1:1
0:0
1:3
- : -
branky (asistence): 17:04 Patrik Kieler (Kryštof Krbec), 57:26 David Šimek (Matyáš Krebner)
branky (asistence): 19:10 Marek Matejčík (Michal Podhráský), 43:43 Marek Matejčík (Martin Řezáč), 47:14 Michal Strachota (Michal Podhráský), 51:33 Tom Ondrušek (Marek Vávra)

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:4
18. Patrik Kieler, 58. David Šimek - 20. Marek Matejčík, 44. Marek Matejčík, 48. Michal Strachota, 52. Tom Ondrušek; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 1:3 + Marek Vávra 5; využití: 1:0; diváků: 1424; zásahy brankářů: Michal Kotouček 28 - Jan Barák 24; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:3;
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Podhráského: Svým hráčům se omlouvám za své chování a děkuji za skvěle odvedenou práci. Dnes jsme hráli výborně do obrany, do útoku to tak slavné nebylo, ale dokázali jsme využít vhodné momenty ke skórování. Jsem rád, že se dohrálo a děkuji Bohemce za skvělý zážitek.
60:00
Střely celkem 26:32
60:00
Nejlepší hráči CEVRO INSTITUT OPEN AIR 32 Michal Kotouček a 68 Marek Matějčík.
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Pěkné utkání, které se muselo divákům líbit. Výborná atmosféra, která kluky hnala za vítězstvím, to se dneska nepovedlo, ale nic se neděje. Jedeme dál.
57:26
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Matyáš Krebner (2:4).
57:11
Bohemians hrají 6 na 4.
57:10
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 5 minut za vysoká hokejka.
56:51
Marek Vávra v dobré pozici bekhendem ze vzduchu přestřeluje ležícího Kotoučka i branku.
56:42
Chodov zkušeně drží míček.
55:53
Domácí trenér Jedlička střídavě odvolává svého brankáře a snaží se skórovat v 6.
55:01
Palatínus - Mandík - Čihák, pěkná kombinace, ale střela opět jen do bloku.
53:52
Zezulka jen do bloku
53:26
Drobné ošetření pro domácího brankáře Kotoučka.
52:47
Krbec tvrdě zastavil útok Chodova.
51:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (1:4).
51:33
Marek Vávra šel do výběhu z rohu, místo střely však našel krosem volného Ondruška a ten skóroval do odkryté branky.
50:59
Chodov v plném počtu. Přesilová hra se dnes domácím nedaří.
48:59
Vyloučen hráč Jan Fiala družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
48:59
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
48:59
Trenér hostí opět nesouhlasil s verdiktem sudích a obdržel trest 2+10. Zbytek utkání tak bude sledovat z tribuny.
47:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Podhráský (1:3).
47:14
Strachota z výběhu trefuje mezi nohy.
45:36
V nadějné kombinaci Šárka s Růžkem.
43:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Martin Řezáč (1:2).
43:43
Brejk 2 na 1 končí gólem do prázdné brány.
43:27
Řezáč teď sekl Kotoučka, Bohemka rozehrává.
38:17
Řezáč sám před Kotoučkem, byl však tak překvapen, že se k němu dostal míček, že s ním již nedokázal nic udělat.
36:36
Zajímavá standardka pro Chodov ze středu. Ondrušek vyprášil Kotoučkovi betony.
36:13
Miščík netrefuje zařízení.
35:44
Krbec hledal před brankou Šárku, ale Chodov si tohle pohlídal.
35:00
Dnešní utkání sleduje 1424 diváků. Děkujeme.
34:35
V nadějné pozici po vykřížení s Palatinusem domácí Kindl, ale ani on nezměnil skóre.
33:55
Ondrušek sám na středu z otočky s lehkou tečí těsně vedle.
33:18
Strachota se prokličkoval do šance, ale přestřelil.
30:38
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
30:01
Kotouček sebral míček před dotírajícím Vávrou.
29:24
Matejčíkova střela z výběhu se mezi tyče nevešla.
28:48
Prudká střela Ondruška k bráně nedoletěla.
28:10
Chodov v plném počtu.
27:34
Střela Šimka byla zblokována Podhráským.
26:56
Chodov zachytává krosové přihrávky v Bohemky.
26:10
Vyloučen hráč Martin Řezáč družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
25:52
Po faulu na Kielera standardka pro Bohemku. Čihák však byl vytlačen ze střeleckého úhlu.
23:30
Nejzajímavější, co se teď na Štvanici děje, je choreo sektoru 1905. Jejich podpora je zatím celý zápas vynikající.
19:59
Mikeš se snažil ještě něco na konci třetiny vymyslet, ale obrana Bohemky odolala.
19:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Matejčík, asistoval Michal Podhráský (1:1).
19:10
Matejčík se ocitl sám před kotoučkem a věděl si rady.
18:46
Nahození Krbce nadělalo Barákovi kupu starostí.
17:42
Krebner to zkusil bekhendem ze vzduchu.
17:04
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Kryštof Krbec (1:0).
17:04
Nyní to již domácím po rozehrávce z rohu vyšlo.
16:40
Šimek sám ze strany na Baráka, ten utěsnil všechny prostory v bráně a na úvodní gól tak stále čekáme.
15:57
Nebezpečné nahození Matejčíka nakonec dokázal Kotouček ve spolupráci s Dobisíkem vyřešit.
15:01
Bohemka se snaží rozbíhanou rozehrávkou dostat do útoku, ale zatím se ji nedaří najít volná místa v rozestavení Chodova.
13:38
Rychlý protiútok Chodova končí v zámezí.
12:48
Další volný úder Bohemky končí jen na tělech chodovských hráčů.
11:54
Palatínus vybojoval volný úder pro Bohemians
10:51
Prudkou střelu Plíhala vytěsnil Kotouček ramenem.
10:22
V dobré šanci se zjevil Dobisík.
09:36
Prudký kros Ondrůška na Mikeše, tomu však míček přeskočil florbalku.
08:23
Chodov zdlouhavě rozehrával, až mu míček sebral Šárka a nahrál do šance Kielerovi.
06:54
Matejčík teď krásně uvolnil na středu Koutného, toho však vychytal Kotouček.
06:00
Mandík neproměnil vyloženou příležitost.
05:36
Po rychlém přenesení střílel Ondrůšek nebezpečně po zemi.
04:42
Bohemka dobře napadá, teď se však dostal do přečíslení Řezáč.
03:32
Bohemka se dostává do útoku dlouhými přihrávkami.
02:50
Tomáš Vávra sám na středu, míček však moc netrefil.
02:10
Bohemka v útoku díky sérii volných úderů.
01:12
Domácí Kotouček si připisuje dva první zákroky.
00:55
Nadějné přečíslení 2 na 1 dokázal Chodov ubránit.
00:01
Úvodní buly vyhrál chodovský Mikeš
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, David Šimek, Jakub Šárka, Patrik Kieler
00:00
Nad Štvanicí se stahují mraky, nicméně i tak je vše připraveno k OPEN AIR utkání.