3:9
- : -
FBS Olomouc
FBS Olomouc
branky (asistence): 17:02 Jitka Oháňková (Petra Mandátová), 45:03 Barbora Pařízková (Barbora Lichnová), 46:06 Tereza Mikulová (Petra Mandátová), 52:13 Tereza Tomanová (Karolína Šablaturová)
branky (asistence): 06:06 Michaela Šulanová (Dominika Steinbachová), 06:56 Lucia Košturiaková (Tereza Hanzlíková), 08:27 Denisa Billá (Lucie Pilíková), 13:15 Lucia Košturiaková (Tereza Hanzlíková), 35:59 Denisa Billá (Lucie Pilíková), 40:37 Tereza Hanzlíková (Iveta Hyršlová), 43:29 Barbora Zabavská (Lucia Košturiaková), 44:18 Denisa Billá (Michaela Šulanová), 50:40 Adéla Polívková (Dagmar Surá), 51:01 Lucie Pilíková (Nikola Hermannová), 51:18 Tereza Hanzlíková (Lucia Košturiaková), 52:52 Tereza Hanzlíková (Iveta Hyršlová), 55:12 Lucia Košturiaková (Martina Čapková), 57:11 Iveta Hyršlová (Lucia Košturiaková)

FBS Olomouc - Ivanti TIGERS FK Jižní Město 4:14
18. Jitka Oháňková, 46. Barbora Pařízková, 47. Tereza Mikulová, 53. Tereza Tomanová - 7. Michaela Šulanová, 7. Lucia Košturiaková, 9. Denisa Billá, 14. Lucia Košturiaková, 36. Denisa Billá, 41. Tereza Hanzlíková, 44. Barbora Zabavská, 45. Denisa Billá, 51. Adéla Polívková, 52. Lucie Pilíková, 52. Tereza Hanzlíková, 53. Tereza Hanzlíková, 56. Lucia Košturiaková, 58. Iveta Hyršlová; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 4:3; využití: 1:2; diváků: 71; zásahy brankářů: Martina Franková 34 - Karolína Červová 18; po třetinách: 1:4, 0:1, 3:9;
60:00
Komentář trenéra hostí: První třetina se nám celkem povedla. Ve druhé třetině jsme polevili, soupeř se dostal do hry a měl spoustu šancí. O druhé pauze jsme si demokraticky řekli, že máme přidat a třetí třetina od nás byla už v pořádku. Děkkujeme soupeři, který se celý zápas sanžil hrát aktivní florbal a chtěl bych pochválit soupeřovu gólmanku, která nám pochytala spousty šancí.
60:00
Střely na bránu po 3. třetině: FBS Olomouc - 13 - Ivanti TIGERS Jižní Město - 21.
60:00
Komentář trenéra domácích: Vítáme novou sezonu zápasem s mistrem a výkonem, za který se nemusíme stydět. Ukázali jsme více herních tváří a především jsme dokázali, že jakmile se celý tým více pozná a sehraje, budeme nebezpeční a lepší než loni. Gratuluji soupeři k vítězství a přeji klidnou cestu do Prahy.
60:00
Střely na bránu celkem: FBS Olomouc - 22 - Ivanti TIGERS Jižní Město - 48.
60:00
59:05
Jižní Město i ke konci utkání nevzdává napadání a získává z něj spousty míčků.
57:54
Bekhendový pokus Billé končí mimo bránu Frankové.
57:11
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Lucia Košturiaková (4:14).
57:11
Po velké šanci Čapkové, kterou ještě zachránila Franková, se už hosté znovu prosazují. Tentokráte je branka připsána Hyršlové.
56:55
Rána Čapkové ze standardní situace končí v domácí obraně.
56:18
Pilíková opět ukazuje svoji jedinečnou rychlost, díky které se jednoznačně odlišuje od ostatních hráček.
55:12
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Martina Čapková (4:13).
55:12
Po další nepřesné rozehrávce se k míčku na středu hřiště dostala Košturiaková a přesnou střelou vymetla levou šibenici branky Frankové.
54:20
Toto je pro online zapisovatele jednoznačně těžký zápas, jelikož padá gól za gólem a on prakticky nestačí psát.
52:52
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Iveta Hyršlová (4:12).
52:52
Máme tu hattrick! 12. branku pražského celku střílí ve svém úvodním duelu Hanzlíková.
52:13
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Tomanová, asistoval Karolína Šablaturová (4:11).
52:13
Tak to je rychle využitá přesilovka, když se svým prvním gólem v extralize prosazuje Tomanová.
52:01
Vyloučen hráč Barbora Zabavská družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za hra rukou.
51:18
Timeout FBS Olomouc
51:18
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Tereza Hanzlíková, asistoval Lucia Košturiaková (3:11).
51:18
Tak to je skutečně rychlý sled událostí. Nejprve svou rychlost prokázala Pilíková a po následné kličce přesně zakončila. Poté Pěknou kombinaci zakončila svým druhým gólem v utkání Hanzlíková a zvyšuje tak už na 11:3.
51:01
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Nikola Hermannová (3:10).
50:40
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Adéla Polívková, asistoval Dagmar Surá (3:9).
50:40
Po vytočení zpoza brány se ke střele dostala Polívková a zvyšuje na 9:3.
49:56
Pěkná šance domácích, když nahrávku Fleischmannové si stáhla ke střele Horáčková, jejíž ránu lapila Červová.
48:52
Jižní Město opět v šancích, když tentokráte dorážela znovu Billá, ale Franková vykouzlila další zásah.
47:54
Další pohledná individuální akce v podání Kubišové, ale opět bez přesvědčivé koncovky.
46:06
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Tereza Mikulová, asistoval Petra Mandátová (3:8).
46:06
Další gól domácích. Olomoucké hráčky se pomalu dostávájí do zpět do zápasu, když pěknou nahrávku Mandátové zakončila přesnou střelou ze zátahu Mikulová.
45:03
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Barbora Pařízková, asistoval Barbora Lichnová (2:8).
45:03
Olomouci se daří snížit, když nahrávku Lichnové uklidila bekhendem za záda Červové Pařízková.
44:18
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Michaela Šulanová (1:8).
44:18
Tak už je to 8:1, když se prosadila hvězdná reprezentantka Billá přesnou dorážkou.
43:29
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Barbora Zabavská, asistoval Lucia Košturiaková (1:7).
43:29
Tak přeci jenom se Zabavská trefila, když zakončila nahrávku Košturiakové do odkryté klece.
43:19
Pěknou kombinaci hostí zakončila Zabavská střelou do připravené Frankové.
41:48
Trestné střílení družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město neproměnil Martina Čapková.
41:48
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
41:48
Po faulu Mikulové se k trestnému střílení postavila Čapková, která napálila pouze břevno, takže hosty nyní čeká další přesilová hra.
40:37
40:37
A je to 6:1. Po chybě v domácí defenzívě Hyršlová našla "ex" vítkovickou Hanzlíkovou, která zakončila svůj první extraligový gól za pražský celek.
40:25
Domácí opět ukázali dobrý úvod, ale následná střela nebyla problémem pro Červovou.
40:01
Třetí část zahájena. U míčku hosté.
40:00
Střela do tyčky hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město .
40:00
40:00
40:00
Ve druhé části předvedl domácí tým výborný úvod, ale s postupem času se k režii utkání dostalo zpět Jižní Město, které ještě vstřelilo jednu branku, čímž událo stav utkání na 5:1.
40:00
39:40
Brilantní individuální akce Kubišové, která ještě nahrála míček do střelecké pozice Suré, jenž vypálila do břevna olomoucké svatyně.
39:01
Košturiaková se vytočila na středu hřiště, ale následnou střelu umístila vedle brány Frankové.
37:43
Jižní Město opět mačká Olomouc na útočné polovině, ale domácí nechtějí dát kůži lacino a zuby nehty brání vstřelení další branky.
35:59
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Lucie Pilíková (1:5).
35:59
Sama faulovaná Denisa Billá využívá přesilovou hru, když přízemní střelou z první trefuje zařízení a zvyšuje stav utkání na 5:1.
35:39
Mandátová se z právé strany řítila na Červovou, ale ta úspěšně zasahuje.
35:10
Další zbytečný faul dává pražskému celku příležitost přesilové hry.
35:07
Vyloučen hráč Martina Podroužková družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:23
Jižní Město opět přidalo a tempo utkání je nyní opět extraligové.
33:43
Olomoucké hráčky se řítila do šance 2 na 1, ale nepřesná nahrávka zastavila rodící se příležitost.
32:07
Surá se z rohu vytočila do střelecké šance, ale Franková opět přesně zasáhla.
31:29
Pavlíková si do svého zápisníku může připsat zajímavý příspěvek, když se jí při nahrávce na obránce podařilo vstřelit tzv. "basy" reprezentantce Kubišové.
30:23
Zatím hráčky Olomouce kombinují na útočné polovině, ale k ještě většímu úspěchu chybí střelba.
30:00
Podaří se domácím využít druhou přesilovou hru vstřelení branky?
29:49
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:26
Surá se dostala ke střele ze zátahu z pravé strany, ale domácí blok její střelu zastavil.
28:22
Po standardní situaci se ke střele ze zvláštní pozice dostala Pavlíková, ale nedokázala přesně zakončit.
27:30
Pražské hráčky bez problému kontrolují hru a drží míček na útočné polovině.
26:14
Po chybě v olomoucké rozehrávce se k míčku dostala Kubišová, jenž předvedla parádní kličku, kterou se dostala hned přes dvě domácí hráčky, ale následnou střelu už si Franková pohlídala.
24:40
Olomoucké hráčky přečkaly oslabení tentokrát bez inkasované branky, což jim dává ještě stále šanci z utkáním něco udělat.
23:14
Jižní Město opět mačká Olomouc jako čerstvý citrón na jeho polovině. Vykrystalizovala z toho střela Čapkové, ale pouze do připravené Frankové.
22:35
Vyloučen hráč Barbora Lichnová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
21:59
Jižní Město opět zařadilo zpět na vyšší rychlostní stupeň a vyrovnávájí šance druhé periody.
21:08
Olomoucké hráčky od úvodu aktivní a hrnou se do šancí. Uvidíme jestli tento trend dokáží udržet i v dalších minutách.
20:18
Už v úvodních vteřinách se domácí hrnuli do šance, ale obrana soupeře zasáhla v pravý čas a míček dostala do bezpečí.
20:01
Druhá část dnešního zápasu právě začala hvizdem sudích. U balónku jako první Olomouc.
20:00
20:00
V první třetině Jižní Město ukázalo kvalitu a zatím dominuje pěknou a efektivní kombinační hrou. Uvidíme jestli nový olomoucký tým dokáže ještě s utkáním něco udělat.
20:00
20:00
19:04
Čapková vypálila po dobré kombinaci z první, ale Franková viděla střelu a neměla se zákrokem větší potíže.
18:32
Jižní Město opět v tlaku na útočné polovině drtí svého soupeře.
17:02
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Jitka Oháňková, asistoval Petra Mandátová (1:4).
17:02
Tak přeci jenom Olomouc střílí svůj první gól v utkání. Oháňková na dvakrát dotlačila míček za záda Červové.
15:40
Olomouci se sice povedlo vyprodukovat dvě zajímavé příležitosti, ale bez výsledku. Následně na druhé polovině hriště zcela zbytečně faulovala Mikulová, čímž vyrovnává počet sil na hřišti.
15:39
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:23
Nyní je před Olomoucí velká šance ke vstřelení branky v podobě přesilové hry.
15:22
Vyloučen hráč Martina Čapková družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:40
Jižní Město ve velkém tlaku na útočné polovině.
13:15
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucia Košturiaková, asistoval Tereza Hanzlíková (0:4).
13:15
Čtvrtý gól v olomoucké svatyni. Tentokráte do sítě zapadla přesná střela Košturiakové, která vymetla levou šibenici opravdu přesvědčivě.
12:46
První veliká olomoucká příležitost. Ze strany se řítila na Červovou Fleischmannová, ale nepodařilo se jí přesně zakončit.
12:20
Další velká šance hostí. Tentokrát Steinbachová se protlačila před Frankovou. Ta ovšem předvedla výtečný zákrok.
11:09
Machačová se dostala do solidní střelecké pozice, ale míček přišpendlila pouze do sítě za domácí brankou.
10:22
Billá zkoušela zpoza brány se vytočit a zasunout míček za tyčku, ale ruka Frankové byla v tomto případě rychlejší a zamezila gólové šanci.
08:27
08:27
Jižní Město zvyšuje na 3:0. Pohlednou kombinaci zakončila bekhendovou střelou Billá. Franková v této situaci zcela bez šance zasáhnout.
06:56
06:56
A je to už 2:0. Košturiaková si vyjela do střelecké pozice, kde byla faulována, ale pokračovala v pohybu a přesnou střelou zvyšuje stav zápasu.
06:06
Branku družstva Ivanti TIGERS FK Jižní Město vstřelil Michaela Šulanová, asistoval Dominika Steinbachová (0:1).
06:06
A máme tu úvodní branku utkání! Pěknou individuální akci zakončila Šulanová přesnou střelou a hosté jdou tak do vedení.
05:48
Hermannová už si vyjížděla do střelecké pozice, ale výborný blok Podroužkové zastavuje šanci.
05:10
Hráčky hostí nedají domácím nic zadarmo a z dobrého napadání získávají balóny, které chtějí.
03:46
Jižní Město ve velkém tlaku před olomouckou bránou, ale Franková zatím zaklela svoji svatyni a drží bez gólový stav utkání.
02:44
První střela olomouckých děvčat! Z levé strany vypálila Pařízková, ale Červová v brance pražského celku zasáhla přesvědčivě.
02:06
Pěkná kombinace a Hanzlíková pálí z první, ale pravá noha Frankové vyráží míček mimo nebezepečí.
01:12
Ze začátku utkání pražské hráčky dle očekávání drží míček na svých hokejkách a tlačí se do šancí. Zatím ovšem bez úspěchu.
00:15
Jižní Město už se vydalo k prvnímu útoku, který pohotově zastavila Rozenebergová.
00:01
Utkání bylo zahájeno. U míčku jako první Jižní Město.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Roman Sladký a Radek Vybíhal.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti TIGERS FK Jižní Město: brankář: Karolína Červová; hráči v poli: Alena Machačová, Iveta Hyršlová, Tereza Hanzlíková, Martina Čapková, Lucia Košturiaková
00:00
Line-up domácích FBS Olomouc: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Alice Pavlíková, Veronika Rozenbergová, Tereza Mikulová, Jitka Oháňková, Petra Mandátová
00:00
Vážení diváci a příznivci florbalu. Vítejte u dnešního úvodního utkání Extraligy žen. V olomouci se proti sobě postaví Jižní Město (bývalý Herbadent) a domácí FBS Olomouc.