1:1
3:2
5:2
- : -
branky (asistence): 12:36 Ondřej Svatoš (David Ježek), 22:45 Michal Zeman (Daniel Kalaš), 35:02 Jan Marvánek (Marek Zouzal), 38:27 Lukáš Ujhelyi (Marek Zouzal), 45:30 Ondřej Svatoš, 47:17 Lukáš Ujhelyi (Matěj Pruner), 53:59 Robert Košir (Milan Garčar), 57:31 Daniel Kalaš, 58:05 Matěj Pruner
branky (asistence): 08:51 Petr Čihal (Jiří Salava), 28:54 Milan Fridrich (Martin Pánek), 33:06 Jakub Procházka (Jakub Martinek), 54:39 Milan Fridrich (Martin Pánek), 55:01 Petr Čihal (Zdeněk Rada)

ACEMA Sparta Praha - TJ Znojmo LAUFEN CZ 9:5
13. Ondřej Svatoš, 23. Michal Zeman, 36. Jan Marvánek, 39. Lukáš Ujhelyi, 46. Ondřej Svatoš, 48. Lukáš Ujhelyi, 54. Robert Košir, 58. Daniel Kalaš, 59. Matěj Pruner - 9. Petr Čihal, 29. Milan Fridrich, 34. Jakub Procházka, 55. Milan Fridrich, 56. Petr Čihal; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 420; zásahy brankářů: Martin Beneš 23 - Jan Hándl 11; po třetinách: 1:1, 3:2, 5:2;
60:00
Komentář trenéra Jana Šťastníka: Ač to možná podle výsledku nevypadá tak jsme sehráli mnohem lepši partii. Zhruba 35 minut jsme byli Spartě naprosto vyrovnaným soupeřem, ale bohužel ještě nemáme takovou kvalitu, abychom udrželi naši hru na stejné úrovni celý zápas. Od 35 minuty jsme si chvilku pinkly ,, prvoligový bezstarostný flóčo" a pak už bylo po zápase. Je ale na čem stavět, ty pro nás důležité zápasy teprve přijdou. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00
Střely na branku po třetí třetině Acema Sparta Praha, TJ Znojmo LAUFEN CZ 8:11
60:00
Komentář trenéra Ondřeje Kašpárka: Po potrápené třetině jsme postupně začli hrát to co jsme chtěli a trpělivou hrou dovedli hru do zárného konce. Určitě je hodně věcí na kterých musíme pracovat. Děkuji soupeři, divákům a všem pořadatelům.
60:00
Střely celkem 20:28
60:00
59:15
Hráč Znojma se pokusil vystřelit, ale bránu minul.
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
58:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Matěj Pruner bez asistence (9:5).
57:32
Daniel Kalaš (91) vyhodil míček vzduchem na polovinu Znojma a trefil prázdnou bránu.
57:31
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Kalaš bez asistence (8:5).
56:59
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
55:02
Po čtvrtém gólu Znojma, přišel další rychlý gól a Znojmo se snaží snížit svojí ztrátu.
55:01
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Zdeněk Rada (7:5).
54:39
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Milan Fridrich, asistoval Martin Pánek (7:4).
54:26
Znojmo šlo 2 na 1, ale když přihrával na svého spoluhráče, tak nebyl na správném místě.
53:59
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Milan Garčar (7:3).
53:36
Vyloučen hráč Vojtěch Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za vysoká hokejka.
53:03
Hráč Znojma Páner Martin ( 79) se pokusil vystřelit, ale neúspěšně.
52:44
Tým TJ Znojmo LAUFEN CZ hraje v plném počtu.
51:33
Hráč Sparty Marek Zouzal (14) se pokusil vystřelit, ale míček brankář Znojma odkopl.
51:04
Marvánek dostal přihrávku od Zouzala, ale jeho střela byla zablokována hráčem Znojma..
50:44
Vyloučen hráč Jakub Martinek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
48:54
Tým Acema Sparta Praha hraje v plném počtu.
48:41
Hráč Sparty zablokoval střelu Znojma a vybojoval míček.
47:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Matěj Pruner (6:3).
46:53
Vyloučen hráč Jan Marvánek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za vysoká hokejka.
45:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš bez asistence (5:3).
45:10
Hráč Znojma Čihal Petr (14) vystřelil na bránu Sparty, ale Martin Beneš (30) odrazil míček svou helmou.
44:51
Ježek vystřelil, ale Milan Fridrich odpálil míček mimo hřiště.
43:52
Znojemský hráč běžel sám na bránu, ale minul.
40:52
Po souboji na znojemské polovině hřiště si vybojovala Sparta standartní rozehrávku, která neskončila střelou.
39:44
Znojmo v posledních deseti vteřinách pokusilo zaútočit na branku Sparty, ale neúspěšně.
39:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Ujhelyi, asistoval Marek Zouzal (4:3).
38:08
Hráč Znojma Šindelář Martin se pokusil vystřelit, ale míček svým stehnem zastavil Jan Marvánek (24).
37:20
Koščo si obehrál tři hráče, ale jeho střela šla mimo bránu.
36:05
Hráč Znojma se pokusil vystřelit, ale míček skončil v boční síti brány.
35:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Marek Zouzal (3:3).
33:12
Hráč Sparty udělal otočku a poslal míček na svého spoluhráče, který dále poslal míček na střed na Roberta Košira (22), jehož střela letěla mimo.
33:06
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Procházka, asistoval Jakub Martinek (2:3).
30:57
Po krátkém souboji u brány si chytl míček Martin Beneš (30) a poslal ho na svého spoluhráče.
30:30
Jaroš si vybojoval míček a v oslabení chtěl jít sám na bránu, ale jeho klička byla zachycena znojemskými hráči.
30:12
Vyloučen hráč Marek Koščo družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
29:38
Krejča dostal přihrávku na střed, ale jeho střela šla mimo.
28:54
26:54
Hráč Znojma Sláma Petr (17) se pokusil vystřelit, ale míček se odrazil od tyčky a skončil za mantinelem.
26:30
Bartoš stál na středu před bránou, kam dostal nádhernou přihrávku, ale jeho střela šla přímo na hruď znojemského brankáře.
25:01
Svatoš si chtěl prohodit míček mezi dvěma hráči Znojma, ale znojemští hráči mu ho sebraly.
23:33
Míček skákající ve vzduchu zachytil golman Sparty Martin Beneš (30) do svých rukou.
22:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Michal Zeman, asistoval Daniel Kalaš (2:1).
21:57
Hráč Sparty Dominik Bartoš (6) vystřelil, ale příliš prudce a míček letěl mimo.
20:01
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině Acema Sparta Praha, TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:7
20:00
19:50
Sparta se pokusila v posledních 10 vteřinách vystřelit, ale neúspěšně.
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:23
Hráč Sparty se pokusil vystřelit, ale branku minul vzduchem.
17:58
Po souboji na polovině Znojma si hosté vybojovaly balónek a šli do útočné pozice.
13:55
Míček poskakoval v malém brankovišti znojemské branky, ale naneštěstí pro Spartu si ho brankář všiml a včas zachytil.
13:39
Hráč Sparty Jan Krejča (88) se pokusil vystřelit, ale míček se odrazil od nohy bránícího protihráče.
12:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval David Ježek (1:1).
11:32
Míček letící vzduchem si zpracoval hráč Znojma, ale poté mu ho protihráč sebral.
08:52
Po vybojovaném míčku se Znojmo rozhodlo zaútočit a střelilo 1. gól tohoto utkání.
08:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Jiří Salava (0:1).
07:14
Hráč Sparty David Ježek (3) se pokusil vystřelit, ale míček se odrazil od protihráčovy čepele.
05:37
Hráč Znojma Kocharič Tomáš (92) běžel sám na bránu a pokusil se vystřelit bekendem, ale míček se odrazil od horní tyčky.
03:42
Lukáš Ujhelyi (12) dostal nahrávku crossem, ale jeho střela byla příliš prudká a letěla vzduchem mimo hrací pole.
02:46
Hráč Znojma Milan Fridrich (27) běžel sám na bránu, ale střela se odrazila od hrudi Martina Beneše.
01:32
Hráč Sparty 88 Jan Krejča, chtěl dorazit míček do brány, ale minul.
00:40
Hráč týmu Acema Sparta Praha Košir Robert (22) se pokusil vystřelit z otočky, ale neúspěšně.
00:01
Buly vyhrál tým Acema Sparta Praha.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Martin Pánek, Vojtěch Procházka, Tomáš Kucharič, Milan Fridrich, Daniel Krejčíř
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Milan Garčar, Ondřej Svatoš, Jaroslav Jaroš, Michal Kareš