1:2
1:1
1:3
- : -
branky (asistence): 16:51 Adéla Bočanová, 27:12 Monika Slavíková (Veronika Radová), 44:53 Hana Poláková (Veronika Loudová)
branky (asistence): 00:15 Eva Krauskopfová (Martina Řepková), 14:26 Petra Beránková (Magdaléna Plášková), 26:48 Eva Krauskopfová (Tereza Urbánková), 40:41 Tereza Urbánková (Nela Jiráková), 43:11 Martina Řepková (Tereza Urbánková), 58:47 Tereza Urbánková (Martina Řepková)

FbŠ Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 3:6
17. Adéla Bočanová, 28. Monika Slavíková, 45. Hana Poláková - 1. Eva Krauskopfová, 15. Petra Beránková, 27. Eva Krauskopfová, 41. Tereza Urbánková, 44. Martina Řepková, 59. Tereza Urbánková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 643; zásahy brankářů: Daniela Kreisingerová 45 - Kristýna Provázková 23; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:3;
60:00
Střely celkem: 26:51
60:00
Nejlepší hráčky utkání Hana Poláková a Tereza Urbánková přebírají ocenění z rukou šéfa CEVRO INSTITUTU pana Ladislava Mrklase.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Krbce: Dnes jsme se utkali s ambiciózním soupeřem, který určitě míří v letošní sezóně vysoko. Jsme rádi, že se nám podařilo Chodov dvě třetiny potrápit, škoda branek na začátku třetí i první třetiny. Rád bych pochválil hráčky za předvedený výkon, na kterém se dá stavět do dalších utkání v sezóně a děkuji divákům za skvělou atmosféru a soupeři za férový zápas.
60:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Procházky: Obrovské trápení v koncovce, zásluhou jak vynikají gólmanky, tak naší zbrklosti při zakončení, zapříčinilo, že zápas byl vyrovnaný až do poloviny poslední třetiny. Jsme rádi, že jsme na rozdíl od loňska zvládli utkání za 3 body.
60:00
Střely ve 3. třetině: 9:10
60:00
58:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Martina Řepková (3:6).
58:47
Urbánková zřejmě definitivně rozhoduje o vítězi dnešního OPEN AIR utkání.
58:26
Chodov stále na míčku.
57:55
Kreisingerová vychytala Suchou i Frantíkovou.
57:36
Chodov má rozehrávku v útoku.
57:03
Chodov v plném počtu.
56:02
Domácím se přesilovka zatím vůbec nedaří. Jediné šance měla zatím chodovská Urbánková.
55:03
Vyloučen hráč Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra rukou.
55:03
Hostující trenérka Marešová s vyloučením absolutně nesouhlasí.
53:37
Útočný faul Tožičkové.
53:23
Opět série nepřesností na obou stranách.
52:44
Chodov se teď další nepřesností sám vyhnal z útočného pásma.
51:37
Suchá fauluje během napadání. Bohemka rozehrává.
50:42
Nadějné chodovské přečíslení 3 na 2 končí nepřesnou přihrávkou.
50:11
Císařová to teď zkoušela individuálně svými kličkami, na druhé straně střílí do Kresingerové Suchá.
49:11
Bočanová chtěla vysunout Polákovou do samostatného úniku, té však míček přeskočil čepel.
48:32
Teď to bylo nahoru dolů plné nepřesností v útoku.
47:11
Bohemka chce svojí hru teď hodně zjednodušit.
45:41
V šanci Zlámalová s Reischlovou.
45:13
Zámek Chodova končí střelou Krauskopfové vysoko nad.
44:53
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Veronika Loudová (3:5).
44:53
Kapitánka domácích Poláková snižuje ze své pozice na levém křídle.
44:21
Domácí reagují na gólový nástup Chodova a stahují sestavu na 2 lajny.
43:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková, asistoval Tereza Urbánková (2:5).
43:11
Eliška Nová chtěla vyvézt míček z obrany, přišla však o něj a brejk 2 na 1 řeší Urbánková s Řepkovou ukázkově.
43:02
Beránková si nechala zatejpovat kotník a doráží před Kresingerovou.
42:37
Slavíková přestřelila.
41:58
Kresingerová teď zkrotila nebezpečnou střelu Jirákové.
40:41
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Nela Jiráková (2:4).
40:41
Urbánkové pumelice se odrazila od vnitřní tyčky a Chodov tak hned na začátku třetiny odskakuje.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: 9:21
40:00
39:45
Bočanová v situaci 3 na 2 jen do Tožičkové, ta rychle vyráží s Řepkovou a Urbánkovou do protiútoku 3 na 1. Ani ten však brankou nekončí.
39:22
Ze hřiště odchází zraněná Beránková. Vypadá to na zranění kotníku.
38:49
Střela Slavíkové z volného úderu byla zblokována.
38:10
Střela domácí Nové byla zblokována.
37:15
Kresingerová si teď poradila se střelou Pláškové i dorážkou Suché. Hosté teď byli blízko zvýšení náskoku.
36:33
Tožičková namazala na střed Jarešové, protiútok domácích zakončuje střelou Andrlová.
36:10
Kapitánka domácích Poláková zpět na hřišti.
35:51
V brejku Zlámalová, Provázková však byla rychlejší a chytila míček nohama.
35:20
Zmatky v domácí obraně gólem nekončí.
34:50
Střela Řepkové z výběhu mimo.
34:05
Skákavá střela Jarešové, před brankou se snažila dorážet Slavíková.
33:43
Pěkná akce Višvaderové a Reischlovou, hostující brankářka chytá.
33:27
Chodov hraje již delší čas pouze na 2 elitní formace.
32:50
Pokus o únik Káji Suché dokázala domácí obrana eliminovat.
32:01
Chodov teď nedokázal využít nadějné přečíslení.
31:20
Střelu Tožičkové vyráží Kreisingerová.
30:51
Místo indisponované Polákové se na hřišti objevuje Heráková.
28:51
Slavíková hraje dnes velmi dobře a dělá hostům problémy.
28:24
Domácí Poláková inkasovala tvrdý úder.
27:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Veronika Radová (2:3).
27:12
Rychlý útok Bohemky po přihrávce Radové zakončila nekompromisně Monika Slavíková.
26:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Tereza Urbánková (1:3).
26:48
Chodov lehce skóruje z volného úderu z rohu
26:42
Střelu Jůzové z krátkého výběhu Kresingerová vytěsňuje do autu.
25:53
Kadidlová měla příležitost k dorážce.
25:37
Ukázkové zdvojení Slavíkové s Andrlovou. Rozhodčí pískají Chodovu zdržování.
25:06
Císařová teď dvakrát obrala čistě o míček Řepkovou.
24:23
Tožičová vystihla útok Bohemky a vyslala kolmicí do šance Urbánkovou. Ta však byla zblokována.
23:23
Po vymazlené přihrávce Slavíková se Radová ocitla sama před Provázkovou. Srovnat se jí však nepodařilo.
22:22
První lajna domácích Bočanová, Kadidlová, Poláková teď zatlačila hosty.
21:33
Další souboj Urbánková Kreisingerová vítězně pro domácí brankářku.
21:11
Po přihrávce Reischlové střílela Eliška Nová, její střelu bohužel blokuje Zlámalová.
20:23
Střelu Tožičkové vyráží Kresingerová.
20:01
Buly v druhé třetině pro Chodov.
20:00
Střela do tyčky hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
20:00
Střela do tyčky hráč Gabriela Tožičková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
19:17
Kresingerové se bleskově přesunula do střely Tožičkové.
19:02
Urbánková trefuje břevno.
18:46
Bohemka zatím pozorně brání.
17:43
Vyloučen hráč Eliška Nová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:16
Další střela Jirákové z dálky.
16:51
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Adéla Bočanová z trestného střílení (1:2).
16:51
Po faulu na Slavíkovou má Bohemka příležitost snížit z trestného střílení.
16:51
Bočanová zkušeně na mrtvou nohu Provázkové.
16:13
Závar před brankou hostí v podání třetího útoku domácích Slavíková, Radová, Jarešová.
15:52
Reischlová vybojovala rozehrávku z rohu pro domácí.
15:02
Domácí mohli snížit, střela Kadidlové končí na tyčce.
14:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petra Beránková, asistoval Magdaléna Plášková (0:2).
14:26
Hnátová koukala jen na míček a pro volnou Beránkovou bylo snadné zamést míček po zemi do branky.
14:01
Útočná snaha Beránkové končí jejím faulem.
13:40
Dobré napadání Radové a Slavíkové.
12:55
Střelu Jirákové domácí brankářka dobře viděla.
11:55
Pěkná kombinace první lajny Bohemky, kterou zakončovala Šindelářová.
11:23
Po mantinelu postupující Jarešovou zastavila nedovoleně Vrbová.
10:49
Zblokovaná střela domácí Višvaderové.
10:21
Střelu Urbánkové lehce chytila Kreisingerová.
09:22
Kombinace Bočanové s Šindelářovou k úspěchu nevedla.
08:33
V dobré šanci se teď ocitla Plášková a vzápětí po ní Suchá. Kresingerová si připisuje další zákroky.
08:01
Kadidlová zkoušela potrestat chybu hostí, bohužel pro Bohemku netrefila bránu.
07:22
Urbánková to teď několikrát zkoušela, ale vždy byla zblokována.
06:32
Chodov je zatím rychlejší a agresivnější.
05:52
Střelu Belicové zblokovala Hnátová.
05:22
Frantíková natáhla z dálky, Kresingerová chytá.
04:55
Po střele Svačinové dorážela Peštová vedle.
04:39
Střela Řepkové z první z křídla byla domácí obranou zblokována.
02:33
Suchá sama před Kresingerová, nicméně jen do břicha gólmanky.
02:10
Zajímavá standardka pro Chodov. Kresingerová zachraňuje.
01:51
Zatím na míčku neustále Chodov.
00:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eva Krauskopfová, asistoval Martina Řepková (0:1).
00:15
Chodov rychle otočil míček v útočném pásmu a střílí trochu šťastnou úvodní branku.
00:02
Úvodní bully vyhrává pro svůj tým Martina Řepková.
00:01
Na Štvanici nám svítí sluníčko a je příjemných 20 stupňů. Vše je připraveno ke skvělé zábavě.
00:00
Střela do tyčky hráč Daniela Frantíková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Gabriela Tožičková, Nela Jiráková, Martina Řepková, Tereza Urbánková, Eva Krauskopfová
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians: brankář: Daniela Kreisingerová; hráči v poli: Eliška Nová, Veronika Loudová, Adéla Bočanová, Hana Poláková, Andrea Kadidlová