3:0
2:3
2:3
- : -
branky (asistence): 05:39 Ondřej Mikeš (Marek Vávra), 16:20 Tom Ondrušek (Marek Vávra), 18:41 Ondřej Mikeš (Martin Pražan), 24:19 Marek Vávra (Ondřej Mikeš), 27:31 Martin Koutný (Michal Podhráský), 43:02 Michal Strnad (Martin Řezáč), 44:36 Tom Ondrušek (Marek Vávra)
branky (asistence): 28:16 Robert Košir (Dominik Bartoš), 29:23 Jan Marvánek (Matěj Pruner), 35:27 Ondřej Svatoš (Milan Garčar), 40:51 Marek Koščo (Jan Krejča), 43:22 Robert Košir (Lukáš Ujhelyi), 48:17 Jan Krejča (Marek Koščo)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha 7:6
6. Ondřej Mikeš, 17. Tom Ondrušek, 19. Ondřej Mikeš, 25. Marek Vávra, 28. Martin Koutný, 44. Michal Strnad, 45. Tom Ondrušek - 29. Robert Košir, 30. Jan Marvánek, 36. Ondřej Svatoš, 41. Marek Koščo, 44. Robert Košir, 49. Jan Krejča; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 4:5; využití: 2:1; diváků: 443; zásahy brankářů: Jan Barák 10 - Martin Beneš 22; po třetinách: 3:0, 2:3, 2:3;
60:00
Komentář k utkání od trenéra domácích Davida Podhráského: "V první řadě bych chtěl poděkovat diváků za skvělou atmosféru a pořadatelům, za skvělou organizaci. Co se týče hry, tak první třetinu jsme odehráli fantasticky, poté jsme dostali dva takové náhodné góly, po kterých se nám hra rozpadla a zbytek zápasu už byl spíš o vůli. Cením si, že jsme ji měli a vítězství urvali. Pokud bude Sparta hrát jako od 25. minuty proti každému, tak tyhle body ještě naberou na hodnotě.
60:00
Komentář trenéra hostů Ondřeje Kašpárka: "První třetinu jsme prospali a v podstatě nevystřelili na branku. V dalším průběhu zápasu jsme se zlepšili, ale dohánět s týmem jako je Chodov stav 0:5 je obrovsky těžké. I když jsme dotahovali, body nemáme. Gratulujeme Chodovu k vítězství. Zároveň děkujeme našim fanouškům, kteří nás i za nepříznivého stavu neustále podporovali!"
60:00
Střely třetí třetiny: Chodov 10:8 Sparta
60:00
59:50
Odkrytá branka, ale Krejča tutovku zahodil.
58:40
Sparta volí hru bez brankáře a jde na Chodov 6 na 5 v poli a vytváří tlak.
58:31
Timeout ACEMA Sparta Praha
58:00
Zblokovaná střela Kalaše skončila těsně nad břevnem.
57:00
Chodov se snaží hru zklidnit a nepouštět Spartu na balonek.
55:00
Hra se přelévá ze strany na stranu a ani jeden ze soupeřů se nedostává do vyložených situacích.
54:00
Na balonku momentálně Sparta nebezpečná střela na zadní tyč. Barák kryje.
52:30
Chodov se snaží kombinovat, ale Spartě dochází čas, tak začíná soupeře napadat.
51:00
Hra je stále v režii domácího Chodova.
50:00
Chodov se snaží hrát s balonkem a opět zklidnit hru, což se zatím daří.
48:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Marek Koščo (7:6).
48:00
Beneš předvádí další skvělý zákrok.
46:00
Vávra do prázdné branky trefil, Beneš však předvedl další skvělý zákrok.
44:37
A je tu další gól. Chodov opět odskakuje.
44:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tom Ondrušek, asistoval Marek Vávra (7:5).
44:20
Skvělý zákrok Beneše proti Mikešovi.
43:22
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Lukáš Ujhelyi (6:5).
43:21
Sparta přišla s okamžitou odpovědí a je to opět o jednu branku.
43:03
Strnad svým premiérovým gólem v extralize uklidňuje situaci a je to 6:4.
43:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strnad, asistoval Martin Řezáč (6:4).
42:00
Chodov se snaží hrát s balonem a dostat Spartu z laufu.
40:52
Dorážka na brankovišti a Sparta snižuje na jediný gól.
40:51
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Koščo, asistoval Jan Krejča (5:4).
40:40
Sýkorovu střelu do prázdné zblokoval obránce.
40:05
Strnad vyskočil z trestné lavice a Chodov opět v plných.
40:00
Střela do tyčky hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Chodov 8:8 Sparta
40:00
39:40
Slušná kombinace Sparty skončila střelou těsně nad.
39:00
Sparta dokázala zatlačit Chodov a dostat se i do příležitostí, ty však zůstali nevyužity.
38:02
Opět držení a Sparta bude mít přesilovku.
38:01
Vyloučen hráč Michal Strnad družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
37:30
Chodov opět uzavírá Spartu na její polovině a snaží se najít ideální střeleckou pozici.
36:05
A máme tu další držení Sparty a další početní výhodu Chodova.
36:04
Vyloučen hráč Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
35:28
A je tu další gól Sparty. Dokázali využít zkrácenou přesilovou hru a snižují na 5:3
35:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ondřej Svatoš, asistoval Milan Garčar (5:3).
35:08
Spartě začíná početní výhoda.
34:25
Síly se nám na 40 vteřin vyrovnají.
34:22
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
34:00
Chodov po závaru před brankou soupeře těsně minul.
33:10
Chodov si opět vyzkouší početní výhodu.
33:08
Vyloučen hráč Marek Zouzal družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
33:00
Kotlas zkusil rychlou střelu od půlky ale branku přestřelil.
32:00
Spartu dva góly očividně nakopli a snaží se Chodov i zatlačit. zatím však bez gólového zakončení.
30:00
Koutný dotlačil míček do branky, ale rozhodčí viděli faul a gól neuznávají.
29:24
Marvánek trefil skvěle backhandem z první a Sparta snižuje na 5:2!
29:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Marvánek, asistoval Matěj Pruner (5:2).
28:17
Sparta z první střely na branku trefuje a snižuje na 5:1!
28:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Robert Košir, asistoval Dominik Bartoš (5:1).
28:00
Plíhal trefuje břevno!
27:32
Koutný z předbrankového prostoru trefuje odkrytou branku.
27:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Michal Podhráský (5:0).
27:00
Break 2 na 1 pro Chodov zůstal nevyužit.
26:38
Nebezpečná standartní situace pro Spartu zůstává nevyužita. Hostující útočník promáchl v dobré příležitosti.
25:30
Chodov zatlačil Sparťanskou defenzivu, ale bez gólové šance.
24:20
Vávra rychlou střelou před brankou vstřílí gól a připisuje si 3 bod v zápase.
24:19
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Ondřej Mikeš (4:0).
23:00
Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu. Ani jeden z týmů se nedostal do vyložené příležitosti.
21:00
Chodov se po buly dostal na balonek a snaží se hrát svou hru. Sparta zatím kryje všechny skulinky.
20:00
Střela do tyčky hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
18:42
Mikeš využívá početní výhodu 4 na 3, když při samotném uniku vykoupal hostujícího gólmana. Chodov 3:0 Sparta
18:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Martin Pražan (3:0).
18:32
Vyloučen hráč Marek Matejčík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:32
Vyloučen hráč Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:00
Vávra z velkého úhlu zkoušel trefit branku. Brankář Sparty však předvedl skvělý zákrok.
16:53
Chodov si opět vyzkouší přesilovou hru.
16:52
Vyloučen hráč David Ježek družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
16:21
Ondrušek z volné pozice na středu trefuje a Chodov vede 2:0!
16:20
15:10
Nyní se početní výhodu vyzkouší i domácí po faulu Košira.
15:03
Vyloučen hráč Robert Košir družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za držení.
14:00
Chodov šel 3 na 1 ale nakonec z toho nebylo ani zakončení. Garčar skvěle odbránil.
13:00
Další blok Chodovské obrany a následný break. Ten však zůstává nevyužit.
11:30
Chodov se dostává k balonku po faulu na Baráka. Opět tvoří na své polovině.
10:30
Sparťanská střela letí těsně nad!
10:00
Chodov se snaží dostat do Sparťanské klece, ale Sparta stále dobře brání.
08:30
Druhá lajna Chodova dokázala Spartu zamknout na její polovině, ale Sparta poctivě brání a Chodov se nedostal do výraznější příležitosti.
07:00
Momentálně se Sparta snaží tvořit hru ale vysoce pressující Chodov jí k tomu nedává dostatek příležitostí.
05:40
Mikeš dorazil kutálející se balonek z brankoviště do branky a Chodov se ujímá vedení.
05:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Ondřej Mikeš, asistoval Marek Vávra (1:0).
04:50
Sparta se i přes tlak nedokázala dostat do střely a Chodov oslabení zvládá.
03:31
Chodovu se povedlo držet míček u Sparťanské branky dostatečně dlouho, a Sparta si zatím nevytvořila potřebný tlak.
02:51
Sparta po faulu Ondruška, který zastavoval break, bude mít výhodu přesilové hry.
02:50
Vyloučen hráč Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za držení.
02:00
Domácí drží míček na své polovině a snaží se točit obranu Sparty. Skulinku však zatím neobjevili.
00:42
Na zemi v domácím brankovišti zůstal ležet Barák, ale po mírném ošetření je v pořádku a míček na holích domácích.
00:01
Úvodní buly vyhráli domácí a začínají od obránců postupným útokem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Martin Beneš; hráči v poli: David Ježek, Ondřej Svatoš, Jaroslav Jaroš, Michal Kareš, Milan Garčar
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Marek Vávra, Ondřej Mikeš, Tom Ondrušek