3:2
3:3
1:0
- : -
branky (asistence): 06:11 Michal Janeček (Přemek Pakosta), 08:57 Ivo Teichman (Marek Ďopan), 10:48 Patrik Petr (Přemek Pakosta), 23:11 Přemek Pakosta (Tomáš Dlesk), 28:07 Tomáš Dlesk, 36:00 Jan Kourek (Petr Němeček), 42:54 Filip Krigovský (Tomáš Dlesk)
branky (asistence): 09:17 Marek Dzierža (Jaromír Ekl), 09:56 Kamil Břiška (Radek Matějíček), 32:17 Tomáš Kadlec (Kamil Břiška), 37:49 Marek Dzierža (Štěpán Slaný), 39:15 Daniel Štěrba (Jakub Jirsa)

Sokol Pardubice - FBC 4CLEAN Česká Lípa 7:5
7. Michal Janeček, 9. Ivo Teichman, 11. Patrik Petr, 24. Přemek Pakosta, 29. Tomáš Dlesk, 37. Jan Kourek, 43. Filip Krigovský - 10. Marek Dzierža, 10. Kamil Břiška, 33. Tomáš Kadlec, 38. Marek Dzierža, 40. Daniel Štěrba; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:4; využití: 1:0; diváků: 555; zásahy brankářů: Petr Musil 13 - Ivan Ponomarev 27; po třetinách: 3:2, 3:3, 1:0;
60:01
Komentář trenérky týmu hostí Lenky Bartošové: V dnešním zápase mě mrzí to, že jsme si řekli, že se nesmíme nechat vyloučit a bohužel šest vyloučení je fakt hodně. Musíme odstranit individuální chyby, protože těch bylo také dost. Když se zlepšíme v těchto věcech, tak si myslím, že se herně zvedneme a i výsledky budou lepší.
60:01
Nejlepší hráči utkání - domácí: 20 Jan Kourek, hosté: 66 Daniel Štěrba.
60:01
Komentář trenéra domácíh Milana Koubka: Po včerejšku to pro nás rozhodně nebylo jednoduché utkání. Neběhalo nám to tolik, jak jsme chtěli. Navíc i hru jsme si představovali trochu jinak. O to více si cením dnešní výhry, kterou tým vybojoval svým charakterem a týmovým výkonem. Děkuji našemu klubu, všem organizátorům a dobrovolníkům za skvělou víkendovou akci, která proběhla dle mého názoru na jedničku a myslím, že i lidi se museli maximálně bavit. Doufám, že se ve stejném počtu uvidíme příští vík
60:01
Střely ve 3. třetině - 9:6
60:00
58:20
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
58:16
Pakosta již téměř zakončil do branky hostů, ale na poslední chvíli mu tam soupeř skočil.
57:00
Hosté se rozhodli pro hru bez gólmana a jsou nyní v 6.
55:42
Dleskovu střelu gólman hostí vyráží za mantinely.
55:23
Timeout Sokol Pardubice
51:47
Domácí mají volný úder v rohu za brankou hostů.
47:05
Hra je provázena mnoha chybami obou týmu. Avšak Lípa je stále ve velké šanci vyrovnat.
42:54
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Filip Krigovský, asistoval Tomáš Dlesk (7:5).
40:01
Střely ve 2. třetině - 14:5
40:00
40:00
39:15
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Daniel Štěrba, asistoval Jakub Jirsa (6:5).
37:49
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Štěpán Slaný (6:4).
36:51
Břiška střílí mimo.
36:00
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Jan Kourek, asistoval Petr Němeček (6:3).
34:37
Musil střelu vyráží maskou.
32:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Tomáš Kadlec, asistoval Kamil Břiška (5:3).
32:10
Pakosta strefuje tyč!
31:15
Dnešnímu utkání přihlíží 555 diváků.
30:23
Pardubice svou přesilovku pravděpodobně nevyužijí. Poslední šanci nevyužil Gregor, který vystřelil nad branku soupeře.
28:30
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
28:07
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Tomáš Dlesk bez asistence (5:2).
27:32
Černý se poprvé v extralize objevuje na palubovce. Vystřídal zraněného Teichmana.
23:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Tomáš Dlesk (4:2).
21:17
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za špatné střídání.
19:08
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
18:20
Dzierža mohl vstřelit gól téměř do prázdné branky, ale promáchl.
17:00
Kourkovu střelu gólman hostí vychytává.
14:31
Musil předvedl další rychlý zákrok.
13:23
Na poslední chvíli Musil vyrazil míček od brankové čáry.
11:47
Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil Jakub Jirsa.
11:47
Vyloučen hráč Tomáš Dlesk družstva Sokol Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
11:33
Vyloučen hráč Kamil Břiška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
10:48
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Patrik Petr, asistoval Přemek Pakosta (3:2).
09:56
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Kamil Břiška, asistoval Radek Matějíček (2:2).
09:17
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jaromír Ekl (2:1).
08:57
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Marek Ďopan (2:0).
06:25
Šanci na gól měl nyní Gregor, ale vystřelil mimo.
06:11
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Michal Janeček, asistoval Přemek Pakosta (1:0).