2:0
3:1
7:1
- : -
branky (asistence): 06:57 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 19:12 Adéla Jůzová (Tereza Peštová), 20:40 Martina Řepková (Gabriela Tožičková), 31:25 Gabriela Tožičková (Tereza Urbánková), 38:46 Tereza Urbánková (Nela Jiráková), 42:23 Kristína Belicová (Adéla Jůzová), 42:35 Veronika Samková (vlastní branka), 45:15 Magdaléna Plášková (Gabriela Tožičková), 46:26 Eva Krauskopfová (Martina Řepková), 57:13 Martina Řepková (Gabriela Tožičková), 58:57 Gabriela Tožičková (Nela Jiráková), 59:26 Tereza Urbánková (Nela Jiráková)
branky (asistence): 31:12 Gabriela Žůrková, 49:15 Andrea Satýnková (Lucie Kloutvorová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - KM automatik FBK Jičín 12:2
7. Martina Řepková, 20. Adéla Jůzová, 21. Martina Řepková, 32. Gabriela Tožičková, 39. Tereza Urbánková, 43. Kristína Belicová, 43. Veronika Samková, 46. Magdaléna Plášková, 47. Eva Krauskopfová, 58. Martina Řepková, 59. Gabriela Tožičková, 60. Tereza Urbánková - 32. Gabriela Žůrková, 50. Andrea Satýnková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 0:3; využití: 3:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Kristýna Provázková 5 - Veronika Samková 26; po třetinách: 2:0, 3:1, 7:1;
60:00
Komentář k utkání hostujícího trenéra Martina Petrgála: "Na první kolo jsme viděli kvalitní utkání. Domácí byli od první minuty velice aktivní a jejich napadání nám dělalo problémy. Přesto si myslím, že náš tým neodvedl až tak špatný výkon, jak napovídá skóre. Chodovu gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů v sezoně."
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: Chodov - 17; Jičín - 1.
60:00
Komentář k utkání domácího trenéra Lukáš Procházky: "Ze začátku byla znát trochu nervozita, ale trpělivou hrou jsme postupně navyšovaly náskok a s chutí si zahrály. Musíme holky pochválit a těšíme se na další zápas."
60:00
59:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Nela Jiráková (12:2).
59:26
I druhé vyloučení hostující Žůrkové trestá Urbánková dvanáctou brankou - 12:2!
59:01
Poslední minuta utkání.
58:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Nela Jiráková (11:2).
58:57
Tožičková dorážkou do prázdné branky využívá dvojnásobnou početní výhodu - 11:2!
58:47
Vyloučen hráč Andrea Satýnková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
58:47
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
57:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Gabriela Tožičková (10:2).
57:13
Řepková kompletuje hattrick a čepuje desítku - 10:2!
57:01
Máme tu poslední 3 minuty třetí třetiny, zápas už se jen dohrává.
54:35
Domácí hráčky na balonku, pevně drží otěže zápasu.
50:21
Dobrý náběh Jirákové na střelu, balonek jí přišel pod nohy a netrefila ideálně.
49:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Andrea Satýnková, asistoval Lucie Kloutvorová (9:2).
49:15
Satýnková využívá "námaz" od domácí hráčky a dává druhý gól hostů - 9:2!
48:33
Tožičková dobře střílí na teč, Řepková těsně míjí balonek.
46:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Martina Řepková (9:1).
46:26
Krauskopfová střílí svůj první gól v dresu Chodova - 9:1!
45:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Gabriela Tožičková (8:1).
45:15
Akce na jeden dotek v podání domácích, na konci Tožičková a zakončující Plášková a její rána 20 nad ledem - 8:1!
44:35
Dlouhé přerušení z důvodu zranění hostující hráčky Růžičkové.
43:57
Po dvou rychlých gólech je o osudu zápasu zřejmě rozhodnuto.
42:35
Timeout KM automatik FBK Jičín
42:35
Vlastní branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Veronika Samková (7:1).
42:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Kristína Belicová, asistoval Adéla Jůzová (6:1).
42:23
Belicová první brankou v ženské extralize navyšuje náskok domácích - 6:1!
40:01
Úvodní buly poslední třetiny pro domácí hráčky.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: Chodov - 11; Jičín - 4.
40:00
39:01
Máme tu poslední minutu druhé části hry.
38:46
38:46
Urbánková bleskově využívá přesilovou hru - 5:1!
38:22
Vyloučen hráč Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:20
Urbánková a její dobrá střela, Samková vyráží.
38:01
Tožičková pálí ve výhodě, odložené vyloučení signalizují rozhodčí.
31:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Tereza Urbánková (4:1).
31:25
Tožičková na druhé straně dává domácím 3-brankový náskok - 4:1!
31:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil Gabriela Žůrková bez asistence (3:1).
31:12
Z následného protiútoku dává Žůrková krásný gól pod břevno a snižuje stav - 3:1!
31:09
Belicová sama před Samkovou, ale balonek jí sjel z čepele a Samková zachytila balonek.
28:44
Zašlápnutý balonek, následné buly pro Bachmaierovou.
27:58
Beránková skvěle prošla mezi hostujícími hráčkami, vypálila, Samková její pokus však vyrazila.
26:30
Jůzová míří pěkně k tyči z výběhu, pokus zblokován.
25:55
Žůrková v dobré pozici, Provázková chytá její střelu.
24:37
Belicová skvěle dorážela před brankou, Samková její pokus kryje.
23:30
Žůrková dobře zavezla balonek na polovinu domácích, ale Jičín z toho bohužel nic nevytěžil.
22:44
Tožičková pálí z dobré pozice opět mimo.
22:16
Chodov vstoupil velmi aktivně do druhé třetiny, domácí hráčky mají herní převahu.
20:40
20:40
Řepková ze vzduchu před brankou dává třetí gól domácích - 3:0!
20:00
Střela do tyčky hráč Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín .
20:00
20:00
Střely na branku v 1. třetině: Chodov - 10; Jičín - 2.
20:00
19:57
Řepková trefuje tyč!
19:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adéla Jůzová, asistoval Tereza Peštová (2:0).
19:12
Jůzová těsně před přestávkou zvyšuje - 2:0!
19:01
Poslední minuta první třetiny.
17:59
Nahození Tožičkové tečuje Urbánková těsně mimo branku! Teď byly domácí hráčky opravdu blízko gólu!
16:48
Pasáž hry bez vyložených šancí, obecně golmanky nemají zatím moc práce.
13:46
Řepková v úniku, dobře jí odstavila obránkyně hostí, poté pouze vystřelila nad bránu.
12:12
Satýnková v šanci, ale opět pouze minula bránu.
10:17
Belicová v dobré pozici trefuje pouze brankářku Jičína.
08:27
Série malých přestupků často přerušuje hru.
06:57
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (1:0).
06:57
Řepková otevírá skóre - 1:0!
06:05
Vrbová zkouší štěstí od půlky, Bachmaierová blokuje její pokus.
03:27
Žůrková v nadějné pozici, Frantíková blokuje její pokus.
02:39
Řepková pálí a máme tu první zákrok hostující golmanky Samkové.
00:40
Dobrá akce domácích hráček na začátek, Krauskopfová zakončila střelou mimo.
00:01
Úvodní buly pro hostující hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Lucie Růžičková, Karolína Strejcovská, Tereza Mrázková, Zuzana Svobodová, Kristýna Bachmaierová
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Gabriela Tožičková, Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Krauskopfová