1:1
3:3
4:3
- : -
branky (asistence): 18:13 Josef Rýpar (Jakub Hubálek), 20:48 Lukáš Hájek (Jan Šebesta), 32:55 Ondřej Firda (Lukáš Hájek), 35:11 Lukáš Hájek (Ondřej Firda), 41:23 Adam Delong (Marek Bräuer), 49:26 Jakub Hubálek (Jan Šebesta), 50:57 Ondřej Firda (Jakub Hubálek), 56:45 Adam Delong (Martin Nehera)
branky (asistence): 06:54 Jakub Slavík (Jakub Kolísko), 21:29 Petr Brautferger (Martin Mühlfait), 31:39 Tomáš Váňa (Marek Deutsch), 38:32 Peter Nehila (Jakub Slavík), 55:31 Jakub Kolísko (Marek Beneš), 56:35 Ondřej Němeček (Jakub Kolísko), 59:46 Milan Meliš (Marek Beneš)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Tatran Teka Střešovice 8:7
19. Josef Rýpar, 21. Lukáš Hájek, 33. Ondřej Firda, 36. Lukáš Hájek, 42. Adam Delong, 50. Jakub Hubálek, 51. Ondřej Firda, 57. Adam Delong - 7. Jakub Slavík, 22. Petr Brautferger, 32. Tomáš Váňa, 39. Peter Nehila, 56. Jakub Kolísko, 57. Ondřej Němeček, 60. Milan Meliš; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 0 + Jakub Hubálek 5:1 + Ondřej Němeček ČK3 + 5; využití: 1:2; diváků: 904; zásahy brankářů: Lukáš Souček 16 - Tomáš Kafka 10; po třetinách: 1:1, 3:3, 4:3;
60:00
Komentář k utkání trenéra hostů pana Luďka Beneše: Na to, že máme začátek sezóny, mohlo dnes početné publikum sledovat velmi solidní utkání, které nakonec rozhodla větší efektivita domácích a začátek třetí třetiny, kdy jsme úplně nehráli to co bysme chtěli.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích pana Pavla Bruse 1/2: Dvě třetiny otevřené utkání, kde oba týmy spálili hromadu šancí. Ve třetině jsme vzali soupeři brejku a v tu chvíli byl bezzubý a my jsme na hřišti dominovali. Nebýt nešťastné "pětky", tak by se soupeř do hry už nedostal. Paradoxně nás vyloučení semklo, takže win win situace. Konec zápasu nebudu komentovat. Reprezentanti v mých očích vypadají jinak.
60:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice 5, Tatran 10 Střely celkem: Vítkovice: 18, Tatran 23
60:00
Komentář k utkání trenéra domácích pana Pavla Bruse 2/2: Jsem rád, že jsme utkání ustáli v hlavě...teda až na broňu, ale on se z toho určitě poučí. Přeji soupeři klidnou cestu domů.
60:00
Nejlepší hráč domácích: Lukáš Hájek Nejlepší hráč hostů: Jakub Slavík
60:00
59:59
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice na 5 minut za hrubost.
59:59
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Teka Střešovice do konce utkání.
59:46
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Marek Beneš (8:7).
59:46
Meliš ještě drží naděje Tatranu.
58:54
Brauer vyhazuje a jen těsně míjí prázdnou branku Tatranu.
58:10
Timeout Tatran Teka Střešovice
58:10
Tatran opět v šesti.
56:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Martin Nehera (8:6).
56:45
Delong skoruje v závěru oslabení a vrací domácím dvoubrankový náskok.
56:35
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Jakub Kolísko (7:6).
56:35
A Němeček přidává další gól. Už je to jen o gól a Tatran má ještě k dispozici zhruba půl minuty přesilovky.
55:31
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Marek Beneš (7:5).
55:31
Tatran snižuje a pokračuje ve hře 6 na 4.
55:20
Atmosféra v hale je velmi vypjatá.
54:24
Tatran to zkouší v šesti proti čtyřem.
52:11
Vyloučen hráč Jakub Hubálek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 5 minut za sekání.
52:11
Hubálek zřejmě trefil holí Beneše do obličeje, za což vyfasoval pěti minutový trest. Divákům se to nelíbí a během přesilovky Tatranu pískají.
52:10
A opět je tu spolupráce těchto dvou hráčů, tentokrát si však obrátili role, Hubálkovu střelu vyráží Kafka maskou.
50:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Jakub Hubálek (7:4).
50:57
A je tu další gól vítkovic, tentokrát po spolupráci dvou hráčů se samými pětkami na zádech.
49:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jakub Hubálek, asistoval Jan Šebesta (6:4).
49:26
Poprvé v dnešním utkání odskakuje jeden tým do dvoubrankového vedení, zásluhou Jakuba Hubálka jsou to vítkovice.
47:50
Slavík ve velké šanci po chybě obrany, střílí mimo.
46:15
Beneš ve velké šanci, Souček opět úspěšnější.
44:12
Souček opět skvěle zasáhl proti střele Jakuba Kolíska.
41:23
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Adam Delong, asistoval Marek Bräuer (5:4).
41:23
Brauer vyslal na zteč Delonga, který překonává Kafku a vrací Vítkovicím jednobrankový náskok.
40:01
Buly tentokrát pro vítkovice,
40:00
Střela do tyčky hráč Petr Brautferger družstva Tatran Teka Střešovice .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Vítkovice 6, Tatran 9
40:00
39:13
Souček vytáhl další důležitý zákrok, tentokrát proti Melišově střele.
38:32
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Peter Nehila, asistoval Jakub Slavík (4:4).
38:32
Nehila vyrovnává a odnáší si míček.
36:04
Souček excelentně zasáhl proti Benešově střele a drží tak těsný náskok domácích.
35:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Ondřej Firda (4:3).
35:11
Hájek zůstal nehlídán obranou na velkém brankovišti, dostal dlouhou nahrávku od Firdy a bez problémů překonává Kafku.
34:21
Tatran se dostal do přečíslení 2 na 1, Slavík řeší střelou, která se mezi tři tyče nevlezla.
32:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Lukáš Hájek (3:3).
32:55
To co nedotáhl Gál se už ale povedlo Firdovi, který tak opět vrací nerozhodný stav.
32:17
Gál měl hodně blízko k vyrovnání, potřeboval k tomu asi o dva centimetry delší ruku nebo hokejku.
31:39
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Marek Deutsch (2:3).
31:20
Brautferger trefuje pouze clonícího spoluhráče.
28:10
Delong předložil Vilímovi před prázdnou bránu, ten promáchl.
27:07
Hubálek ve velké šanci nedokázal přehodit Kafku.
26:07
Na hřišti se objevuje Lukáš Hrubý.
24:23
Svačinka míjí Součkovu branku.
21:29
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Martin Mühlfait (2:2).
21:29
A Tatran bleskově vyrovnává z rychlého protiútoku.
20:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Jan Šebesta (2:1).
20:48
Hájek posílá vítkovice do vedení.
20:01
Buly opět pro tatran.
20:00
Střela do tyčky hráč Milan Meliš družstva Tatran Teka Střešovice .
20:00
Střela do tyčky hráč Marek Beneš družstva Tatran Teka Střešovice .
18:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Jakub Hubálek (1:1).
18:13
Rýpar využívá přesilovku a Vítkovice vyrovnávají stav.
16:55
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva Tatran Teka Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:30
Tatran ted asi na dvě minuty zavřel vítkovice a točil je na jejich obranné půlce, gól z toho nakonec nevytěžil.
13:09
Tatran opět vystihl rozehrávku domácích a dostal se do přečíslení, které jim ale gól nepřineslo.
10:01
Vítkovice dostaly možnost standardky z úrovně velkého brankoviště, ta se jim ale příliš nepovedla.
08:38
Velká šance Brauera, Kafka vyráží.
06:54
Branku družstva Tatran Teka Střešovice vstřelil Jakub Slavík, asistoval Jakub Kolísko (0:1).
06:54
Tatran otevírá skore dnešního utkání, Jakub Slavík bekhendem překonává Součka.
05:57
Pěkná kombinace Delonga s Vilímem, první jmenovaný ale střílí těsně vedle.
05:25
Háje vystihl rozehrávku hostů, skákající míček ale nedokázal zkrotit.
04:40
Hájek ze standardky po zemi pouze do Kafky.
02:43
Benešovu střelu vyráží Souček, vzápětí na druhé straně si do dobré pozice vyběhl Brauer, který však Kafkovu bránu míjí.
02:00
Sova u mantinelu faulován a rozehrávají Vítkovice.
00:28
Němeček z dobré pozice pálí nad.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu získává pro svůj tým Marek Deutsch.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Teka Střešovice: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Beneš, Ondřej Vítovec, Milan Meliš, Ondřej Němeček, Adam Tlapák
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jakub Hubálek, Ondřej Firda, Lukáš Hájek, Jan Šebesta, Josef Rýpar