a ten neměl problém zakončit.
06:33
Děček zkoušel nahodit zpoza brány před bránu, avšak nikdo z domácích balonek nedostal do brány.
02:15
Rýpar střítel, Firda dorážel, ale mimo bránu.
00:01
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Filip Krigovský, Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Lukáš Gregor, Jan Kourek
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Josef Rýpar, Ondřej Firda, Lukáš Hájek, Jan Šebesta