1:2
1:2
1:0
- : -
branky (asistence): 10:02 Žaneta Reková, 30:28 Karolína Vachušková (Adéla Zehrerová), 59:49 Lenka Faltusová
branky (asistence): 03:23 Linda Hyksová (Kamila Pravcová), 18:53 Barbara Takàcs (Aneta Federselová), 31:02 Petra Grufíková (Jitka Drápalová), 31:58 Barbora Sedláčková (Lenka Novotná)

Únětická 12° Tatran Střešovice - K1 Florbal Židenice 3:4
11. Žaneta Reková, 31. Karolína Vachušková, 60. Lenka Faltusová - 4. Linda Hyksová, 19. Barbara Takàcs, 32. Petra Grufíková, 32. Barbora Sedláčková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 170; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 20 - Lenka Remešová 10; po třetinách: 1:2, 1:2, 1:0;
60:00
Střely po třetí třetině Únětická 12° Tatran Střešovice - 2, K1 Florbal Židenice - 5.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Vybírala - Děkuji soupeřkám za dnešní utkání, ve kterým byli bohužel lepší! My se musíme z tohoto utkání ponaučit a jít dál. Fanouškům patří velký dík! Vytvořili nám v hale neuvěřitelný kotel - MOC DĚKUJI!
60:00
Nejlepší hráčky jsou, za tatran Karolína Vachušková a za Židenice Linda Hyksová.
60:00
Komentář trenérky hostí p. Úlehlové - Očekávali jsme, že hlavní překážkou bude gólmanka soupeře, což se potvrdilo. K tomu ji vydatně pomáhali hráčky v poli. Po většinu zápasu jsme měli převahu, a podařilo se nám odskočit na celkem pohodový náskok a utkání jsme úspěšně dovedli do šťastného konce. Myslím si, že je naše výhra zasloužená a děkuji Tatranu za skvělý zápas.
60:00
59:49
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (3:4).
59:49
Faltusová krásnou střelou z výběhu vstřelila kontaktní gól.
59:12
Tatran v šesti.
59:11
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
59:11
Vyloučen hráč Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za bránění ve hře.
57:24
Tatran už na hřiště posílá nejsilnější sestavu a jde si pro kontaktní gól.
54:24
Tatranské hráčky chtějí vyrovnat, ale zatím se nedostali do výrazné šance,
53:34
Faltusová se opět tlačí do střely, její pokus však skončil na boční síti.
52:11
Faltusová se žene za vyrovnáním.
49:45
Židenice opět moc neohrořžují bránu.
48:54
Vyloučen hráč Kateřina Svobodová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
46:44
Židenice zatím nijak neohrozily bránu domácích.
46:20
Faltusová těsně přestřelila bránu z dálky.
44:54
Vyloučen hráč Daniela Reindlová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
44:15
Reindlová se przentovala pěknou sekyrou a půjde si tedy odpykat trest, zatím ještě rozhodčí drží výhodu.
43:04
Hyksová přízemní střelou nějak moc nerozhodila Drbalovou a ta v klidu chytila míček.
40:05
Úvodní buly pro hosty.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině Únětická 12° Tatran Střešovice - 5, K1 Florbal Židenice - 9.
40:00
39:54
Reková ještě zkouší vystřelit, ale marně.
38:21
Kramperová pálí těsně vedle.
36:24
Domácí fanklub stále hlasitě podporuje svůj tým.
34:28
Židenice teď tlačí na soupeřovu bránu.
32:04
Domácí se ženou za vyrovnáním.
31:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Lenka Novotná (2:4).
31:58
Sedláčková zakončila křížnou nahrávku do prázdné brány.
31:02
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Petra Grufíková, asistoval Jitka Drápalová (2:3).
31:02
Rychlá odpověď ze strany hostí.
30:28
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Adéla Zehrerová (2:2).
30:28
Vachušková dobře zakončila svůj prúnik.
28:03
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
28:03
Faltusová krásně obkroužila celou obranu hostů a nakonec vybojovala přesilovku.
27:26
Domácí drží soupeře na útočné polovině.
26:01
Grufíková svým prúnikem ohrozila bránu domácích.
25:14
Kramperová po ostrém souboji přepadla přes mantinel,
24:21
Grufíková ohrozila bránu přízemní střelou.
22:24
A z hlediště se opět ozývá hlasitý kotel domácích.
21:02
Domácí zahajují první útok.
20:03
Úvodní buly druhé třetiny pro Tatran
20:00
20:00
Střely po první třetině Únětická 12° Tatran Střešovice - 6, K1 Florbal Židenice - 10.
20:00
18:53
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Barbara Takàcs, asistoval Aneta Federselová (1:2).
18:53
Takàcs využila chyby v rozehrávce a vstřelila rozdílovou branku.
18:05
Hyksová střílela do prázdné brány, Zehrerová však skvěle zastoupila svou brankářku a gól tak nepadl.
16:40
Takàcs nebezpečnou střelou ohrozila bránu domácích, Drbalová ale skvěle zasáhla.
14:58
Drbalová skvělým zákokem zachránila Tatran.
14:04
Sedmíková obětavým blokem zastavila gólovou střelu.
13:14
Kramperová skvěle zastavila protiútok soupeře.
11:13
Hyksová střílela přesně, její střelu však zablokovala spoluhráčka.
10:02
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková bez asistence (1:1).
10:02
Rekoá napodruhé překonala Remešovou přesnou střelou o tyč.
07:06
Vyloučen hráč Adéla Zehrerová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
06:57
Druhý pokus Faltusové zastavila Remešová.
06:48
Faltusová z dálky netrefila bránu.
05:50
Grufíková krásně pálila pod břevno, domácí brankářka však skvěle zasáhla.
03:23
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Kamila Pravcová (0:1).
03:23
Hyksová dobře trefila přesnou nahrávku a stav je 0:1.
03:04
Zehrerová z půlky přestřelila bránu.
01:02
Faltusová provětrala Remešovou pěknou střelou pod břevno, hostující brankářka však zasáhla úspěšně.
00:03
Úvodní buly vyšlo lépe hráčkám Židenic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Lenka Remešová; hráči v poli: Kamila Pravcová, Linda Hyksová, Martina Indrová, Barbora Sedláčková, Lenka Novotná
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Lucie Chaloupková, Anna Válková, Adéla Kramperová, Karolína Vachušková, Žaneta Reková