6:1
3:1
4:5
- : -
branky (asistence): 03:42 Antonín Palatínus (Adam Růžek), 05:16 Matyáš Krebner (Antonín Palatínus), 06:03 Pavel Čihák (Daniel Cabejšek), 08:13 David Šimek (Patrik Kieler), 15:08 Jakub Šárka (Patrik Kieler), 19:57 Jakub Šárka (Lukáš Miščík), 25:18 David Šimek (Jakub Šárka), 26:31 Vojtěch Zezulka (Matyáš Krebner), 38:56 Vojtěch Zezulka (Matyáš Krebner), 49:24 Patrik Kieler (Pavel Čihák), 53:37 Jakub Šárka (Patrik Kieler), 58:05 Matyáš Krebner (Daniel Cabejšek), 59:13 Daniel Cabejšek (Matyáš Krebner)
branky (asistence): 12:25 Jiří Juhaňák (Petr Koláčný), 21:35 Václav Černoch, 40:46 Lukáš Mráz (Petr Kadlec), 41:24 Václav Černoch, 44:43 Lukáš Mráz (David Sládeček), 52:50 Artürs Jurševskis (Václav Černoch), 57:03 Artürs Jurševskis (Václav Černoch)

FbŠ Bohemians - itelligence Bulldogs Brno 13:7
4. Antonín Palatínus, 6. Matyáš Krebner, 7. Pavel Čihák, 9. David Šimek, 16. Jakub Šárka, 20. Jakub Šárka, 26. David Šimek, 27. Vojtěch Zezulka, 39. Vojtěch Zezulka, 50. Patrik Kieler, 54. Jakub Šárka, 59. Matyáš Krebner, 60. Daniel Cabejšek - 13. Jiří Juhaňák, 22. Václav Černoch, 41. Lukáš Mráz, 42. Václav Černoch, 45. Lukáš Mráz, 53. Artürs Jurševskis, 58. Artürs Jurševskis; rozhodčí: Jakub Nábělek - Radek Štengl; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 145; zásahy brankářů: Michal Kotouček 25 - Jan Mazánek 0, Filip Kuhn 15; po třetinách: 6:1, 3:1, 4:5;
60:00
Vyjádření hostujícího trenéra Jana Kadlece : Na 7 vstřelených branek se dá ve florbale určitě vyhrát, ale je potřeba disciplína, nasazení a ochota pracovat pro tým. Věřím, že proti Spartě začneme jinak než dnes.
60:00
Celkový počet střel - 28:32.
60:00
Vyjádření domácího trenéra Michala Jedličky : Dneska jsme viděli opět atraktivní utkání, diváci si přišli na své. Padalo hodně branek z krasných akcí a i přes malé komplikace ve třetí třetině jsme zaslouženě vyhráli. Určitě budeme pokračovat v započaté práci.
60:00
Máme tu konec utkání. Ve strhující podívané vyhrála domácí FBŠ BOHEMIANS nad ITELLIGENCE BULLDOGS BRNO 13:7.
60:00
Nejlepší hráči utkání: Matyáš Krebner a Václav Černoch
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 9:16.
60:00
59:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Matyáš Krebner (13:7).
58:05
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Daniel Cabejšek (12:7).
58:05
Domácí využili hru bez brankáře a potvrzují tak svůj skvělý výkon.
57:03
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Artürs Jurševskis, asistoval Václav Černoch (11:7).
54:51
Hosté už zkoušejí hru bez brankáře.
54:07
Timeout itelligence Bulldogs Brno
53:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Patrik Kieler (11:6).
53:37
Bohemka po krásné kombinaci navyšuje náskok na 11:6.
52:50
52:30
Hosté využívají přesilovku a snižují na 10:6
52:24
Vyloučen hráč Adam Růžek družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za držení.
50:49
Vyloučen hráč Patrik Kieler družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
49:29
Po rychlém uniku vstřelil branku Patrik Kieler.
49:24
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Patrik Kieler, asistoval Pavel Čihák (10:5).
49:24
Zápas nabízí strhující podívanou. Oba dva týmy dávají všechny síly do poslední třetiny.
46:41
Vyloučen hráč Pavel Čihák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za hrubost.
46:41
Vyloučen hráč Petr Koláčný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
46:41
Sledujeme zápas plný emocí. Máme tu vyloučení na obou stranách.
45:00
Trenér domácích burcuje svoji obrannou linii k zodpovědnějšímu výkonu.
44:43
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval David Sládeček (9:5).
43:17
Brno vycítilo příležitost a tlačí domácí klub.
41:24
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Václav Černoch bez asistence (9:4).
41:24
Hosté ještě nechtějí vzdát dnešní utkaní a snižují stav na 9:4.
40:46
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Lukáš Mráz, asistoval Petr Kadlec (9:3).
40:46
Chybu v rozehrávce potrestali hosté a snižují na 9:3.
40:01
Třetí třetina zahájena. Hned ze začátku drží domácí míček na svých holích
40:00
40:00
Rozhodčí už přicházejí na hřiště. Třetí třetina začne za malý okamžik.
40:00
Střely na branku v druhé třetině - 10:8
40:00
39:00
Dnešnímu atraktivnímu zápasu přihlíží 145 diváků.
38:56
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Vojtěch Zezulka, asistoval Matyáš Krebner (9:2).
38:56
Další navýšení ze strany Bohemky. Stav utkání je tedy 9:2!
37:00
Hosté chtějí snížit do konce druhé třetiny. Tlačí domácí tým na jejich polovině a krásně kombinují.
35:00
Hráč Bohemians Patrik Kieler teď mohl navýšit náskok. Po krásné střele trefil jen tyč.
33:13
Velká slabina hostů je jejich časté faulovaní.
30:20
Na Děkance panuje skvělá atmosféra, lidé se baví hrou svých hráčů.
29:00
Domácí měli možnost navýšit svůj náskok, jenže se tak nestalo. Trestné střílení neproměnil hráč s číslem 91 Šárka Jakub.
26:31
26:31
Z brankami se roztrhl pytel. Po krásné kombinaci zvyšuje Zezulka Vojtěch na 8:2.
25:18
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Jakub Šárka (7:2).
25:18
Dvojitá přesilovka využita! Domácí jdou do vedení 7:2.
24:49
Vyloučen hráč Lukáš Michálek družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
Bohemka má výborně naučené přesilovky a vůbec nepouští hosty na svojí polovinu.
23:07
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
21:35
20:01
Začala druhá třetina a hned tu máme branku. Hosté snižují golem Černocha Václava. Stav utkání je 6:2.
20:00
20:00
Za malý moment začne druhá třetina.
20:00
Střely na branku v první třetině - 9:4
20:00
V první třetině vyhrává domácí bohemka 6:1. Jednoznačný výsledek, který málokdo čekal.
20:00
19:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Lukáš Miščík (6:1).
19:57
Domácí z malého brankoviště využívají početní výhodu.
18:48
Vyloučen hráč Jiří Juhaňák družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za vysoká hokejka.
18:48
Nesmyslný zákrok hostujícího Juhaňáka
17:00
V přesilové hře se hraje jen na útočné části domácích.
16:00
Bohemians určuje tempo zápasu. Výsledek tomu jen odpovídá.
15:26
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
15:08
15:08
Rychlá akce elitní lajny domácích po vzoru falunského dua Enström - Galante Carlström.
12:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Juhaňák, asistoval Petr Koláčný (4:1).
12:25
Hosté poprvé vsítili branku. Prvním střelcem Brna se stal Jiří Juhaňák.
11:43
Vyloučen hráč Michal Kotouček družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
09:30
Domáci diváci jsou v euforii, takový nástup nečekali
08:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil David Šimek, asistoval Patrik Kieler (4:0).
06:03
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Pavel Čihák, asistoval Daniel Cabejšek (3:0).
05:17
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Kuhn družstva itelligence Bulldogs Brno
05:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Antonín Palatínus (2:0).
03:42
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Antonín Palatínus, asistoval Adam Růžek (1:0).
03:42
Domácí jdou do vedení 1:0. Branku vsítil Antonín Palatínus.
00:03
Ze začátku zápasu jsou mírně aktivnější hosté. Mají víc míček na svých florbalkách.
00:01
Zápas právě začal.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Nábělek a Radek Štengl.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Petr Kadlec, Jiří Bauer, Miroslav Kladivo, Václav Černoch, Petr Koláčný
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Michal Kotouček; hráči v poli: Pavel Čihák, Kryštof Krbec, Patrik Kieler, David Šimek, Jakub Šárka
00:00
Krásný podvečer všem florbalovým divákům. Dnešním online zápasem FbŠ Bohemians – itelligence Bulldogs Brno Vás provede Josef Bulín. Přeji vám příjemné čtení