0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 45:40 Martina Indrová (Kamila Pravcová)
branky (asistence): 04:56 Barbora Husková (Justyna Krzywak), 15:18 Ivana Šupáková (Katarína Klapitová), 18:05 Natálie Martináková (Veronika Enenkelová), 27:11 Hana Koníčková (Michaela Šponiarová), 31:38 Barbora Husková (Klára Kociánová), 33:02 Zuzana Halfarová (Hana Koníčková), 48:18 Natálie Martináková (Romana Žurková), 50:35 Natálie Martináková (Ivana Šupáková)

K1 Florbal Židenice - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8
46. Martina Indrová - 5. Barbora Husková, 16. Ivana Šupáková, 19. Natálie Martináková, 28. Hana Koníčková, 32. Barbora Husková, 34. Zuzana Halfarová, 49. Natálie Martináková, 51. Natálie Martináková; rozhodčí: Jan Drška - Jiří Meisner; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Karolína Krištofová 24 - Nikola Příleská 19; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí (Richarda Urbana): Na to, že jsme byly kompletní po Czech Openu až tento týden, bylo utkání solidně odježděné, jak dopředu, tak dozadu. Nějaké mouchy se vždy najdou, ale na úvod povedené utkání. Na nedělní utkání musíme pořádně zregenerovat a kvalitně se připravit.
60:00
Komentář trenéra domácích(Petry Prouzové): Scházela nám trpělivost a vůbec jsme se nedostali k vlastní hře. Vítkovice si v průběhu první třetiny velmi rychle vybudovali tříbrankový náskok, a protože se nám nepodařilo na nepříznivý vývoj včas zareagovat, utkání dotáhly snadno ke třem bodům. Na druhou stranu jsme rádi za tak ostrý start, neboť víme, že chleba se bude lámat jinde a jindy. Děkuji Vítkovicím za korektně vedené utkání a přejeme jim poklidnou cestu domů.
60:00
Střely 3. třetiny: Židenice 6, Vítkovice 7
60:00
58:16
Vyloučen hráč Zuzana Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:12
Utkání se pouze dohrává, o výsledků utkání je již rozhodnuto. Domácí hráčky dobrou obranou se snaží nepřipustit další nárůst ve skóre.
56:50
Hráčka Židenic šla teď sama na branku, bohužel si nevšimla, že k ní velmi rychle dobíhá hráčka z Vítkovic a čistě jí odebrala balonek.
55:17
Povedená střela z produkce hostující hráčky jen těsně minula levou tyč.
53:39
Hráčky Vítkovic mají teď zápas pod kontrolou, v pohodě drží míč, kombinují na útočné polovině a nenechávají tak domácím se ani na chviličku pomazlit s balonkem.
51:56
Pěkný obraný zákrok domácích Židenic. Na poslední chvíli se vrhli do střely a zablokovali tak pokus z bezprostřední blízkosti.
50:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Ivana Šupáková (1:8).
49:02
Po krásné individuální akci domácí hráčky přes dvě hráčky vzniklo přečíslení 2 na 1. Střele chyběli jen milimetry, bylo jich však vela.
48:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Romana Žurková (1:7).
47:33
Hráčkám Židenic první gól dodal sil do žil, obléhali hostující branku a dostali se k zajímavým zakončením. Brankářka však má svůj den a drží hostující mužstvo nad vodou.
45:40
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová, asistoval Kamila Pravcová (1:6).
45:40
Židenice se i v oslabení vydali do útoku a za svoji snahu byli odměněny brankou.
45:07
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil Denisa Ferenčíková.
45:07
Vyloučen hráč Linda Hyksová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:02
Až na stav skóre z pohledu domácích se utkání divákům musí líbit, hraje se nahoru dolů a diváci se zatím florbalem velmi baví.
41:15
Ze strany šla hráčka Židenic sama na branku. Vítkovická golmanka splácí trenérovi důvěry a výborným zákrokem střelu zneškodňuje
40:21
3. třetinu začínáme zhurta. Sama před golmankou se objevila hráčka Vítkovic, Golmanka však včas zmenšila střelecký úhel a nedopustila nárůst ve skóre.
40:00
40:00
Statistiky střel 2. třetiny : Židenice 8, Vítkovice 12
40:00
39:28
Vítkovice teď rozebrali domácí obranu, při které teď stáli všichni svatí. Tyč stála v cestě dalšího gólu a dorážku z těžké pozice se nepodařilo hostující hráčce dovést do zdárného cíle.
38:08
Když to nejde tak to prostě nejde. Ani z bezprostřední blízkosti nedokázala hráčka Židenic změnit nulu na ukazateli skóre.
35:20
Pěkná střela ze střední vzdálenosti v podání Židenic nekončí gólem, ba naopak, hostující golmanka si připsala jednoduchý zákrok.
33:50
Židenice se snaží v útoku něco vymyslet, ale naráží na připravenou a zatím nepropustnou obrana v čele s brankářkou Kubíčkovou.
33:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Zuzana Halfarová, asistoval Hana Koníčková (0:6).
31:38
Timeout K1 Florbal Židenice
31:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Klára Kociánová (0:5).
31:38
Kvalita na straně Vítkovic je velká a většina jejich akcí má gólové parametry.
29:13
Hra má spád a šance střídá šanci. Zatím však bez gólového vyjádření.
27:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková, asistoval Michaela Šponiarová (0:4).
26:55
Aktivnější domácí zatím za svoji snahu ve druhé třetině nejsou odměněny v podobě snížení stavu utkání.
24:53
Hostující golmanka prokázala svoje kvality a skvělým zákrokem nepřipustila změnu skóre.
24:10
Velká šance na straně domácích Židenic. Střela z blízkosti ze strany však jde hodně nad. Tahle příležitost měla skončit gólem.
23:00
Gólmani na obou stranách zatím bez práce. Oběma týmům se zatím nedaří prorazit.
21:05
Začátku 2. třetiny je zatím ve znamení té první, kdy míček na lopatách mají převážně háčky hostujících Vítkovic a domácí Židenice tak budou spoléhat hlavně na rychlé protiútoky.
20:00
20:00
Statistika střel: Židenice 6, Vítkovice 13
20:00
19:25
V závěru 1.třetiny se hnala do šance hráčka domácích Židenic, skvěle se však vrátila hráčka vítkovic a překazila akci.
18:21
Vysunutý pressing Vítkovic dělá domácím hráčkám zatím velké problémy.
18:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková, asistoval Veronika Enenkelová (0:3).
17:43
Po jednom z brejků měla šanci na změnu skóre hráčka domácích Židenic, to by musela mířit však o poznání lépe.
16:49
Vítkovice teď promarnili dobrou příležitost k nárůstu skóre. Po střele mimo 3 tyče budou rozehrávat Židenice.
16:10
Vítkovice zatím diktují tempo hry a nenechávají odpočinout defenzivě židenic
15:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Katarína Klapitová (0:2).
15:18
Po pěkné přihrávce a ještě pěknějším zakončení do protějšího rohu branky Vítkovice navyšují skóre.
12:12
Vítkovice přečkali oslabení a sami na jejím konci vyrazili do přečíslení. Bohužel vítkovické hráčce chyběl kousek, aby dokázala rychlý brejk zužitkovat.
10:20
Vyloučen hráč Hana Koníčková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:00
Po polovině úvodní třetiny vidíme zatím vyrovnané utkáni, kdy domácí zatím hledají recept na hostující gólmanku.
07:55
Po pěkné táhle akci po levé straně se do zakončení dostala hráčka židenic a jen o kousek minula hostující svatyni.
06:50
Střelou ze střední vzdálenosti se snažila zaskočit golmánku Vítkovic domácí hráčka. Nikola Příleská střelu dobře viděla a nepřipustila změnu skóre.
04:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Justyna Krzywak (0:1).
03:30
Židenice zatím vycházejí z dobře zabezpečené obrany a snaží se docílit ohrožení branky z protiútoků, leč zatím neúspěšně
01:55
Vítkovice uzamkli domácí Židenice na jejich vlastní polovině ovšem žádná ze střel zatím nevedla ke gólu
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Drška a Jiří Meisner.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Klára Kociánová, Denisa Ferenčíková, Zuzana Šponiarová, Barbora Husková, Justyna Krzywak
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Karolína Krištofová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Linda Hyksová, Martina Indrová, Lenka Novotná, Barbara Takàcs