3:0
4:2
3:3
- : -
branky (asistence): 01:45 Jan Bílý (Ondřej Kunt), 12:36 Jan Kourek (Marek Ďopan), 15:58 Marek Ďopan (Přemek Pakosta), 21:46 Petr Němeček (Lukáš Gregor), 34:16 Ivo Teichman (Marek Ďopan), 34:41 Ivo Teichman (Marek Ďopan), 35:42 Marek Ďopan (Přemek Pakosta), 50:41 Radek Formánek (Michal Janeček), 54:36 Jan Bílý (Jakub Levínský), 57:38 Michal Janeček
branky (asistence): 28:36 Milan Fridrich (Tomáš Kucharič), 37:25 Petr Čihal (Filip Daberger), 44:31 Filip Daberger (Petr Sláma), 47:38 Petr Čihal (Milan Fridrich), 53:20 Vojtěch Procházka (Jan Novák)

Sokol Pardubice - TJ Znojmo LAUFEN CZ 10:5
2. Jan Bílý, 13. Jan Kourek, 16. Marek Ďopan, 22. Petr Němeček, 35. Ivo Teichman, 35. Ivo Teichman, 36. Marek Ďopan, 51. Radek Formánek, 55. Jan Bílý, 58. Michal Janeček - 29. Milan Fridrich, 38. Petr Čihal, 45. Filip Daberger, 48. Petr Čihal, 54. Vojtěch Procházka; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:2 + Jakub Procházka 5; využití: 5:1; diváků: 2222; zásahy brankářů: Jakub Levínský 22 - Jiří Skácelík 4, Jan Hándl 11; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:3;
60:01
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Před takto fantastickou kulisou je svátek si zahrát. Věřím, že náš výkon lidi pobavil. Škoda drobného výpadku ve třetí třetině, ale dnes kluky chválím a věřím, že zítra podáme stejně kvalitní výkon.
60:01
Nejlepší hráči utkání: hosté - 27 Milan Fridrich, domácí - 84 Marek Ďopan.
60:01
Komentář trenéra hostí Jana Šťastníka : Na úvod potřeba říci, že Pardubice hrály velmi dobře. A zaslouženě zvítězily. Náš výkon v první třetině byl pouhým čekáním na smrt. Od té druhé, jsme již byli rovnocenným soupeřem, ale pro změnu nás brzdili nesmyslná vyloučení. Především to pětiminutové. Pokud zítra začneme, tak jak jsme dnes hráli ve třetí třetině, tak máme šanci uspět. Díky hráčům za to, že to nevzdali a bojovali do poslední minuty. Děkuji soupeři za zážitek a hezky uspořádané utkání.
60:01
Střely ve 3. třetině - 9:13
60:00
57:38
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček bez asistence (10:5).
57:38
Právě padl 1000 gól Sokola Pardubice v nejvyšší soutěži.
54:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Bílý, asistoval Jakub Levínský (9:5).
53:27
Vyloučen hráč Lukáš Gregor družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
53:20
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Vojtěch Procházka, asistoval Jan Novák (8:5).
50:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Radek Formánek, asistoval Michal Janeček (8:4).
50:28
Dnešnímu arénovému utkání přihlíží 2222 diváků.
50:11
Právě probíhá komerční přestávka.
48:50
Hra začíná nabírat na obrátkách a létá jedna střela za druhou.
47:38
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Milan Fridrich (7:4).
47:38
Hosté svou přesilovku proměňují a pomalu se přibližují k vyrovnání.
46:47
Vyloučen hráč Radek Formánek družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
46:47
Hosté si dnes poprvé zahrají přesilovku po školácké chybě Formánka.
44:31
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Filip Daberger, asistoval Petr Sláma (7:3).
44:31
Střelou po zemi Daberger přelstil Levínského.
40:54
Levínský chvatně zakročil proti Fridrichový střele.
40:01
Střely ve 2. třetině - 9:8
40:00
40:00
38:27
Domácí jsou na rozehrávce ve své útočné polovině.
37:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Filip Daberger (7:2).
37:25
A hned své plné síly Znojmo využívá a střílí gól.
37:12
Hosté jsou po 5 minutovém trestu v plném počtu.
35:42
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Marek Ďopan, asistoval Přemek Pakosta (7:1).
34:41
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Marek Ďopan (6:1).
34:16
Timeout Sokol Pardubice
34:16
31:47
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minut za vysoká hokejka.
31:35
Právě probíhá odložené vyloučení pro Znojmo a Pardubice jsou v 6.
30:18
29:32
Nyní Znojmo málem dalo další gól, ale Levínský na poslední chvíli míček chytil.
28:36
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Fridrich, asistoval Tomáš Kucharič (4:1).
26:21
Pardubice se již chtěli radovat z gólu, ale rozhodčí ho neuznali, jelikož mu předcházelo sekání.
25:00
Pardubice jsou na rozehrávce po vrážení do Janečka.
24:08
Levínský předvedl výborný zákrok, přestože téměř nic nemohl vidět.
21:46
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Petr Němeček, asistoval Lukáš Gregor (4:0).
18:40
Chaos před brankou domácích nemá konce. Pardubicím se nedaří míček odpálit mimo nebezpečí.
15:58
14:39
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
12:36
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Marek Ďopan (2:0).
11:37
Trestné střílení družstva Sokol Pardubice neproměnil Lukáš Gregor.
11:37
Vyloučen hráč Milan Fridrich družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
11:37
Po sekání Milana Fridricha pojede nájezd Lukáš Gregor.
10:10
Právě probíhá komerční přestávka,
08:00
Čihal si chvatně prohodil Jedličku a běžel do zakončení, to mu však nevyšlo.
07:22
Petr měl šanci zakončit, ale promáchl.
06:19
Po sekání před brankou domácích jsou na rozehrávce hosté.
04:50
Znojmo se dostalo do rychlého protiútoku, ale po faulu je znovu na míčku Sokol Pardubice.
01:45
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Bílý, asistoval Ondřej Kunt (1:0).
01:45
Hned v úvodu utkání se Sokol Pardubice dostává do vedení. Gól vstřelila rychlou střelou z půlky exhokejbalová hvězda Jan Bílý.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Vojtěch Procházka, Filip Horák, Jan Novák, Petr Sláma, Milan Fridrich
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Marek Ďopan, Václav Oubrecht, Filip Krigovský, Tomáš Dlesk, Ivo Teichman