4:0
4:0
0:3
- : -
branky (asistence): 01:24 Hana Sedmíková (vlastní branka), 05:23 Monika Zikmundová (vlastní branka), 07:08 Michaela Šponiarová, 16:18 Justyna Krzywak (Denisa Ferenčíková), 25:17 Eliška Planková (Natálie Martináková), 31:26 Ivana Šupáková (Natálie Martináková), 34:31 Hana Koníčková (Zuzana Halfarová), 38:59 Michaela Šponiarová (Zuzana Halfarová)
branky (asistence): 49:58 Lenka Faltusová, 50:57 Žaneta Reková (Adéla Kramperová), 57:23 Žaneta Reková (Adéla Kramperová)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Únětická 12° Tatran Střešovice 8:3
2. Hana Sedmíková, 6. Monika Zikmundová, 8. Michaela Šponiarová, 17. Justyna Krzywak, 26. Eliška Planková, 32. Ivana Šupáková, 35. Hana Koníčková, 39. Michaela Šponiarová - 50. Lenka Faltusová, 51. Žaneta Reková, 58. Žaneta Reková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 413; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 10 - Eliška Drbalová 42; po třetinách: 4:0, 4:0, 0:3;
60:00
Vyjádření trenéra Vítkovic, Richarda Urbana: První třetina byla z našeho pohledu výborná. Stav 4:0 byl pro soupeře milosrdný. Od zranění Zuzky ve druhé části šla koncentrace výrazně dolů, což by s jinými soupeři mohlo být zlé.
60:00
Domácí hráčky dovedly v pohodě zápas k vítěznému konci i přes nepovedenou třetí třetinu
60:00
Střely ve 3. třetině 16:7, střely celkem 50:13
60:00
Vyjádření trenéra Tatranu, Miroslava Vybírala: Jsem hrdý na svůj tým, protože ve 3.třetině ukázal svou sílu, vrátil se do zápasu, a třemi brankami tuto třetinu vyhrál (3:0). Samozřejmě musíme vychytat detaily a zapracovat na nich, ale máme na čem stavět. Děkuji soupeři za utkání v krásném prostředí, divákům za atmosféru a mým holkám za předvedený výkon!
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice - 24 Koníčková, Tatran - 86 Faltusová.
60:00
57:23
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Žaneta Reková, asistoval Adéla Kramperová (8:3).
57:23
Kramperová se přece jen prosazuje.
57:02
Opět Kubíčková, proti ráně Kramperové, domácím se přesilovka nevede.
55:30
Výborně zasáhla Kubíčková proti brejku Faltusové
54:42
Vyloučen hráč Adéla Zehrerová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
54:07
Paloncyová hledala vzduchem Koníčkovou, která jen tak tak, že míček neposlala ze vzduchu do branky.
49:58
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (8:1).
49:58
Akce ovšem pokračovala a Tatran se dočkal snižujícího gólu z hole Faltusové
49:53
Reková málem úspěšně zakončila svůj brejk.
49:13
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
46:14
Koníčková i Halfarová střílejí pouze do Drbalové.
44:40
Aktivní Faltusová opět prověřila pozornost domácí Kubíčkové.
43:51
Husková ani Planková míček do branky neprocpaly
42:52
Faltusová míří pouze vedle.
41:57
V posledním dějství jsou zatím aktivnější hráčky Tatranu.
40:00
Střela do tyčky hráč Hana Koníčková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 12:2
40:00
38:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Zuzana Halfarová (8:0).
38:59
Po třetí tyčce Halfarové v této třetině přesně doráží Míša Šponiarová
37:46
Domácí kapitánka vzápětí nabila ke střele Justyně Krzywak, tu ale vychytala Drbalová.
37:26
Ferenčíková zblízka těsně míjí.
36:32
Hostující Chaloupková se pokusila zahrozit ale její snaha vyšla naprázdno.
35:00
Dnešní utkání sleduje 413 diváků! Děkujeme :)
34:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Hana Koníčková, asistoval Zuzana Halfarová (7:0).
34:31
Spolupráce Halfarová-Koníčková tentokrát zafungovala opačně a znamená vedení domácího celku o 7 branek.
34:00
Vítkovice nyní drží míček a čekají na příležitost.
32:36
Kociánová zastavuje brejk hostí.
31:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ivana Šupáková, asistoval Natálie Martináková (6:0).
31:26
Šupáková se trefuje přesně na bližší tyč.
29:48
Vypadá to, že zraněná Zuzka Šponiarová v dnešním zápase pokračovat nebude. Snad se nebude jednat o nic vážného.
28:35
Koníčková krásně našla Halfarovou, která opět zazvonila na tyčku
25:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eliška Planková, asistoval Natálie Martináková (5:0).
23:34
Tatáž hráčka nastřeluje vzápětí tyč.
22:32
Halfarová se neúspěšně pokusila dostat sražený míček ze vzduchu do branky
22:15
Na vlastním brankovišti zůstává ležet mladší ze sester Šponiarových a drží se za koleno. Nevypadá to příliš hezky.
21:45
V domácím brankovišti ovšem zůstává ležet zraněná Zuzka Šponiarová.
21:40
Kubíčková zlikvidovala samostatný únik jedné z hráček Tatranu
20:00
Střela do tyčky hráč Zuzana Halfarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 22:4
20:00
19:02
Drbalová zasahuje i proti dobré střele Klapitové.
18:30
Vítkovice se brání s přehledem
17:11
V oslabení uniká Halfarová a zasahovat opět musí Drbalová.
16:53
Vyloučen hráč Natálie Martináková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Justyna Krzywak, asistoval Denisa Ferenčíková (4:0).
16:18
Ale napotřetí jí to již nevyšlo, Ferenčíková uvolnila polskou legionářku a ta neměla problém trefit odkrytou branku.
15:57
Drbalová opět zasahuje proti stejné hráčce.
14:44
Po přihrávce Huskové předvedla Drbalová výborný zákrok proti Justyně Krzywak.
13:28
Ferenčíková našla Zuzku Šponiarovou ale její střelu pohotově zblokovala Reindlová